Kopasz nők (beszélgetős fórum)


2016. aug. 30. 12:26
Elol kopasz vagyok.Van meg remény hogy kinojjon a hajam
7. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Cony4)
2010. máj. 16. 21:12
Szerintem szükséged volna egy nagyon alapos kivizsgálásra. Nem csak sima vérvételre, hanem sokkal többre. Biztosan van valami oka annak, hogy ennyire hullik a hajad. Egyébként meg a kérdésedre válaszolva: kopasz még nem voltam, de nagyon sokáig hordtam egy - másfél centis hajat. Imádtam, de nagyon babrás. És nekem nem lett erősebb a hajam attól, hogy sokat vágattam.
2010. máj. 16. 19:53
lehet hormonális gond, menj orvoshoz.
2010. máj. 16. 19:51
Egyszer voltam vérvételen, de nem találtak semmit, minden érték jó volt.Nem volt gyulladás sem.
2010. máj. 16. 19:46
Lehet góc van a szervezetedben valahol.Nem vizsgáltak még ki?
2010. máj. 16. 19:42
Attól,hogy levágod kopaszra nem fog megerősödni a hajad, inkább valami gyógymód kellene. Vannak jó, akár házi készítésű pakolások, de ott a homeopátia is ami sokat segíthet.
2010. máj. 16. 19:41
Mindenképpen menj el orvoshoz! Hát én teljesen bepánikolnék ha kopaszodnék.
2010. máj. 16. 19:38

Van olyan közöttetek, aki nő létére kopasz?(nem betegség miatt)Csak egy kósza ötlet.2 gyerekem van, és a hajam úgy megritkult, hogy ihaj.Ennél már a kopaszság is jobb lenne, és a fejkendőhasználat.(Mint a jóban rosszban rákos doktornője)

Azért annyira még nem rossz a helyzetem, de megfordult a fejemben a kopaszság.

Még orvosnál nem voltam, aki hátha meg tudná valamivel dúsíteni, de már el kellene menni

Köszi ha írtok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook