Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gézengúzba jár valaki kezelésre? fórum

Gézengúzba jár valaki kezelésre? (beszélgetős fórum)


16. Pandrea1 (válaszként erre: 15. - Trapiti)
2010. máj. 16. 18:40

na kitartásból van, türelemből már nincs :)

Fefe csak oldalt bírt aludni mert hason fájt neki háton meg eldőlt, most meg szétterül háton és imád már hason is lenni, oldalt meg már nem alszik :)


Kicsit tekerném sz időt :)


Fefe életéért nem adtak volna sokat az elején, meg a későbbiekért sem, de hála eddig semmi nem jött be mait jósoltak. A látással még dolgozunk, de az is agyi baj.

15. trapiti (válaszként erre: 14. - Pandrea1)
2010. máj. 16. 18:36

Nálunk is így indult... még öltöztetni sem tudtam, annyira feszes volt. 2 számmal nagyobb ruha volt rajta mindig, mert abba tudtam "belehajtogatni"...

Dévény Anna monta utólag, hogy nem sokat adott volna érte, hogy Luca járni fog... aztán mi lett belőle :)

Kitartás kell hozzá, de rendbejönnek a dolgok!!! :)

14. Pandrea1 (válaszként erre: 12. - Trapiti)
2010. máj. 16. 18:31

Köszönöm a feladatsort.


A Dévény tornát semmi pénzért nem hagynánk abba, az nagyon jót tett eddig Fefének. Egy kis merev görcs volt, most meg jár keze-lába, mozog, nagyon szépen fejlődik.

Most tornáztattam meg, hát már nem az a kis 2,5kg-os kis semmiség :)

2010. máj. 16. 17:51
Feltettem 2 feladatsort :)
2010. máj. 16. 17:39
De a Dévény tornát semmiképp ne hagyd abba!!! Au a legfontosabb amíg nem jár! :)
11. trapiti (válaszként erre: 10. - Pandrea1)
2010. máj. 16. 17:38
Szerintem nézd mega BHRG-t. Kb 4-6 hetente járunk kontrollra (most kihagytunk betegség miatt), így végülis nem kerül túl sokba. Egyénileg összeállított feladatsor van, kicsiknek passzív, ahogy nő a gyerek, egyre aktívabban vesz részt benne. Előkeresem a régi naplómból a mi feladatsorainkat, és beteszem a titkosba :) hogy lásd, kb. mire számíthatsz
10. Pandrea1 (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2010. máj. 16. 17:33

A gézengúzba is mutattak vízi terápiát, ma megcsinálom itthon megint vele de mér kinövi a kádat :)

Van talajtorna is, de csak forgatás meg mászatás, és így tűnik nekem kevésnek.

Olyat szeretnék ami használ, de nem kerül egy vagyonba :(

9. trapiti (válaszként erre: 8. - Pandrea1)
2010. máj. 16. 17:24
A BHRG-nél olyanok a gyakorlatok, amiket meg tudsz csinálni :) Viszont ha több kell annál, mint amit egy átlagos szülő otthon tud, akkor ott kezelik. Van gyógyúszás és tornatermi foglalkozás is, ha kell egyéni, később ha lehet, akkor csoportos.
8. Pandrea1 (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2010. máj. 16. 17:16
na majd hétfőn felhívom őket. Nálunk is van itthoni torna, csak kevésnek tartom magam ehhez.
7. trapiti (válaszként erre: 6. - Pandrea1)
2010. máj. 16. 17:03
Nem emlékszem pontosan :( 10 körül volt az állapotfelmérés, 5 körül van egy kontroll. Mi is most készülünk, mert már elég régen nem voltunk, mi itthon csináljuk a tornát, de vannak benti foglalkozások is.
6. Pandrea1 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2010. máj. 16. 16:12
Tudsz esetleg árakat mondani hozzájuk?
5. Pandrea1 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2010. máj. 16. 16:06
Oda még nem mentünk, de hétfőn felveszem velük a kapcsolatot. Köszi :)
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Pandrea1)
2010. máj. 16. 14:48
Nekünk még a BHRG jött be nagyon :)
3. Pandrea1 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2010. máj. 16. 14:44

Szia!


Igen, 8 hetes kora óta járunk Dévény kezelésre, nagyon brutál de viszont nagyon sokat használ is.

Hála Fefe is viszonylag hamar kezdte el az önálló légzést, de 2 hétig bent volt a lélegeztető kiegészítésnek.

Szerintem Fefe is nagyon jó irányba halad, csak azért amit lehet terápiát kipróbálunk és csinálunk.

2. trapiti (válaszként erre: 1. - Pandrea1)
2010. máj. 15. 22:16

Szia!

Dévény Anna Alapítványt próbáltátok? Szerintem a leghatékonyabb módszer oxigénhiányos babáknál. Az én lányom is hasonló eset volt - bár Ő nem kérült lélegeztetőgépre - rendbehozták.

2010. máj. 15. 20:37

Sziasztok!


Mi jártunk a Gézengúzba oxigénhiányos babámmal. Voltam jó fejlesztések, de az utóbbi pár alkalommal úgy érzem, hogy kifogytak a fejlesztési ötletek.

Csak én érzem jelenleg kevésnek, vagy esetleg tényleg csak az elején van a fejlesztés aztán meg pihi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook