Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szigetszentmiklós buckában milyen az élet? fórum

Szigetszentmiklós buckában milyen az élet? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 23. 09:03

Én is DHarasztin laktam, és remélem egyszer még visszaköltözöm oda :D

Imádom :D

7. a9986bef96 (válaszként erre: 6. - Reno77)
2010. máj. 22. 12:42
Igen,Dunaharaszti nagyon bari.És valóságosan közel van Pesthez.Miklós csak látszatra...:P :)))))))))
2010. máj. 22. 11:24

Mi Dunaharasztiban lakunk, de nem mennék át Szigetszentmiklósra. Innen 2 úton is be lehet jutni a városba, nagyon jól ellátott terület, suli, ovi, gyógyszertár majd minden sarkon.

Szóval más tészta...

2010. máj. 22. 10:02
Ok.Elmondom,hogy nekem mi nem tetszett.Konkrétan a közlekedés.El lehet vele kínlódni,de kényelmesen csak úgy lehet élni és ez azért mondjuk Tökölre is igaz,ha azon belül akar az ember közlekedni,ha a családban van két auto.Akkor nem veszed észre,hogy már nem pesten laksz.Elég gáz,amikor az ember megszokta,hogy az ebédhez történő napi bevásárlást letudja 1 óra alatt(mi pesterzsébetről költöztünk ki),itt pedig hirtelen azzal szembesül,hogy elment a délelőttje csak az aktuális vásárlással,ebéd meg még sehol.Értsd: messze van onnan az,ahol vásárolni tudsz,a kisboltok erre nem alkalmasak.Ha ebben napi szinten benne tudsz élni,akkor biztos nem fog fennakadást okozni.Továbbá iszonyú dugók nehezítik napi szinten a pestre bejutást és az onnan való hazajutást.A nullás napi szinten beáll és ez kihatással van az egészre.Talán soroksár felé kerüve a legjobb bejutni.Na kb.nekünk ebből lett elegünk.Meg még sorolhatnám az ovit,és hasonlókat.A gyerek ha sulis lesz,hordásra szorul,mert az iskola km-kre van,nem pedig az ablak alatt és hasonló finomságok.Gyógyszertár,orvos mind gázosan elérhető.Mi nem igazán tudtunk erre ráállni.5 év hiábavaló próbálkozás után áron alul eladtuk és leléptünk.Azóta jó.
4. a9986bef96 (válaszként erre: 3. - Vikuc)
2010. máj. 22. 09:56
Tököl más felállás...Én konkértan azon a részen laktam.De ismerem,hogy Tököl milyen.
2010. máj. 22. 09:54
Mi Miklós mellett lakunk,Tökölön,szerintem nem olyan gáz.
2010. máj. 22. 09:22
Igen.5 évet laktunk arrafele.
2010. máj. 22. 09:19
Most készülök kiköltözni Budapestről. Tényleg olyan "gáz" a bucka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook