Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vettem ma egy aranyos kiskabátot! Viszont brutál gyűrődős! Szerintetek "igénytelenséget" tükröz? fórum

Vettem ma egy aranyos kiskabátot! Viszont brutál gyűrődős! Szerintetek "igénytelenséget" tükröz? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 15. 15:43

Sajnálom!

Ha megvan a blokk,vidd vissza,köteles visszavenni!(persze joga van azt mondani,h vásárold le)De ha találsz valami mást,akkor is jobban jársz,mintha nem veszed fel soha...Mond azt,h ajiba vetted,de nem lett jó...

2010. máj. 15. 15:41
..betegesen kényes vagyok a ruháimra.., még a bugyikat is vasalom... erre tessék:D
8. Jéghegy (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2010. máj. 15. 15:39

Erről beszélek, hogy az egész egy hányadék:D


Olyan ideges vagyok, hogy legszívesebben ollóval vágnám össze...

Főleg, mert egy kisebb vagyon volt:((

2010. máj. 15. 15:34
hmm...nem tudom...Bocsi,de tényleg nem látszik rajta,h ki van vasalva...Nem úgy tűnik gyűröttnek,h igénytelen,hanem ,mintha már hordtad volna egy hónapot minden nap...
2010. máj. 15. 15:15

Tettem fel képet...

Így néz ki egy órányi vasalás után.. és nem azért, mert nem tudok vasalni..:S

2010. máj. 15. 15:04
Amikor kimosod, csak részben szárítsd meg. Ilyenkor könnyebb vasalni és azonnal vállfára tenni, így hagyni megszáradni.
2010. máj. 15. 15:02
Csakha nem vasalod ki mielött felveszed.
2010. máj. 15. 15:02
fényképezd le,mutasd meg,úgy könnyebb eldönteni!
2010. máj. 15. 15:01

Az üzletben fel sem tűnt, de mikor ma kivettem itthon a szatyrból brutálisan nézett ki.

Azóta kiöblítettem, kivasaltam, de ahogy felveszem 1000001 gyűrődés lesz rajta..


Azon gondolkodom, hogy fel merjem-e venni.

Aki látja, nem fog-e igénytelennek gondolni, hogy: Na ez a nő sem ismeri a vasalót...:)

2010. máj. 15. 14:59
Vettem ma egy aranyos kiskabátot! Viszont brutál gyűrődős! Szerintetek "igénytelenséget" tükröz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook