Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mérleg férfi mire bukik? mi kell nekik? fórum

Mérleg férfi mire bukik? mi kell nekik? (tudásbázis kérdés)


4. f758a7200f (válaszként erre: 14. - Berbooo)
2010. júl. 23. 19:07
Szerintem mérleg férfi és mérleg nő között nagyon jól működhet, kölcsönösen udvariasak vagytok egymással, mindketten imádjátok a szépet, szerintem amit mindketten hiányoltok majd a másikban, az a szenvedély, a tüzes szex, mert a mérlegek bár imádnak szeretkezni, de ők maguk hűvösen viselkednek, hogy kihozzák belőled a maximumot, egy oroszlán jobban passzolna...De ha az ágyban úgy érzed, hogy nincs ez a hidegség, és minden oké, akkor a többivel már tutira mész, nagyon jó társaság a mérleg mérleggel:)
3. Berbooo (válaszként erre: 2. - B59e85f65a)
2010. júl. 23. 17:04
:D :D
2. b59e85f65a (válaszként erre: 9. - Ercsi1980)
2010. júl. 23. 16:43
ez hülyeseg mert aparom 11ev utan is hüseges es rajong ertem, de ez mas jegyünelis elöfordulhat, hogy megcsalja aparjat,aparom az en hisztimet toleralja, ö acsöndesebb nyugodtabb polus en ahangosabb izgaga pedig rak vagyok...
2010. júl. 23. 16:39
sziasztok az en parom is merleg szeptember 27-en született, alanyom is merleg, oktober 15-en született, es szinte atermeszetük egyforma, mindig latolgat, merlegel.. szereti aszep dolgokat, es szereti nagyon ha dicserik.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook