Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a legjobb tornagyakorlat a nadrágból oldalt kibuggyanó hájacska eltüntetésére? fórum

Mi a legjobb tornagyakorlat a nadrágból oldalt kibuggyanó hájacska eltüntetésére? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 26. 15:04
Béres Alexandrának az Új kihívás extráján vannak "úszógumi-gyakorlatok": ő azt mondja,h 3területen kell erre edzeni: a hátizmokat, a hasizmokat és a derekat...nem csinálom régóta, általában váltogatom a dvd-ket, de én is várom az eredményt! :) Egyébkánt az ő tornáiban nagyon sok a hátizom gyakorlat, alsó hátizomra is, és nekem hátul már lement a nagy része...már csak oldalt van& elöl egy pici, ami "bugyog"!:(
2010. máj. 21. 14:48
Szerintem is sokat jelent a nadrág mérete, jól kell választani!
2010. máj. 21. 10:09
Akkor be kell szűkíttetni. Hiába normál alkatú valaki, sőt vannak olyan vékony lányok is, akik az S-es helyett XS-eset vesznek, és kibuggyan a hájuk. Elrontja az egész összképet, hiába van jó alakjuk, de ha pont hülyeségből, azt a kis normál nőies úszógumit kihangsúlyozzák.
2010. máj. 21. 10:04
De én pl ha nagyobbat veszek akkor az meg már lóg a combomon és csúnya...
2010. máj. 21. 09:33
Szerintem ha egy kicsit nagyobb méretet vesznek, nem buggyan ki. Még a legsoványabbnak is kibuggyan, ha túl szoros ott a nadrág.
2. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Árnyékmanó)
2010. máj. 21. 09:29

Nekem Czanik Cap I.otthoni aerobik dvd-je segített,3 hónap alatt 4 cm-t csökkent a derekam,nagyon rámegy derékre,a csípőre Réka 20 perces popsi-csípő blokkát csinálom.Van neki kettő is,86cm-ről 79cm lett a csípőbőségem,a derék meg 65cm-ről 60-ra változott.

Én nem tudok csak úgy magamtól tornázgatni,kell,hogy valaki irányítson,meg motiváljon ezért szeretem az otthoni dvd-ket.

1. 5e48d37001 (válaszként erre: 22. - Sysy66)
2010. máj. 21. 09:24

Szió:-)

Nekem is ugyanez a problémám,már kezdem feldolgozni,hogy így mard.Mindenütt vékony vagyok,de ott nem.Igaz ment már le belőle,de nem az igazi.

Ami nagyon hatásos volt nekem az Rubint Réka első dvd-jén található belső comb gyakorlat,az a legerősebb az összes belsőcomb gyakorlat közül amit megjeltett dvd-n.Én 1-1 kg-os lábsúllyal csinálom,azóta mintha kissebb lenne a belsőcom a comtőnél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook