Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan személy, aki épp a 90 napos diétát kezdi vagy nem rég kezdte el? Társakat keresek hozzá, akikkel lehet beszélgetni róla. fórum

Van itt olyan személy, aki épp a 90 napos diétát kezdi vagy nem rég kezdte el? Társakat keresek hozzá, akikkel lehet beszélgetni róla. (beszélgetős fórum)


2010. máj. 21. 21:56

Így igaz.


Binkyvel egyet értek ebben.

10. Binky (válaszként erre: 6. - Toffifie)
2010. máj. 21. 18:25
Akinek egy csöppnyi esze van, az tudja, hogy nem lehet örökké diétázni. Egy idő után rá fognak erre döbbeni. Viszont vannak olyanok, akiknek kell a gyors fogyás és motiváció. Másrészt a 90 napos az ilyen alapvető dolgokat pl húst ne rizzsel, hanem salátával egye az ember, fogyasszon több gyümölcsöt, ne reggelizzen nagyon megterhelően megtanítja.
2010. máj. 21. 17:54

Tudásbázis - Diétakérdés! Hogyan csináljátok, hogy egészséges legyen?


KONTRA


90 napos


Ez a téma Zsanizz88.

2010. máj. 21. 17:53
Igen. Főtt csirkemellt ettem tejföllel, a vacsi ugyanaz volt. Délelőtt alma.
2010. máj. 21. 17:40
Milyen diétáról beszéltek csajok ???
2010. máj. 21. 17:36
Az eltérés abban van, hogy nem azt kell elhatározni 90 napig tart, hanem, hogy úgy alakíts ki egy táplálkozási folyamatot, amit állandóan tartani tudsz. Nem kell szó szerint venni az előírt diétát, főleg akkor, ha attól szenvedsz. Ha megszokod az ízeket, az ételek szétválasztását, és már nem fog jól esni a pörkölt nokedlivel, akkor jó úton haladsz, és az eltűnt kilók sem mennek vissza, energikus, jókedvű leszel. Ha már nem számolod a napokat, hány van még hátra, az a jó jel :)
5. zsanzi88 (válaszként erre: 4. - Kolkhisz)
2010. máj. 21. 17:31

Szia!

Ma el kezdted a 90 napost?

2010. máj. 21. 17:27
Én megnéztem. Szerintem lényeges eltérés a 90 naposhoz képest nincs.
2010. máj. 21. 14:38
Akkor főleg ajánlom, hogy nézz át a másik fórumra, ott megtalálod mit mivel lehet enni, hogy ne éhezz. Vannak alapdolgok, amit be kell tartani, el kell hagyni a szénhidrátokat, azaz a köreteket. Húst zöldséggel egyél, amennyit bírsz. Szénhidrátból az összetettet, és ne az egyszerűt. Ha ott végigolvasod a tanácsokat kiszedhetsz magadnak olyanokat, amelyeket alkalmazni tudsz, és meg is tudod tartani, nem csak hetekre, hónapokra.
2010. máj. 21. 12:13
Hello.Én most szeretném elkezdeni a napokban,kb 20 kiló felesleget szedtem fel.De problémába ütközöm.Éjjel dolgozom,heti 5 napot.Délelőtt alszok általában,tehát a vacsora időm az éjszaka közepén van.A 20 kilóm azóta szökött fel rám amióta ilyen a munkám.pedig nem eszek többet,csak,más időben.
1. simple (válaszként erre: 4. - Toffifie)
2010. máj. 21. 10:42
Nem feltétlenül jönnek vissza. Én harmadszor csinálom a 90 napost. Eddig kétszer csináltam teljesen végig, és mindkétszer egy évig egy dekát nem híztam vissza, pedig sajnos visszatértem az össze-vissza evéshez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook