Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elváltam és élek! fórum

Elváltam és élek! (beszélgetős fórum)


12. életregény (válaszként erre: 10. - Crystall)
2010. máj. 24. 00:25
Szia!Telnek az évek és a nyugalom még mindig nem 100 %-os !!!
2010. máj. 23. 21:23
Én is, szerencsére!
10. Crystall (válaszként erre: 4. - Életregény)
2010. máj. 23. 20:27
Igen igy is kell! Tudom, hogy nem könnyü de a jövödre nézve szerintem jobb lesz igy és a nyugalom megfizethetetlen:)
9. életregény (válaszként erre: 8. - 9b2f7c4496)
2010. máj. 21. 23:09
Örülük :D
8. 9b2f7c4496 (válaszként erre: 7. - Életregény)
2010. máj. 21. 23:08
Meg vagy galóca!
2010. máj. 21. 22:54
Nah nagyon szöke vagyok :)))))))))
2010. máj. 21. 22:53
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZSM3w1v-A_Y&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZSM3w1v-A_Y&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
2010. máj. 21. 21:36
4. életregény (válaszként erre: 3. - Crystall)
2010. máj. 21. 12:40
Szia!Nincs gyerek de ilyen embertől mint az exem nem is kellene.......és nem is kezdünk semmit újra!Csúnyán viselkedett velem telefonon nemegyszer elmesélte,hogy fogja elvágni a torkom stb..... mindig ezek járnak a fejembe olyankor mikor elgyengülök!!!
3. Crystall (válaszként erre: 18. - Életregény)
2010. máj. 21. 11:29
Szia! Nekem is nagyon sok idö kellett hozzá és persze tapasztalat, hogy ö soha nem fog megváltozni mire végre teljesen befejeztem a házasságomat. 8 évig tartott és van egy fiam. Nemsokára 30 éves leszek és már egyáltalán nem vonz az az élet ami akkor régen. El kellett döntenem, hogy maradok és akkor idegileg és máshogy is teljesen tönkremegyek vagy lépek. Borzasztó nehéz volt de szerencsére a családom mindig segitett a fiam pedig eröt adott mert Ö egy sokkal jobb életet érdemel amit azóta már szerencsére megteremtettem neki. Eljön az a pont, hogy dönteni kell, te már pontosan tudod milyen élet vár rád mellette ha ez hiányzik akkor menj vissza. Szerintem mindenki érzi, hogy ki az aki valóban szereti öt. Amig egyedül vagy minden ok, de biztos, hogy ilyen életet akarsz majd a gyermekednek is? (gondolom idövel szeretnél babát) A döntés a tiéd. Van egy szerelemgyerekem akit évek óta egyedül nevelek és nem könnyü ennyit elárulhatok!
2. életregény (válaszként erre: 1. - Juca78)
2010. máj. 21. 11:01
Folytatom majd tovább szerintem még ma este ,kibékültem a szüleimmel meg a tesvéremmel de a barátaimmal nem sajnos csak 1 barát állt melletem végig !Nem költöztem vissza itt maradok mert ha vissza költöznék nem lenne 1 perc nyugtom!Van benne igazság a régi énje megfogott:S:S:S
2010. máj. 21. 10:30

Elolvastam a történeted, és ledöbbentem.

Azt szeretném megkérdezni, hogy most hol élsz,hazajöttél-e, kibékültél a barátaiddal szüleiddel?? Mert szerintem most az lenne a legfontosabb, hogy Ők melletted álljanak, és segítsenek Neked.

Nem lehetséges, hogy csak abba a férfiba vagy szerelmes akit anno megismertél?

De ez csak az én véleményem, a történetedet nem írtad végig, és így nem tudok biztos tanácsot adni :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook