Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország, Vir-sziget; Voltál már ott, hogy tetszett? fórum

Horvátország, Vir-sziget; Voltál már ott, hogy tetszett? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 29. 10:56
Sziasztok! Visszaérkeztünk Virről! Tényleg nincs túl sok látnivaló ott. Egyedül egy 11-12. századi vármaradvány, meg a parókiatemplom. Tényleg elég sok szemét van, mert kukákból nincs elég, és ha megtelik ,a szemetet a kukák mellé teszik. Viszont az apartman jó volt, és két napot még fürödni is tudtunk. Sok helyre elmentünk, Vir mellett van Nin, az nagyon szép, Zadarba, Biográd, Sibenik, Trogir és Splitbe is lementünk. A legszebb Sibenik, Trogir és Split volt. Úgyhogy ha legközelebb mennik, csakis arra a részre mennénk. Ott sokkal szebb a tenger, a part, és rengeteg a látnivaló! Tömeg azon a részen most is volt, bár nincs viszonyítási alapom a későbbi időszakokhoz, mivel most voltunk először. odafele a Plitvicei tavakat is megnéztük , nagyon szép volt. :))) Úgyhogy ha Virre akar menni valaki, szerintem csak úgy érdemes, ha máshova is elmegy. Ehhez viszont sok benzin kell, pláne, ha autópályán mentek, akkor azt is be kell kalkulálni, hogy az is fizetős. Egyébként az emberek mindenhol kedvesek, szinte mindenhol tudtak angolul beszélni. Úgyhogy le a kalappal előttük. A vezetési stílusuk elég agresszív, úgyhogy ajánlom mindenkinek , hogy figyeljen.
4. ibolya1971.01 (válaszként erre: 2. - Ibolya1971.01)
2010. jún. 16. 17:03
OTt sem mindenhol koszos,vann egy kis sziget a hidrol látszik ottjó meleg a viz is. Zadarban strandon nem voltam ,de van sok strand ! Közel van Zadar,de ott minden sokkal drágább ,pld bazár.De minden képp menjetek el sok helyre ,van mit nézni azért :) Bár Split azér onnan elég messze van ,de ugyis ráértek ,Trogir is jó most talán még nem lesz tömeg.
2010. jún. 16. 16:36
hú, hát ez nagyon lehangoló. És a környéken van valahol jó strand, ahol nem koszos a víz? Zadarban pl? Mert az is közel van elvileg.
2. ibolya1971.01 (válaszként erre: 1. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 16:26

Szia

Én is voltam Viren,eddig csak az nem tetszet Horvátországbol ,sok volt a szunyog ,koszos a viz az áramlattol, meg amugy kopár az egész:( de ha mentek sokfele akkor jó lesz minden ! Mi már rég Murter szigetre járumk eddig nekem ott a legszebb,de mi motor csonakozunk és buvárkodunk egésznap és ott sok a sziget,tiszta a viz azért jó :)

Jó nyaralást !!! Lassan már mi is elindulunk remélem!!

2010. jún. 16. 13:56
Sziasztok! Én most találtam rá erre topicra, remélem vannak itt még aktív tagok. Mi most szombaton megyünk Vir szigetére nászútra a férjemmel. Apartmant mi is ismerősön keresztül bérlünk. Remélem, jó lesz, mert nem túl bíztató élményekről számoltatok be. Mi ellátogatunk Zadarba, Splitbe, Trogirba is, és lehet, hogy Sibenikbe is. Odafele megállunk a Plitvicei tavaknál. Azért elég sűrűn programunk lesz. Vir szigetével kapcsolatban miért volt olyan negatív élményetek? A tengerpart azért jó? Nekünk nincs még gyerkőc, de szeretnénk jó helyen fürödni. Éttermet esetleg tudtok ajánlani, ahol jó a kaja és nem olyan drága? Előre is köszönöm a válaszokat.:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook