Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogosítvány fórum

Jogosítvány (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jogosítvány

1 2 3
2010. máj. 16. 16:26
Nekem is csak másfél éve van jogsim, addig nem érdekelt. De a gyerekeket hurcolni kell oviba, suliba, orvoshoz, különórára stb, ezért megcsináltam. A kressz vizsgát kb 7 perc alatt maxra csináltam, a rutin még jó volt. A forgalmi vizsga már nem az elsőre sikerült(..és nem is másodikra, mert nagyon izgultam). De azóta minden nap vezetek egy keveset. Még így is besz.ribb vagyok, mint aki 17 éves kora óta nyomja, de szerintem nem vezetek rosszul. A kis kocsimon egy karc sincs szerencsére.:)))
2010. máj. 16. 16:18

Két éve van jogsim, a vizsga után egyszer ültem autóba.

Anyu megkért hogy menjek el neki tankolni, elmentem, se jobbról se balról nem akarták megadni nekem az elsőbbséget, majdnem más hibájából volt egy autónk.

Azóta nem vezettem, nem merek vezetni.

Pár kedves ember belém is vágta:

- jajj, te friss jogsis, ne vezess mert összetöröd az autót, stb, kaptam más kedves beszólást is.

Többek között ezért sem vezetek.

Teljesen átérzem a helyzeted, bár nekem annyiba volt más, hogy az oktatóm bár jó fej volt, de egy-egy rosszabb malőrnél ököllel verte a műszerfalat... :-)

2010. máj. 16. 16:08
Megszereztem a jogosítványt, ennek történetét írom le okulásul másoknak. Nem mindenki képes a vezetésre, én például analfabéta vagyok ehhez. Bár ezzel erősítem a nők vezetéséről szóló sztereotípiákat, sajnos.

Ugrás a teljes írásra: Jogosítvány
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook