Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Berekfürdő fórum

Berekfürdő (beszélgetős fórum)


1 2
35. Basset
2015. júl. 7. 09:47
Ki volt már idén a strandon? :) Szuper az új ifjúsági medence!
2011. júl. 24. 16:36

Üdv Mindenki!


Fiúk mennének nyaralni Berekfürdőre 5 napra agusztus 10-től 14-ig. Szívesen vennénk, ha lányok is jelentkeznének. Lehetőleg 18 és 25 év közötti lányok jelentkezését várjuk. Érdeklődni a jozsi-fegyi@freemail.hu e-mail címen lehet.

33. Tipke
2011. júl. 7. 07:28
2 éves az apartman, a Móricz Zs. úton van, s mondhatom nagyon olcsó!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
32. Basset (válaszként erre: 31. - Tipke)
2011. júl. 6. 21:39
Nahát, még sose hallottam róla - leglábbis ilyen néven nem. Az üdülőkörzetben volt? Az utóbbi 1-2 évben nagyon beturbóztak ott a hotelek, szállók (Szivek szállodája), apartmanok, nyaralók - egy csomóan építettek, újjáépítettek... Jó kis hely.
31. Tipke
2011. júl. 6. 17:20
Pali bácsi vendégháza a neve... Uhhhh Isteni volt, megyünk augusztusban is! Vadonat új... meseszép hely volt!
30. Basset (válaszként erre: 28. - Tipke)
2011. júl. 5. 14:00
Hol laktatok?
29. Basset
2011. júl. 5. 13:59

Na, végre, bementem a cukrászdába! Hát, nagyon megéri, 140 Ft körül van egy nagy süti és nagyon finom! Mindenkinek ajánlom! És tök jófej volt a néni is!

Mondtam, hogy reklámozzák a Hoxán a boltját... :) Elcsodálkozott, de örült nagyon! :)))

28. Tipke
2011. máj. 31. 22:34
Úgy érzem jó helyet választottunk a szerelmemmel az állam- és nyelvvizsga fáradalmainak kipihenésére:D:D:D
27. Basset
2010. szept. 27. 08:58

Köszi szépen, Mia! Tuti, be fogunk menni legközelebb, ha megyünk!Gondolom, nyitva van télen is... :)

Egyébként olyan 2-3 hét múlva tervezünk menni, elzárni a vizet az aknában meg ilyenek...

26. mia1
2010. szept. 26. 18:46

Kedves BASSET !

A Süteményeket a Park étterem oldalánál lehet venni de a strandról is megközelíthető a park étterem hátsó ,strand felőli részénél.

25. Basset
2010. szept. 7. 19:20
De szuper ilyenről hallani! Nekem szívem csücske Berekfürdő, apa ott épített nyaralót még 20 éve, azóta odajárunk. És mivel 20 éve odajárunk, így nem is tudok erről a cukrászdáról... :O Ez a strand területén van, vagy hol? Mindenképpen megkeressük! Örülök és büszke vagyok! :)
24. mia1
2010. szept. 7. 18:58
Most kapcsolódtam a témához Berekfürdővel kapcsolatosan és nekem vannak tapasztalatok.Négy éve járunk Berekbe és nekünk ennél jobb hely nem kell.Igaz nincs semmi ott de nekünk ez a szuper.Mi a Tuoring hotelben szállunk meg és általában 3-4 napot maradunk.Ennek az az előnye hogy közvetlen a fürdő területén van egész nap járkálhatunk be a szobába strandra mert karszalagos rendszer van.A fürdő belépő 750 ft ami szerintem Nincs is máshol ilyen olcsó.A napi ebédet menü rendszerben 550 ft ért lehet enni és választhatsz 3 csárda kínálatából.A cukrázdája fantasztikus nem tudom ki a cukrászmester de én még ily finom és nagy sütiket nem ettem sehol és a előkészítő asztalról választhatsz az akkor elkészült friss sütikből.A strand nagy és nyugalmas nincs tolongás egymás szájába ülés.Nekünk Az a medence vált be ahol a medence közepén jön fel a levegő és ez úgy tud masszírozni hogy nem kell külön fizetni a masszírozásért.A bereki estének van igazán hangulata este mind a három csárdában szabadtéri zene van amai borzasztóan hangulatos a kaja pedig finom.Mi szerelmesek vagyunk Berekfürdőbe és csak remélni tudjuk hogy nem változik meg hisz mi azért szeretjük mert ilyen.Egyébbként általában reggelivel ebéddel cukrázdával vacsorával együtt negyvenezer a 3 nap .Aki szereti a semmittevést annak ideális .
23. Basset
2010. aug. 30. 10:01

Hello!


Sikerült valakinek a nyaralás Berekben? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra...

2010. aug. 8. 15:20

Sziasztok!


Berekfürdőre szeretnénk menni nyaralni üdülési csekk-kel. Tudtok konkrét üdülőket ajánlani akár privát üzenetben?

Üdülési csekk-kel volt tapasztalatok?

Azt olvastam, hogy Berekfürdőről indítanak a Hortobágyra csoportokat, tudjátok lovasbemutató, betyárok stb. Volt már valaki ilyenen? Hogy lehet rá jelentkezni?

A fürdőn kívül tudtok valami érdekes programot ajánlani, amit kocsival el lehet érni?

21. Basset
2010. júl. 11. 08:18

Hello Csokimókus!


Összejött/összejön a nyaralás?

Mi épp tegnap és pénteken voltunk ott. Bográcsoltunk este, szombaton 8-tól 2-ig strand... Klassz volt!

Nem volt nagyon sok szúnyog, bár lehet, hogy a füst miatt nem jöttek ránk.

A hideg víz szuper jó! A gyerekek medencéje is elég jó volt, most nem vacogták végig az egészet, mint tavaly.

20. Basset
2010. jún. 10. 07:36
jaj, úgy örülök, hogy ennyien szeretik... :)
2010. jún. 9. 20:31

Mi számtalanszor jártunk ott. Sátorozni voltunk és közben horgászat is volt. A strand nagyon szuper!!!

Pár éve újították az egyik nagy medencét, ami nagyon szuper lett!!!

Berekfürdőnek hangulata van...oda nem egyszer hanem többször el kell menni!!!!

18. Orsy27
2010. jún. 9. 20:26
Mi tavaly szeptemberben voltunk Berekfürdőn, a Református Üdülőben voltunk (Megbékélés Háza), nagyon jó és olcsó hely, semmi extra, de aludni, pihenni megteszi. A fürdő pedig nekünk nagyon tetszett, szerintem klassz! :))
17. Basset
2010. máj. 15. 14:40
Ja, és persze ez is olyan hely, hogy ha lefoglalod, de mégsem tudsz menni, akkor sem halnak éhen, szóval szerintem lehet ilyet.
16. Basset (válaszként erre: 15. - 9925394c3b)
2010. máj. 15. 14:38
Két személynek szerintem a legtökéletesebb a sátor a kemping területén. Nem hiszem, hogy van kétszemélyes faház, szerintem a legkevesebb a négyszemélyes. De érdemes körülnézni a Zimmer frei-eknél is, talán olcsóbb, mint egy szoba valamelyik hotelben és a nyaralókörzetben és a faluban is van sok ilyen. Ha július közepe, akkor már érdemes rátapadni a dologra és időben lefoglalni.
2010. máj. 15. 09:32
július közepe felé és csak ketten szeretnénk menni.
14. Basset (válaszként erre: 13. - 9925394c3b)
2010. máj. 14. 22:30

:(

Csak mert tudom ajánlani a strand területén a faházakat. Ha sokan vagytok, az alpesi a legkirályabb, ott már laktam.

Mikor körül mennétek?

2010. máj. 14. 20:31
ne, mert nem biztos még, hogy összejön a nyaralás
12. Basset (válaszként erre: 10. - 9925394c3b)
2010. máj. 14. 20:22
Hol fogtok lakni, azt tudjátok már?
11. Basset (válaszként erre: 8. - 5404289bd6)
2010. máj. 14. 20:21

6-7 éve még elég gány volt... betonból a medencék és sima kockakád az egész, úszkált a piszok a víz tetején néha... nem is tudom, lehet, akkor még az uszoda (vagyis a hidegvizes medence) se volt kékre festve... De volt az a törvény, tudjátok, hogy kötelezték a strandokat vízforgatók építésére és akkor kikupálták elég rendesen. az uszoda, vagyis inkább hidegvizes medence pl. nagyon szép! de szép a többi is, az iker, meg a gyerekeknek a pancsoló... szóval klassz...

amit én utáltam benne tavaly, az tényleg a hajnali 2-ig tartó charlie-koncert volt, ami még a töb km-re lévő nyaralókörzetben is fullra hallható volt. meg az, hogy sok volt a stikli és bezárták a hátsó bejáratot... ez nagy érvágás volt a nyaralóban lakóknak, mert körbe kellett sétálni az egész strandot, hogy a főbejárathoz jussunk... :( remélem, ez nem lesz így idén... :(

2010. máj. 14. 20:13
remélem nekünk is jó élményünk lesz majd, ha összejön ;)
2010. máj. 14. 20:07
Mi pont múlt 7végén voltunk a Szivek szállodájában,még ezt kaptuk karira anyuméktól.:)Nagyon szupi volt a szállás,a szálloda dolgozói is kedvesek voltak!És igaz, nincs is annál jobb amikor az ember a jó meleg termálvízben punnyad !!:)
2010. máj. 14. 20:05
Én kb 6-7 éve voltam. nekem nem tetszett. A fürdő sem volt jó. De lehet azóta kiépült.
7. Basset (válaszként erre: 6. - Ancsi54)
2010. máj. 14. 17:55

Hát, sajnos legtöbbször az van... :( Az ikermedencében (meleg víz) legfőképp, de mióta le lehet ülni, kellemesebb az is. A régi és az új gyógyvízben elfogadható az embermennyiség, az újban inkább a dögönyözőre hajtanak, de mióta az ikerben is van, az sem olyan agyonzsúfolt.

A hideg "uszoda" medence eleje elég zsúfolt szokott lenni, főleg ha hőség van, de ha tudsz úszni, ezzel sincs gond, mert a mély részen nem nagyon vannak.

2010. máj. 14. 17:39
Mi évekkel ezelőtt voltunk, akkor még nem volt úgy kiépülve, de nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el, csoportosan. Úgy ahogy Basset írja, igazán pihenni lehet. És még annyit, hogy tán nincs olyan tömegnyomor. Jó nyaralást!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook