Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos cigaretták 2010-ben fórum

Elektromos cigaretták 2010-ben (beszélgetős fórum)


6. dorka81x (válaszként erre: 5. - Csodapokica7)
2011. febr. 16. 09:30

"Csak Kínai e-cigi van. nincs amerikai, nincs más."


Te MIRŐL BESZÉLSZ?

Ne haragudj, de ha ennyire nem vagy tájékozott a témában, akkor inkább ne válaszolj a feltett kérdésekre.

Természtesen rengeteg amerikai e-cigi és liquid létezik és sok más országban is gyártják ezeket a termékeket. Konkrétan amerikai E-liquid gyártó kb. 50 létezik.

Itt láthatóak:

[link]


Amerikában főleg továbbfejlesztett csúcskategóriás e-cigiket csinálnak (úgynevezett "mod"-okat). De vannak általános e-cigik is.

Például a "Bloog". (www.bloogplanet.com)

A mod-okat pedig itt találod:

[link]


Ha bárki rákeres a Google-lel akkor is találhat jobb minőségű e-cigiket és tartozékokat, mint a kínai. Ezt nem én állítom. Ez tény.


Amerikában most már nem csak e-cigit és e-liquid-et, de atomizátort is gyártanak.

Ez nem más, mint a Cisco nevű amerikai gyártó.

Itt lehet megtalálni a termékeiket.

[link]

Szintén nem én találom ki, hanem ezek a rideg tények (mielőtt még valaki ezt is letagadná).

Az egész YouTube azzal van tele (ott szintén rá lehet keresni), hogy a Cisco által gyártott atomizátorok a legjobbak.

2010. jún. 11. 16:29

Csak Kínai e-cigi van. nincs amerikai, nincs más.

max más a doboza.


de fejlődnek. a NEXT típus, EPT patronokkal már 95 %-os eredménnyel működik, tehát 100 emberből 95 leteszi és tartósan a cigit.


Mindenki ügyeljen, hogy bizonytalan helyről, bevizsgálatlan terméket, garancia nélküli terméket, a webáruházhoz arcát nem adó cég, vagy ember termékeit NE vásárolja meg.


napi 2-3 csalódott ember akibe csak én személyesen belebotlok.

2010. máj. 16. 10:21
Én ismerem....hááát aki bagózik,az nem hinném h be éri evvel az illúzióval:)
3. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2010. máj. 15. 23:21

ez aranyos volt:) úgy látom mások se ismerik.

játék? lehet hogy az.

2010. máj. 15. 22:49

mi az,hogy elektromos cigaretta?


azt ismerem, hogy egy sünike szájába kell rakni olyan cigiféle kis izét és ott füstöl, de az játék :)

ez igazi? :DDD


jah, nem cigizek :D

2010. máj. 15. 22:44

Azért nyitottam új topicot, mert kb egy éve halott a másik fórum, és azóta biztos sokat változott a piac.

Akkor arra panaszkodtak hogy nem elegendő a füst mennyisége, és kínai gagyi mind, stb..stb.

Most melyiket érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook