Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A változás szele fórum

A változás szele (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A változás szele

2010. máj. 22. 11:14

igen, én is inkább centibe mérek, meg mások szemére hagyatkozom :D

vérnyomást szoktunk mérni, de az hálistennek tökéletes :P

szedtem egy ideig homeopátiás pajzsmirigy stimuláló bogyót, de változást nem észleltem :D

4. Binky (válaszként erre: 3. - A6ea7517a5)
2010. máj. 22. 10:54

Ügyes legyél!!

Igen, a vérvételt mindenkinek kötelezővé tenném, ha diétázni indul. És rendszeresen kéne mérni a vérnyomást is ( nekem van kütyüm hozzá), hogy nem csak fokozatosan,de egészségesen is menjenek le a kilók. Egy beteg szervezettel nehéz mit kezdeni..


A kiló nem számít, hidd el nekem. Most ugyanannyi kiló vagyok, mint már egyszer voltam és összehasonlíthatatlanul máshogy (jobban) nézek ki, mint akkor. Éljenek a centik!

2010. máj. 22. 10:27

Nem is akarok a szépségről tanácsot osztogatni, mert mindenkinek más a szép, én csak leírtam amit gondolok..

én baromi lassan fogyok, sőt kilóban nekem sose akar lemenni, inkább centiben..

a pajzsmirigy helytelen működése nálunk családi vonás :D

szal rám férne egy vérvétel és hogy megnézzék miért nem akar lemenni, szal én ha hónapokig nem ennék se lennék 20kiloval könnyebb, nekem 10 kilo után mindig megáll.. és ezért szoktam feladni, ezen mesterkedek most, hogy megáll, se adjam fel hanem csináljam tovább..

2. Binky (válaszként erre: 1. - A6ea7517a5)
2010. máj. 22. 01:03

Az okés, de aki nem vállalja az arcát, és nem tesz ki képet, az nem is fog tanácsokat osztogatni a szépségről...

Nem téged támadtunk, de ez azért logikátlan lépés volt részedről....próbáld a mi szemszögünkből nézni a dolgokat. Ha állítasz valamit, nyilván valahogy alá is kell támasztanod, pl. itt kell lenned, megvédened (ahogy most itt is vagy) és tájékoztatnia jónépet a fejleményekről. Különben minek cikket írni?

Nekem is első mozdulat a cikk elolvasása után, hogy meg akartam nézni mennyi ment le, esetleg képekben is. És egy ilyen bizalomgerjesztő cikk írója, aki láthatólag elkezdett valamit, egyszerűen elhagyta az oldalt. Na mindegy, nekem nagyon fura volt...


Ráadásul csak azért, mert nem hoxázol már annyit/ nem blogolsz, még nyugodtan maradhatsz tag. Nem jár le... én is volt, hogy jó pár hónapig felé se néztem, de azért még nem töröltem magam.

2010. máj. 21. 23:52
visszaregisztráltam, csak hogy ne érje szó a ház elejét..
akkor kezdeném ott, hogy szerintem nem tartozok magyarázattal, de hogy ne kelljen találgatni..
letöröltem magam, mert nem volt időm blogolni, és így mi értelme ha nem posztolok normálisan.
nem adtam fel a fogyókúrát és a változást.. ami természetesen kisebb nagyobb sikerekkel megy, mert mint mindenki tudja, nehéz dolog, és én alapvetően egy 0 kitartással rendelkező személy vagyok, szal nekem még azon is változtatnom kell.
és igen letöröltem magam, mert úgy gondoltam ez a cikk nem olyan nagy szám, hogy leközöljék..
és még annyit, mielőtt itt mindenki vádaskodik, hogy nagy a szám, cikket írok majd törlöm magam, gondolkozzunk el azon, hogy van olyan aki még képet sem mer kitenni magáról, sőt még a korát sem meri kiírni.. nem köztetek gondolok valakire, hanem az oldalon vannak ilyenek.. én felvállaltam magam, leírtam ezeket, visszaregisztráltam, és olvastam a kommenteket, visszajártam elolvasni, de hát emberi természet adta dolog a gyanusítgatás :P

Ugrás a teljes írásra: A változás szele

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook