Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után mondtátok ki, hogy "szeretlek"? fórum

Mennyi idő után mondtátok ki, hogy "szeretlek"? (beszélgetős fórum)


2016. szept. 9. 07:56

Nem emlékszem.Én nem vagyok a gyorsan kimondó típus,de tuti megvártam,míg Ő mondja először.


Volt olyan,tini koromban,amikor nem vártam meg,nem is lett több belőle.

2010. nov. 22. 16:24
annak idején a párom mondta először 1 hét után,nagyon megdöbbentem mert nem számítottam rá, pedig én is éreztem, és mondtam neki én is. ennek már fél éve és még mindig:)
2010. máj. 21. 18:41
hát, elég hamar... de nem emlékszem pontosan. nem kellett sok idő ahhoz,hogy érezzem azt,hogy szeretem (akkor még nem teljesen érthető módon).de kimondani csak picit később mertem. állandóan a nyelvemen volt,főleg akkor,ha nagyon közel voltunk egymáshoz,de kimondani féltem. én mondtam ki először,habár ő hamarabb érzett valamit irántam. ja és kihúztam belőle,hogy szeret,nem tudom hogyan, de nem magától mondta. ez kicsit fura...
2010. máj. 21. 18:34

Hát először a párom mondott olyat...hosszass hallgatás után, hogy: "Azt hiszem belédszerettem"

Én meg erre úgy megdöbbentem, hogy nem is tudtam mit mondani...:) aztán elkezdtünk járni és én úgy 1 hónapra rá...:D

ennek már majdnem 2 éve :D

2010. máj. 21. 18:24

Olvasgattam a hozzaszolasokat. Biztosan bennem van a hiba, de nekem nem sokat jelent az, ha valaki folyamatosan mondogatja, de nem erezteti , hogy tenyleg szeret.

A cselekedet tobbet jelent minden szonal.

A mai napig, meg 3 ev utan is nagyon ritkan mondjuk ki, de ha odabujok hozza es megpuszilom (en a tenyerebe szoktam adni egyet es o az en orrom hegyere) akkor azzal mindent elmondtunk egymasnak szavak nelkul. Nekem ez sokkal tobbet jelent!

2010. máj. 21. 16:43
Úgy látom, hogy sokan elég hamar kimondtátok. Nekem egyszer mondta egy pasi két hét után, de én még korainak éreztem. (Valószínűleg nem gondolta komolyan, nem is lett belőle semmi).
2010. máj. 21. 12:48
kb 3 hét után:) JAAAAJJJJ DE SZERETEM most is (L)
2010. máj. 21. 10:14
1 hónap után , de már az első randi után kezdtem érezni.És már 3 éves házasok vagyunk és még mindig hatalmas a szerelmünk!
2010. máj. 21. 09:54
kb. 2-3 hét után
2010. máj. 21. 09:09

Kb.1 hónap, de a Drágám megelőzött:)

4 éve és 5 hónapja vagyunk együtt és semmi nem változott:)

2010. máj. 21. 09:08
Ő egy hét, én kb 2 hét után...:)
2010. máj. 21. 08:51
mi kb másfél hónap után

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook