Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » El lehet tolni a nyaralási periódust? fórum

El lehet tolni a nyaralási periódust? (tudásbázis kérdés)


2007. aug. 7. 12:47

Miért pont Olaszország? :)


Javaslom Bulgáriát, feleannyi, ötcsillagos szállás sincs tízezer forint egy éjszakára... :D És oda még most is tudsz foglalni.


Amúgy olyan nincs, hogy "nincs hely", és csak "turnus van". Körbe kell nézni. Neten keresni szállodát, szállást, apartmant. Mindent el lehet intézni, csak merni kell, akarni kell! :)


SF

3. Ditke62 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2007. jún. 12. 23:08

Szia!


Neten próbáltam, de azt írják, hogy szombattól-szombatig periódusaik vannak, de felár ellenében lehetséges változtatás. De mennyi az a felár??

Pont amit kinéztem írtam mailt, de viszadobta a levelező, hogy nem létező cím :(

Az a rossz, hogy már nagyon kevés az idő, és a legtöbb hely már le van foglalva :( De hát a férjeméknél mindig az utolsó pillanatban derül ki a szabi :( Majd próbálok telefonálni, hátha...

Azért köszi :)

Ditke

2007. jún. 12. 08:45

szia! nézz körül a neten, több olyan oldal is van, ahol olcsóbb panziókba/apartmanokba lehet szállást foglalni, és nemcsak 1 hétre.

valamint, ha kimondottan szállásokat kezdesz el keresni, és írsz nekik emailt, talán le tudod beszélni velük, hogy hányadikától hányadikáig szeretnél ott lakni náluk.

ha utazási irodán keresztül foglalsz azok biztos nem lesznek rugalmasak, célszerűbb egyből a szálláshoz fordulni a kéréseddel.

sok sikert!

2007. jún. 12. 03:22

Olaszországba szertnénk menni pár napra, de csak most derült ki a férjeméknél, hogy mikor tud elmenni szabira. Sajnos ahogy keresgéltem a neten, a turnusok többnyire szombattól szombatig vannak, mi meg csak kedden tudnánk indulni és úgy egy hetet maradni. Drága szállodát ahová akkor megyek amikor akarok nem tudok megfizetni, az olcsóbb apartmanokban meg egy hetes turnusokban van a beosztás. Lehet vajon ezen variálni? Ki lehet venni csúsztatva is az egy hetet? Próbálta már valaki?

Köszi az infót! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook