Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lepjem meg a férjemet a 30. születésnapján? fórum

Mivel lepjem meg a férjemet a 30. születésnapján? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 31. 13:07

Lätod megy ez neked,és még te is élvezhetted.

Gratulälok!

2010. júl. 4. 11:08

A meglepetés egy sümegi hosszú hétvége, világító jégkocka és repülő lámpás lett a kertipartin lett.

Örült mindenki!Persze a torta sem maradhatott el:-)

7. mr.az (válaszként erre: 5. - Olgi1977)
2010. máj. 16. 22:48

Az a baj hogy szemtelenül fiatal vagy még:)

Én már csak onnan tudom hogy a gyerekeim otthon vannak hogy viszhangzik a hűtő ha kinyitom az ajtaját.


Az alaptémára visszatérve......szoval nem mi élünk egy fedél alatt az illetővel........sörözni sem voltam vele hogy kifaggathatnám titkos vágyairól.........szóval.......napi szinten kommunikálni kellene......ééés.....

6. Timcsillag (válaszként erre: 4. - Olgi1977)
2010. máj. 16. 22:36
Ez jó, ez tetszik:-)na ilyeneket várok:-)
5. Olgi1977 (válaszként erre: 3. - Mr.az)
2010. máj. 16. 22:27

Én meg azt, hogy csak 5 percig ne halljam azt, hogy: Anyaaa, Dorka/Aténa ezt meg ezt csinálta...

:)

2010. máj. 16. 22:25

Én pont a 30. szülinapján mondtam meg neki, hogy terhes vagyok-előtte két nappal lett pozitív a teszt :)

De látom nálatok ez már késő. Ha első gyerek menjetek el valahová kettesben, mert most hosszú évekig úgysem juttok el sehová édes kettesben, és ha mégis, úgyis a gyerek(ek)en fog járni az eszetek.

Vagy egyszerűen egy ultrahangos képpel csináltass neki pl bögrét. Vagy én annak idején csináltattam neki egy hímzett törölközőt kispapa felirattal

2010. máj. 16. 22:23

Egy kis nyugalomnak biztos örülne.

Én már évek óta azt kérem.......

2. mliv
2010. máj. 16. 22:22
Mikor lesz a szülinapja, és Te mikor szülsz? Ha a két időpont közel van, az ajándék adva lesz...
2010. máj. 16. 22:20
Ötleteket várok, szeretnék valami olyat adni, amire 10-20 év múlva is emlékszik majd.Amit még jó tudni, hogy kismama vagyok, ez egy kicsit megnehezíti a dolgot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook