Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta valaki az új Loreal PerfectSlim Pro-t? fórum

Próbálta valaki az új Loreal PerfectSlim Pro-t? (beszélgetős fórum)


2008. jún. 2. 11:29
Én a Rellée nevű, Dm-es terméket vettem, 2 hete használom, de jelentősen tűnnek el a csíkjaim.
2008. márc. 28. 07:04
Sokan dícsérik az Avon narancsbőr elleni krémjét is!
2008. márc. 27. 15:48
Én is már csak a masszírozós részt használom és most a Nivea Good bye cellulite krémet. ÉN többet nem veszek 4e Ft-ért olyan krémet, ami 5 nap alatt elfogy. Ha meg kevesebbet kennék, semmit nem érne.
2008. márc. 27. 14:52
Én is megvettem.Igaz még csak a masszírozós részt használom,mert van még pici a Nivea Good Bye Cellulitból és a sárga Garnierből is. Ha azok elfogytak,akkor jöhet a L'Oreal. Remélem nekem nem fogy el annyira hamar,mert elég drága.
2008. márc. 26. 16:30
Igen,de nem vettem észre különösebb változást pedig tényleg nem hagytam abba hamar hónapokig használtam és tényleg szép lett a bőröm de ennyi.
2008. márc. 26. 16:28
igen, pénteken vettem és mostanra (5 nyomorult nap alatt) elfogyott. Úgy, hogy napi kétszer használtam, egy kis tenyérnyit a bal oldalamra (comb, fenék, csípő), ugyanennyit a jobbra. Egyelőre természetesen még semmi változást nem látok. De most már más krémet fogok kenni, mert 4e Ft-ot nem adok 5 naponta érte... A masszírozós részét megtartom és használom.
2008. márc. 25. 13:11
Erre én is kíváncsi lennék! Ha jól emlékszem az árára, 4500 körül volt!
2007. jún. 12. 15:08

Érdekelne kinek milyen tapasztalata van ezzel az új masszírozos fejjel!

Hatásos-e...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook