Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám megmutatni barátnőmnek hogy szeretem? fórum

Hogyan tudnám megmutatni barátnőmnek hogy szeretem? (tudásbázis kérdés)


25. coccole (válaszként erre: 28. - Egyszerű)
2010. jún. 16. 21:35
Szerintem egy szèp-nagy csokor viràg (vorosrozsa) meglàgyitja a noi sziveket. A toparti piknik is jo, da ezèrt oda is beszurnèk valami meglepit.Szereti a zenèt? Egy jo cd lemez, vagy koncertfelvètel akàr dvd-n. A kedvenc sorozatàt az osszes èvadot kiirathatod dvd-re, 500 rèsz mondjuk a jobaràtokbol....jo meglepi, ès alig kerul pènzbe. Az èn pàrom sushit hoz, 4 dobozzal, mert tudja, hogy olok a sushièrt. Ebbol tudom, hogy oda is figyel nèha, amikor hablatyolok. De lehet ez egy zacsko chips is, ami az o kedvence. Szeretne a pàrod gokartozni, vagy biliàrdozni, hàt vidd el. Melege van otthon, vegyèl neki egy ventillàtort. Fàradtan èr haza a munkàbol? Dobd be egy kàd meleg vizbe, utàna masszirozd meg, tegyèl fol valami relaxàlos zenèt. Vegyèl neki egy finom gyumolcs illatu testàplot, ne a szokàsos fehèr vagy kèk niveàt....hanem olyat, amit ha hasznàl kulonlegesnek èrzi magàt tole. Szemuveges? Tisztisd meg a szemuvegèt, nagy gondossàggal.Fàradtak a szemei, mert computerrel dolgozik? Vegyèl neki kèpernyovèdot, ha mèg nincsen. Règi a hajkefèje? Vegyèl neki egy ujat,ès mellè egy jo kis hajfènyt, vagy pakolàst. Olyat, amirol tudod, hogy nem minden nap veszi meg magànak a sarkon. Ilyen pici buta aprosàgok sorozatàval szerintem egy no folyamatosan szeretve èrzi magàt....
2010. máj. 15. 11:05
Köszönöm, és sokat segitettél!!! :)
23. kadee
2010. máj. 15. 11:04

Örülök, ha tudtam segíteni! Imádok ilyen meglepi dolgokat szervezni :)

Sok sikert!

22. kadee
2010. máj. 15. 11:02

Egy kis kreativitás, néhány 5let ezekből a "csöpögős" amerikai romantikus mozikból, na meg szervezés kérdése az egész.

Ha időben elkezded tervezni-szervezni a dolgot, felejthetetlenné teheted számára azt a napot is.

21. Egyszerű (válaszként erre: 19. - Kadee)
2010. máj. 15. 11:00
Hát ez :D:D:D miezmá? ez nagyon nagy :) TECCIK na ezen még elkondolkozom :)
2010. máj. 15. 10:59
Na akkor eza piknikes dolog jó lesz szerintem is :) köszi szépen!
19. kadee
2010. máj. 15. 10:58
Van kedvenc újságja? Mert abban közölheted a dolgot hírdetés formájában is :)
18. Egyszerű (válaszként erre: 15. - Kadee)
2010. máj. 15. 10:57

Na ez nem semmi :) Tökös csávó!! :)


Én augusztusra tervezem egy gyűrű kiséretével :) csak még azt is ki kell tallni hogy hol.

17. kadee
2010. máj. 15. 10:57
Persze ha van ott egy belevaló jóbarát, aki kiszolgál benneteket és kellő időben diszkréten távozik, érdekesebbé teszi a dolgot.
16. kadee
2010. máj. 15. 10:55
Én a piknikre szavaznék :)
15. kadee
2010. máj. 15. 10:54
Egy ismerősöm pl. a városunk legforgalmasabb körforgalmi csomópontjának közepén hatalmas rózsacsokor és szivecskés lufik kíséretében térden állva vallott szerelmet kedvesének...
2010. máj. 15. 10:54
Vacsora különleges helyen? különleges éttermire vacsorára vagy ilyen piknik szerüségre gondoltál egy kis tó parton? Meliyk lenne a jobb szerinted?
13. kadee
2010. máj. 15. 10:50

Értem. Hát... sokféle dolgot el tudok képzelni, kérdés nektek mi számít érdekesnek...

Egy meghitt ebéd, vagy vacsora valami különleges helyen, egy sk. ajándék átadásával. Vagy csak egy romantikus séta valahol egy erdőben, ahol egyszercsak feltűnik egy transzparens amire ráírtad mit érzel iránta...

2010. máj. 15. 10:46

Na sikerült egyszerre írni :)

Szóval ilyen kis játékszerüt szeretmék!

11. kadee
2010. máj. 15. 10:43
Vagy egyszerűen csak "unatkozik" a kapcsolatban és valami romantikára, valami meglepetésre vágyik.
2010. máj. 15. 10:43
Nem dehogy is tudja hogy szeretem csak egyzser hülyültünk nem is tudom már hogy min és mondtam neki hogy akkor mutasd meg mennyire szeretsz és ő is ezt kérte töllem szóval ez így egyfajta "játék" akarlenni :) nem kell lennie semmi anyagi háttérnek!!! :) Csak egyszerüen semmi nem jut eszembe! és ebben szeretnék egy kis segitséget kérni!! :)
2010. máj. 15. 10:38
Ha az a kedves kis barátnő nem látja, nem érzi, hogy szereted, hanem erre valami külön megerősítést vár (ami lehet tárgyi, anyagi vagy rendkívüli cselekedetbeli dolog), akkor valami komoly probléma van köztetek. Ami lehet éppenséggel az is, hogy épp ő nem szeret igazán, és Tőled vár valamit, amitől fellángolhatnak az érzelmei.
2010. máj. 15. 10:32
Értem és köszönöm a válaszod!
2010. máj. 15. 10:30
Minden ember relatív, mindenki más igényel.
2010. máj. 15. 10:29

Amelyik férfi nem tudta kimutatni az érzelmeit felém, vagy nem úgy szeretett, ahogy az nekem jó, akkor tudtam, hogy nem vagyunk összevalók. Én azt vallom, ha 2 ember passzol egymáshoz, akkor nem kell ezen gondolkodni, hogy hogyan mutassuk ki az érzelmeinket. Volt mindkét véglettel dolgom, volt aki szeretett, de nem tudta kimutatni, volt a másik véglet is, aki amellett, hogy szeretett túlzásba vitte a törődést, minden formában.

Most olyan a párom, aki úgy szeret, úgy mutatja ki az érzelmeit, ahogyan én szeretném, ahogy igénylem, és viszont. És ez ösztönös, mindketten önmagunkat adjuk.

5. Egyszerű (válaszként erre: 3. - Miss Jane)
2010. máj. 15. 10:25
Na de esetleg valami ötleted erre van? :)
2010. máj. 15. 10:24
Na lelépek, remélem sok jó tanácsot kapsz majd. :)
2010. máj. 15. 10:23
Ha felmerül a kérdés, már rossz.
2010. máj. 15. 10:22
Tudja hogy szeretem csak azt kérdte hogy mutassam is meg neki. :)
2010. máj. 15. 10:21
Hogyan tudnám megmutatni barátnőmnek hogy szeretem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook