Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásárlói kártya!! fórum

Vásárlói kártya!! (beszélgetős fórum)

6. 66cec28b76 (válaszként erre: 5. - Darcy73)
2010. máj. 21. 12:02
Hát igen:O) Köszönöm szépen:O)
2010. máj. 21. 11:42

Ilyen nincs!Nem tudom melyik banknál van...Én nem akarok ide írni bank nevet,mert nem szabad...De nyugodtam mnejetek be,fizessétek ki a teljes tartozást,és szüntessétek meg a kártyát.Legyetek határozattak!

Nekem is van hitelkártyám...tényleg csínján kell vele bánni,mert költekezésre csábít.Vésztartaléknak jó,de a kamatai magasak. :(

4. violamama (válaszként erre: 3. - 66cec28b76)
2010. máj. 21. 11:41
Nekem is volt ilyen kártyám kifizettem és kész. Persze megkérdezték miért nem szeretném tovább de mondtam hogy nem köszönöm. Nem erősködtek, és fizetnem se kellett plusszban. Olyan kártyám is volt, mert vmit vettem és járt hozzá. Évekig hozzá se nyúltam még aktiválva se volt. Azt csak levélben mondtam fel. Ennyi elfogadták, persze küldtek egy levelet hogy az adataim a gépben vannak így ha bármikor pénzre lenne szükségem hívjam őket. Nem hívtam:-))
3. 66cec28b76 (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2010. máj. 21. 11:24

Jaj szia.

Igen ez egy 200000ft-os. És kifizetném és nem akarom tovább. De egyszer már kifizettem és akkor jött a szöveg,hogy tudom én hogy milyen sokba van egy ilyennek a kiállítása. Meg hogy el kell rakni a szekrény aljába és csak gond esetén kell hozzányúlni. Ami persze tudom hogy így kéne,csak sajnos muszály hozzányúlni ha nincs az embernek pénze. És hát inkább mint kölcsönkérjek. Jövőhéten akarjuk kifizetni és már görcsölünk hogy majd erősködnek:O))

2. Darcy73 (válaszként erre: 1. - 66cec28b76)
2010. máj. 21. 11:08

Szia!

Bankban dolgozom,talán segíthetek.

Hogy szeretnéd megszüntetni?Visszafizeted a teljes összeget,vagy esetleg fizetési nehézség miatt szeretnéd visszaadni?

A megszüntetésért nem kell fizetni!

2010. máj. 21. 11:02
Kinek mi a tapasztalata arról hogy ha kifizetem és meg szeretném szüntetni,mit mondanak a bankba? Pénzbe kerül e a megszüntetése. SAjnos ez egy kelepce amibe sokan benne vannak.Tapasztalatokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook