Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A negyedik csoda fórum

A negyedik csoda (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A negyedik csoda

2010. okt. 27. 20:59

Szia!


Nagyon jó kis sztori volt! :) Nekem is 3 gyönyörűségem van, és most vagyok 9 hetes terhes. Jön a 4., és bizony nagyon sokat gondolkoztunk, mert nem betervezett volt. 1 hónapja kaptam állást végre, 8 év után munkába álltam, úgy volt nem tartjuk meg, már ki voltam írva a műtétre, befizettük a pénzt... De előtte egy nappal meggondoltuk magunkat, rájöttünk nincs szívünk elvetetni; így izgalommal telien várom a 4. terhességem csodáit. :) És nem bántam meg, és nem is fogom! Gratula neked is a 4 gyermekedhez!

2010. jún. 14. 17:26
Köszönöm szépen mindenkinek:)sajnálom hogy mostanában nem voltam,volt egy kis gond itthon,de már minden rendben.ilcsi33!tudod én mennyit sírtam amiatt,hogy elvetessem vagy sem,egészséges vagy sem??az első háromnál nem,pedig ott is megtehettem volna.tudom,hogy most már késő,és hogy a genetika nem mindent mutat ki,de én biztosan elvégeztettem volna a helyedben is minden vizsgálatot,és ha nem egészséges,vetetem el.dehát ez a te dolgod,bocsánat,hogy belementem.
2010. máj. 26. 18:02
Gratulálok a picihez!Én is három gyerek anyukája vagyok,és most 8hetes terhes,de én nem merem megtartani félek hogy valami baja lesz. Jó volt elolvasni amit írtál,mégis félek hogy nekem nem sikerül.Nagyon sokat sírtam,nagyon sajnálom!!pedig három fiú után lehet lenne egy kislány,de mi van ha beteg,a genetika mindent nem mutat ki.És még egyszer gratulálok jó egészséget nektek.
2010. máj. 26. 08:50

Gratulálok a gyerekekhez! Nekem is 4 van, döntetlen arányban (2 lány, 2 fiú).

Sok boldogságot!

2010. máj. 23. 08:59

Gratulálok Nektek!!!

Főleg ahhoz hogy a férjessel ilyen szépen nevelgetitek a gyerekeket!!!:)

2010. máj. 22. 15:51
Jó egészséget kívánok nektek! Mi is hatan vagyunk, csak nálunk fordított az arány. Egy lányunk és három fiunk van.
2010. máj. 22. 14:20

Ez a történet nagyon hasonlít a miénkre :)

Csak nekünk két nagy mellé született egy kislány (szőke, kék szemű). És nálunk is egy fiú van :)

Pontosan tudom, miről beszélsz, mérhetetlen boldogságot tudnak hozni!

Jó egészséget és sok örömet kívánok nektek!

2010. máj. 22. 13:33
Mint egy tündéremese.Rózsaszín a világ nálatok.
2010. máj. 22. 12:57
Látom nem túl gyakran látogatod a hoxát. De ha mégis visszanéznél olvasgatni, akkor szívből gratulálok a gyerekeidhez! További sok boldogságot kívánok nektek!
2010. máj. 22. 12:52

Nagyon sok boldogságot kívánók nektek.

Jó volt olvasni a történeted..

Sok hasonlóság volt,van a te és az én történetem között.Minden jót nektek.

2010. máj. 22. 12:34
Gratulálok a 4 gyerkőchöz!:)))Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek.Nekem 3 gyerkőcöm van 2 lány és egy pici fiú aki 1 nappal idősebb a te kicsi lányodnál:)))2009.12.24-én született.
2010. máj. 22. 11:04
Szia Maja! Nagyon jó volt olvasni a történetedet. Férjemmel mi is 3-4 babócát szeretnénk. Kisfiúnk 2010.01.10.-én született, császárral, de már alig várom, hogy újra átéljem ezt a csodát! Sok boldogságot kívánunk nektek!!
2010. máj. 22. 10:47
Csodálatos volt a tzörténetedet eloolvasni szivből gratulálok és nagyon jö efylszséget kivánok a gyerekekhez is a a picihez is
2010. máj. 22. 10:08
Három gyerek édesanyjaként, 34 évesen nem vágytam már gyerekre. Vagyis nagy gyerekeim mellett vágytam egy babóra, de úgy voltam vele, hogy a környezetben úgyis vannak babák, hamarosan meg már unokáim lesznek. De a sors közbeszólt.

Ugrás a teljes írásra: A negyedik csoda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook