Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eszterházy torta recept fórum

Eszterházy torta recept (beszélgetős fórum)


7. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Petrus2)
2010. aug. 23. 17:32
Salabakter hivatasos cukrasz , Ö biztossan a legjobb receptet tudja neked adni :)
6. Petrus2 (válaszként erre: 5. - Anyuci91)
2010. máj. 14. 15:59
Köszi...
2010. máj. 14. 15:51

Figyelj a piskóta tésztát úgy kell késziteni, hogy a tojásokat ketté választod a fehérjétől és a hozzájuk való alapanyagokból alaposan összedolgozod. Az egyik magazinlap azt irja, hogy keverőgéppel, vagyis robotgéppel jól összekevered és legyen rengeteg levegő. De, ha ez sem elég, akkor kérdezzél meg egy szakértőt, cukrászt és az elmagyarázza a lényeget neked. A Horváth Ilona szakácskönyvben is biztosan benne van és a tartalomjegyzékben kikeresed és megtalálod, ami számodra szükséges. Bocs ennyit tudtam neked segiteni remélem valamit sikerül összehoznod.

Üdv.Ágnes

4. Petrus2 (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2010. máj. 14. 15:18

Kipróbált és bevált receptet keresek.

Szedtem le az internetről egy receptet, de nem sikerült kemény lett a tészta. Bár lehet hogy én vagyok kezdő és gyakorlatlan de ez van.

2010. máj. 14. 15:14

Sokat sütök, de eszterházy tortát még sajnos nem csináltam. De nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Részletesen, képekkel illusztrálva van leírva az elkészítés módja. :)

2010. máj. 14. 15:08
Kedves első hozzászóló, ha nincs kitől tanácsot kérni ez ügyben, akkor a keresőbe beirod azt, hogy eszterházy torta és máris megjelenik neked a helyes elkészitési módja. Remélem sikerülni fog. Drukkolok neked. Üdv.Ágnes
2010. máj. 14. 15:05
Gyermekem szülinapjára eszterházy-tortát szeretnék sütni.Ha van valakinek kibróbált, bevált receptje azt szivesen venném

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook