Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bluetooth beállítása fórum

Bluetooth beállítása (beszélgetős fórum)


7. csp1
2011. júl. 13. 17:26
Segítséget szeretnék kérni:bluetooth segítségével tudok adatokat a számítógépre küldeni,viszont ,a gépről nem tudok küldeni.Kiválasztom a küldendő,pl:zenét de nem tudom átküldeni mert megkérdezi hova küldjem de nem tudom kiválasztani..tehát,tudok küldeni de nem tudok fogadni,ebben kérek segítséget,köszönettel,bárkitől.
2010. máj. 16. 22:37

A Bluetooth-szal a következő problémák szoktak lenni:


1. Sok laptopon - tudtommal a toshibán is, de a Lenovokon pl biztosan - van egy olyan billentyű, hogy Fn, és ezzel kombinálva az F8 vagy egy másik F billentyű ki- illetve bekapcsolja a wifit és a bluetooth-t (sokszor egyszerre).

Ha lenyomja az ember az Fn/F8 kombót, akkor többnyire feljön egy kezelőablak, ahol be-, illetve ki lehet kapcsolni a BT-t és a wifit. Itt körül kell nézni, mire van épp állítva.


2. Másik probléma suokott lenni, hogy van a Microsoftos driver (beépítve a Windowsba), de nagyon sok gyártónak saját úgynevezett Bluetooth stackje van, amit külön fel kell telepíteni.

A Toshibának például innen letölthető:

[link]


3. Ellenőrizni kell azt is, hogy a Sajátgép ikonon jobbgombot nyomva, a Kezelés menüt választva, a feljövő ablakban az Eszközkezelőben megjelenik-e egyáltlán a tipikus kis Bluetooth ikon, a kék ellipszisben fehér B betű, és ha igen, itt lehet jobbgomb-tulajdonságokkal ellenőrizni, hogy nincs-e letiltva és mi a drivere éppen.


Működő Bluetooth esetén a számítógép bootolása után a jobb alsó sarok ikonsorában szintén ott kell lenni a kis kék B-s ikonnak.

2010. máj. 16. 22:19
engem is érdekelne nagyon Thosiba L 300
4. sorceress87 (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. máj. 16. 22:12
ez engem is érdekel
3. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. máj. 16. 22:12
A laptop típusát írd meg, légy szíves. (nem csak a gyártóját!)
2010. máj. 16. 22:00
Telepítőlemezzel.
2010. máj. 16. 21:58
Hogyan kell a Bluetooth-t beállítani a számítógépen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook