Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lány létemre beleestem egy homoszexuális fiúba :( fórum

Lány létemre beleestem egy homoszexuális fiúba :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. 00a194caf9 (válaszként erre: 71. - Mamma2)
2011. júl. 7. 09:45
Jajj istenem milyen felvilágosulatlan elképzelés. :)
77. 9be942522b (válaszként erre: 1. - Dodesz.)
2011. júl. 7. 09:41
A meleg, úgy sem tudod azt nyújtani neki amire vágyik.
2011. júl. 6. 23:26

Kedves dodesz!


Végül hogy alakult az életed? Sikerült átcsábítani a srácot a másik oldalra, vagy jött helyette más férfi?


Csak azért kérdem, mert konkrétan ugyanez a problémám, beleestem egy homár srácba (akiről egyébként nem feltételeztem volna korábban, de most derült ki róla). A gáz az, hogy kihívást is érzek a dologban, hogy meg tudom-e téríteni... Nagyon belevaló és egyben érzékeny srác, de nem tudom, megéri-e álmodozni róla... (egyébként haverok vagyunk és már régóta tetszik, de most derült ki a dolog).

Valakinek esetleg konkrét tapasztalat/tanács? Nagyon megköszönném.:)

75. bocsy (válaszként erre: 74. - Cskata)
2007. szept. 13. 15:40

Köszönöm a tanácsaidat!

Próbálom pátyolgatni, de egyelőre még nem akar előjönni a csigaházából. Úgy érzem, hogy tudnék neki segíteni, ha tudna róla beszélni. Az sms és az e-mail jó ötlet, de ez is hangulatfüggő, mert csak akkor válaszol rá, ha jobb passzban van. Fura, mert amikor boldog volt, akkor arról nekem is beszámolt, (többé kevésbé)de most folyton azzal jön, hogy nem akar beszélni és egyedül akar lenni. Szerintem szégyelli magát, és talán megbánta, hogy akkor megosztotta velem a dolgait.

74. cskata (válaszként erre: 73. - Bocsy)
2007. szept. 13. 11:54

jajj, ez nagyon nehéz helyzet!:((

Éppen erre gondoltam egyébként, hogy közülük, aki valóban a "hűséges-táborhoz" tartozik, az nagyon-nagyon szenved ilyen esetben, hiszen iszonyatosan érzékenyek..:S (már eleve a "kitaszítottságuk", másságuk miatt is, alapból..)


Ha ennyire nem fogadja el a "direktbe" vígasztalást, akkor ne tedd - hanem inkább talán próbáld magaddal vinni sétálni, beszélgetni, moziba és hasonló helyekre.. hogy ne legyen túl sokat egyedül, és megpróbálhassa elterelni a gondolatait.. ha nem vagy vele, akkor írj neki sms-t vagy hívd fel időnként!

Sajna a kezét nem foghatod állandóan, de ha dupla erővel figyelsz rá, akkor már azzal is sokat segíthetsz neki, mert érezni fogja, hogy van aki mellette áll! Ezért remélhetőleg hálás lesz, és így talán nő valamennyire a felelősségérzete önmagával és Veled szemben is, és akkor hátha nem csinál semmi hülyeséget, hanem szépen fokozatosan feldolgozza a történteket..

73. bocsy
2007. szept. 13. 05:10

Sajnos az én ismerősöm nem ágyról-ágyra járó. Jobb lenne a helyzet, ha az lenne. De így...

3 éves kapcsolatának lett vége és most szó szerint a padlón van. Annyira érzelmes és érzékeny lelkű, hogy már többször kísérelt meg öngyilkosságot, mert nem tudta elfogadni a másságát. Most pedig egyedül küzd ezzel is és a magánnyal is. Ne vigasztaljam?! Emberi kötelességemnek érzem. Nagyon bizalmatlan, nehezen "nyílik meg". Azt hiszi, ha beszed egy csomó depresszió elleni gyógyszert; nyugtatót, és egész nap csak alszik, akkor megoldódik a probléma. Talán erőszakosabbnak kéne lennem, és beszéltetni arról, amiről most még nem akar...

72. cskata (válaszként erre: 71. - Mamma2)
2007. szept. 12. 18:50

Ez általánosítás és nem is igaz!

A homoszexuálisok között is vannak, akik tartós párkapcsolatban élnek és ugyanúgy megvannak az ágyról-ágyra járók is, mint a heteroszexuálisoknál..


"egy szakitás meg sem kottyan nekik" - azért mert a saját nemükhöz vonzódnak, még nekik is lehetnek érzelmeik, nem..?

71. mamma2 (válaszként erre: 70. - Bocsy)
2007. szept. 12. 18:41
Sajnos sehogy sem tudsz segiteni,ne is törd magad.ŐK GYAKRAN váltogatják partnereiket szerelmeiket egy szakitás meg sem kottyan nekik. HAMAROSAN megtalálja az új nagy Ő-T. Te meg csak égetnéd magad a nagy vigasztalással.
70. bocsy
2007. szept. 11. 06:04
Az én ismerősöm most szakított a barátjával. Félek, mert nagyon labilis lelkiállapotú, és senkinek sem beszél a dologról. Bennem sem bízik /alapból sem, mivel lány vagyok/ de talán én vagyok az egyetlen "barátja", akit valamennyire közel enged magához. Nem akar beszélni róla! Hiába próbálkozom. A szégyenérzet nagyobb úr. Nem nyaggathatom ezzel "az üljünk le és beszéljük meg dumával", de félek, hogy elveszti a fejét és beszed egy marék gyógyszert. Tanácstalan vagyok... Hogy segítsek neki?!
2007. szept. 11. 05:45
Hát, ez azt hiszem, kissé ciki.
68. bocsy (válaszként erre: 67. - Ccd9bb7d17)
2007. szept. 11. 05:43
Lehet, hogy már kiszeretett belőle, s ezért nem ír...
2007. szept. 1. 23:50
az ilyen topikok tetszenek,hogy aki indította egy napig volt csak jelen,aztán csak pörög ez a fórum!:-))
2007. szept. 1. 23:26

sz@r ügy.. de ő lesz a "legjobb barátnőd"

Bár én nem tudnék egy homo fiúba beleszeretni... ha csak belegondolok, hogy... ilyenkor szoktam azt mondani, hogy "jajjjjj nnneeeee"... :)

65. mimmi
2007. szept. 1. 22:23
Az gáz.Barának a legjobbak!
2007. aug. 25. 23:56
Hú! Én egyből kiszerettem volna belőle!
63. virgilius (válaszként erre: 62. - Bocsy)
2007. jún. 29. 00:33

Ja, értelek. Az ismerőseim közül az egyik sztem a "pasi" a kapcsolatában, na ő kiváltképp furcsa. A másik lehet, hogy "csaj", mert ő közvetlenebb, kedvesebb. De őt nagyon rég láttam utoljára.

Mondjuk nekem vannak, voltak sima fiúbarátaim is, akik ugyanolyan figyelmesek meg érdeklődők voltak, pusztán barátilag. :) Már amennyire létezik fiú és lány között barátság. ;-)

62. bocsy (válaszként erre: 61. - Virgilius)
2007. jún. 28. 14:13
Igen, igazad van: a nőkkel is távolságtartók, de végtelenül önzetlenek és kedvesek. Igazából engem az zavar, hogy egy meleg kapcsolatban fontos-e, hogy megosszák a szerepeket? Tehát a gondolkodásukat nem értem igazán. Mert az egyiknek elvileg "lányként" kell(ene) gondolkodnia. Az én ismerősöm ilyen. Sokszor kérdezi, hogy mi van velem, milyen napom volt, stb... Eleinte fura volt. Arra gondoltam; ha van "párja", akkor mit érdeklem én?! Neki meg ez természetes volt (vagyis az érdeklődés irántam). Közben leesett nekem is, hogy miért van ez így; azért mert a "barátnőjének" tart. Tehát úgy tud velem dumálni, mint egy csaj a másik csajjal. Nekem valahogy ezt a gondolkodásmódot volt a legnehezebb megérteni.
61. virgilius (válaszként erre: 60. - Bocsy)
2007. jún. 28. 11:09

Az ismerőseimet persze, hogy személyesen is ismerem, hisz azért ismerős :)))

Én kettőt ismerek jobban, aki nem is tagadja, hogy meleg. Mindketten furák kicsit. Nem csak emiatt a vonzódásuk miatt, hanem úgy egyáltalán. A többi emberi kapcsolataikban is valahogy esetlenek. Nem tudnak mit kezdeni a nőkkel úgy általában, vagyis munkakapcsolatban sem például. Kicsit mintha nem tudnának mit kezdeni magukkal a világban.

60. bocsy (válaszként erre: 59. - Mazsi-drazsi)
2007. jún. 27. 17:59

Szia Mazsi-Drazsi!

Akiket én ismerek, azok tutira csak a 4 fal között tudnak feloldódni - egymás között. Én sem szeretnék olyasmit látni, ami zavarba hozna. Az az igazság, hogy ők sem szeretik, ha megbámulják őket, ezért fontos a diszkréció.

Amúgy Nektek (itt a fórum olvasóira gondolok)vannak olyan meleg ismerőseitek, akiket személyesen ismertek? Örülnék, ha leírnátok a tapasztalataitokat velük kapcsolatban: pl. milyenek mint emberek, milyenek mint barátok, milyenek az érzéseik-érzelemviláguk?! Beszégessünk, és írjatok!

Üdv: Bocsy

59. mazsi-drazsi (válaszként erre: 58. - Bocsy)
2007. jún. 25. 22:07
Ugyanolyan emberek, mint mi, csak hát ők az azonos neműek iránt vonzódnak! Semmi bajom velük, csak a négyfal között mutassák ki a szeretetüket egymás iránt. Nem tehetnek róla.
58. bocsy
2007. jún. 24. 05:09

Sziasztok!


Nekem is van egy meleg haverom. Évek óta jó barátok vagyunk, önzetlenül segít, bármiben számíthatok rá. Mindig sejtettem, hogy meleg, bár soha nem mondta. Lelkileg teljesen összeroppant,de egy ideje megtalálta a "párját". Igazából ez a kapcsolat csak hétvégén működik náluk, hétköznap pedig éli a sivár kis életét. Mostanában annyira közel kerültünk egymáshoz lelkileg, hogy "előbúlyt"és bevallotta nekem. Elfogadom, de nem értem. Attól függetlenül, hogy mindig sejtettem - nagyon nehéz. Jó lenne megváltoztatni őt, mert egy nagyon jó pasi és egy jó ember, de tudom, hogy ez nem megy. Így kell elfogadni. Szóval, csak azt tuzdom mondani, hogy ne ítéljétek el a melegeket - az embert lássátok bennük!

57. 0c97fbb607 (válaszként erre: 56. - Cskata)
2007. jún. 17. 18:49
Igazad van,ilyen mélységekik nem gondoltam bele a dolgokba....
56. cskata (válaszként erre: 53. - Virgilius)
2007. jún. 13. 09:24

háát, egy barátnőm megpróbálta.. persze nem jött össze: elváltak.. időközben neki 0-ra apadt az önbizalma, mert önmagának sem merte beismerni, ami szinte nyílt titok volt a környezetében és meg volt róla győződve, hogy ő egy pasinak sem kell..

A barátnőm egyébként egy nagyon szép és szexi csaj, és még okos is mindehez rádaásként - rengeteg hetero pasi bármikor ugrott volna érte.. csak ebben volt "kicsit" naív és vak, mert szerette a srácot..

Szóval tuti nem fog megváltozni egy meleg pasi sem - hiába flangál előtte egy nő pl. csipkebugyiban..

így aztán próbálkozni is felesleges: tuti kudarc és totális önbizalomrombolás..

2007. jún. 13. 08:17
köszi a tanácsokat, most kicsit magamba szállok..
54. 0c97fbb607 (válaszként erre: 53. - Virgilius)
2007. jún. 12. 23:58
Én ezt tenném!:))))De ha nem jön össze,akkor biztos vagyok benne,hogy remek barátság lehet a dologból,ha más nem is:)
53. virgilius (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. jún. 12. 23:55
Így van, mindannyian így reagálnánk szerintem, ott a kisördög. De sajnos aki tényleg teljesen az, az aligha fog megváltozni. :((( Ez csak illúzió marad. De azért meg lehet próbálni ;-)
52. virgilius (válaszként erre: 50. - Dodesz.)
2007. jún. 12. 23:54
Kolléga? Szomszéd? Iskolatárs?
51. 0c97fbb607 (válaszként erre: 42. - Cskata)
2007. jún. 12. 23:54

OKé!lehet ,hogy az a baj ,hogy nem ismerek homoszexuálist és nem is voltam még szerelmes sem,ilyen lehetetlennek tűnő helyzetben!

Értem és megértem a homokat,eszem ágában sincs elitélni őket,engem nem háborít fel ez a dolog,de azért a kisördög ott lenne bennem,hogy hátha én lennék az az eg nő akire várt egész életében.Persze lehet ,hogy ez ordináré butaság és alóban nem is tudom miről van szó....

50. dodesz. (válaszként erre: 49. - Virgilius)
2007. jún. 12. 23:52
remélem, csak ne látnám olyan sűrűn...
49. virgilius (válaszként erre: 47. - Dodesz.)
2007. jún. 12. 23:51
Á, az kizárt. A reménytelen szerelem nem tarthat örökké. Előbb-utóbb kiüti egy hús-vér valaki az álomlovagot a szívedből. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook