Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerinted létezik olyan hogy valaki agyrázkódás után 1 héttel képes többórás forgatást végigcsinálni? fórum

Szerinted létezik olyan hogy valaki agyrázkódás után 1 héttel képes többórás forgatást végigcsinálni? (beszélgetős fórum)


19. Bekacomb (válaszként erre: 15. - 07c4794583)
2010. jún. 1. 16:53
Így van, mindenkinél másképp zajlik egy agyrázkódás, sokakat ezért tartanak utána kórházban. Nem játék. De amit a kiscsaj művelt, egyértelmű színjáték volt...
18. 64d640aa58 (válaszként erre: 17. - 07c4794583)
2010. máj. 29. 12:14

jaja

lehetne őt sajnálni,mert egy baleset áldozata volt,de már olyan idegesítő,hogy nem sajnálja az ember hanem nevet rajta hogy milyen buta és számító.

17. 07c4794583 (válaszként erre: 16. - 64d640aa58)
2010. máj. 29. 11:51
csak rá kell nézni a csajra, buta, mint a sár. és most van mire kenni az érettségit. pedig a bukáshoz 4 év nemtanulás kell
16. 64d640aa58 (válaszként erre: 15. - 07c4794583)
2010. máj. 29. 11:46

igazad van,én pl.ha csak lefejelem a konyhaszekrényt,akkor is csillagokat látok és 2 napra kifekszek:P

Az is tény,hogy a csaj hasznot akar ebből húzni.

Nagyon nagy bűnt követett el Stohl,nem tudom mennyire bánta meg,mennyire fog megváltozni ezek után,de szerintem is kifizetné akár az anyagi kárt az áldozatoknak,akár a kórházi kezelést... nem tudom mit akar az a csaj elérni.

Valamire rá kell fogni,hogy nem tudja folytatni a sulit,és megbukott.

Lehet hogy a baleset nélkül is megbukott volna..csak most erre jó ráfogni.

15. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - 64d640aa58)
2010. máj. 29. 11:40

az agyrázkódás nem ilyen egyértelmű dolog. vannak fokozatai. én két hétig kimondottan rosszul voltam, a sötét szobában ücsörögtem és nem is vágytam másra. viszont semmiféle emlékezetkiesésem nem volt. szóval egyéni a lefolyása

viszont a csaj igencsak haszonleső, pedig szerintem a stohl speciel akkor is fizetne az áldozatoknak, ha nem vernék magukat a földhöz nyilvánosan.

14. 64d640aa58 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. máj. 29. 11:34

Ha ez az a Mirabella aki a Frizbiben is volt a baleset után,az abszolult megjátszás volt hogy ő rosszul van,mentőt kell hozzá hívni.

Látszott rajta hogy játsza az agyát.

Tény hogy megrázó lehetett lelkileg a baleset,tény hogy megsérülhetett nagyon,de annyira rájátszik a nyavajgásával,jobb szinész mint Stohl.


Az én lányomnak is volt komoly agyrázkódása,6 évesen 1 hetet hiányzott az oviból,mert be volt kötve a feje,de a balesete után (az agyrázkódás ellenére) pár órával az esze és a koncentrálóképessége,a gondolkodása az ugyan olyan jó volt mint a balesete előtt.

Pedig ő 6 éves volt akkor..

13. Binky (válaszként erre: 12. - Csodacsaj)
2010. máj. 29. 11:22
Szerintem túlerőltette magát, fektesd le az ágyába!
2010. máj. 28. 22:18
Szisztok! Szerda este a párom beverte a fejét. Szédült meg hányingere volt. Tegnap délelőtt ment orvoshoz: enyhe agyrázkódás. Pihenni meg sokat inni volt az utasítás. Na ná, hogy nem tartotta be a pihenés részét, ma is volt dolgozni. Ma estére hőemelkedése lett. Sztetek ez az agyrázkódástól van, vagyis attól hogy nem pihent? Köszi a válaszokat!
11. kisfüles (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2010. máj. 21. 15:48

Kedves tücsimücsi



Hol olvastál olyan szabályt a HOXA SZABÁLYZATÁBAN,hogy mindenkinek mindenhez kötelező hozzászólnia?Nekem eszembe jutott valami,és megkérdeztem a tagok véleményét.A többi a tagokra van bízva,aki válaszol rá,válaszol,aki nem nem.

10. Bekacomb (válaszként erre: 8. - Reno77)
2010. máj. 21. 15:10

Rákerestem, tényleg nem cserbenhagyás. Valóban tévedtem, akkor elnézést a tájékozatlanságomért.

Mindegy, szerintem semmiképp sem helyes, hogy otthagyta őket, nyilvánvalóan meg kellett volna várnia a rendőröket. Nyilván volt mitől tartania, ami végül ki is derült.

9. Bekacomb (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2010. máj. 21. 15:02
Nem ez a legfontosabb, sőőőőt. Ettől függetlenül még lehet beszélgetni róla, nem? Én kíváncsi vagyok, mi lesz Stohl bácsival, de ennyi, az viszont tényleg szánalmas, hogy a média látástól vakulásig nyomja a lejárató kampányt...
8. Reno77 (válaszként erre: 7. - Bekacomb)
2010. máj. 21. 15:01
Sajnos ebben nincs igazad. Jogilag nem minősül cserbenhagyásnak, mert megnézte az áldozatokat és mentőt hívott. Ebben az esetben jogilag nem cserbenhagyás. A rendőröket nem kell megvárnia.
7. Bekacomb (válaszként erre: 1. - C95c921ae7)
2010. máj. 21. 14:59
Csak hogy a rendőröket kell megvárni, ellenkező esetben cserbenhagyásnak minősül. Betojt, és lelépett. Gondolom, azt sem tudta, hol van. Ne statuáljanak vele példát, én sem azt mondom. Az erényei nem ide tartoznak, attól függetlenül kéne megbüntessék, hogy mekkora színész. A kettőt külön kéne választani szerintem, az sincs feltétlen rendben, hogy ennyi munkáját elvesztette.
6. c95c921ae7 (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2010. máj. 21. 11:19
De értettem, viszonylag jó a felfogóképességem. Értem, hogy vannak fontosabb gondok, de vannak fontosabb gondok az itt felmerülő témák 99, na jó 90 %-ánál. Ezért nem értem miért pont ez irritált?
5. tücsimücsi (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2010. máj. 21. 11:14
Nem értetted a hsz.-t, nem baj.
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2010. máj. 21. 11:09

Mi a gondod? Ha árvíz van, akkor most minden fórumnak arról kellene szólnia? Egy fórumnak nem az a lényege, hogy akiket érdekel egy téma, azok arról beszélgethetnek ott? Ha te csak az árvízzel akarsz foglalkozni, megteheted. Nyilván mindenki tudja mekkora baj van, de ez nem azt jelenti, hogy más témát feldobni törvénysértés. Az meg, hogy köcsögözöd Stohlt, nem őt minősíti..szerintem.


Eget rengető téma?....Szóljál már ha találtál 3-at!

3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. máj. 21. 10:44

Ez tényleg olyan egetrengető téma, hogy fórumot kell kiírni?

Nincs fontosabb dolog a köcsög Stólnál és az "áldozatánál"? Én már hozzá se szólok a fórumhoz ( nem is kellett volna), mert leszarom mostmár nagy ívben. Már a hócipőm tele van vele, velük!


Könyörgöm, katasztrófa van az országban ki tudja hány település van víz alatt, családok ezreinek megy tönkre az élete, ezenkívül nyáron mindennek az égben lesz az ára az árvíz miatt, de az a legfontosabb, hogy mi van ezekkel a haszonlesőkkel és hogy megy e a dutyiba stól...???????!!!!!!!!


BECARÁS!!!!!!!!!!

2010. máj. 21. 10:36

Nagyon úgy látom, hogy eltértünk az eredeti témától.

Olyan fórum már elég sok van amin Stohlt kell szídni.

1. c95c921ae7 (válaszként erre: 38. - Aquarel)
2010. máj. 21. 07:51
Nem hagyta ott őket. Ezt még az ún. áldozatok is beismerték. Megvárta míg a mentők kiértek, csak a rendőröket nem várta meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook