Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől lehet, hogy nem tudnak meglumbálni egy beteget? fórum

Mitől lehet, hogy nem tudnak meglumbálni egy beteget? (tudásbázis kérdés)

14. judyt640 (válaszként erre: 13. - Sylvia81)
2010. máj. 14. 19:30
Szia van egy vizsgálat amit egy magyar pr talált fel Én 10 en éve voltam a neve hötérkép kb 10 e forintba kerül akkor Pesten a müegyetemen csinálta maga a prof most sok term gyógyász rendelö csinálja szerintem összetett a betegség és ebböl többet tudnátok meg.Ideál term gyógy magazinban szokták hirdetni hol és mennyiért csinálják.
13. Sylvia81 (válaszként erre: 12. - Mandulaszem)
2010. máj. 13. 22:14

Pillanatnyilag egy fillér bevételem sincs, Felem tart el. Itthon vagyok a nagyobbikkal, júliusban szülöm a kicsit.

Biztosításunk is úgy van, hogy mivel már van közös gyerek, Felem cégénél, az ő TBje alá vagyunk bevéve... Mivel vérségi kapcsolat nincs Felem és Apukám között, őt be se lehet venni. :( Majd ha lesz alanyi jogon TBm (tehát majd ha dolgozom), akkor én bevehetem a TBmbe Aput. De az alsó hangon 1 év...

2010. máj. 13. 22:00

Nem gondolkodtál még külföldi kezelésben? Közel lehetnétek egymáshoz.


Tudom..sajnos ennek egy vastag pénztárca az alapfeltétele.:(

11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2010. máj. 13. 20:59

Igen, de holnap lepasszolják a fülészetnek, mert a doki amúgy is csak szívességből vette fel. Ezt nem is értem, na mindegy.

A fülészet meg jobb esetben hétfőn kirakja... Merthogy nem tudnak vele mit tenni, ami van, az ambulánsan ellátható.

A legnagyobb gáz az, hogy nem tudom, hová fog menni...

Egyedül élt, albérletben, én vagyok az egyetlen gyereke, 300 km-rel arrébb, külföldön lakunk.

A család többi tagja kifejtette, hogy tőlük aztán ne várja el senki, hogy befogadják, a főbérlő meg közölte, hogy oda nem mehet vissza az egészségi állapota miatt (őt még meg is értem egy kicsit, tavaly kb. ilyenkor találta meg az egyik albérlőjétnek több napos holttestét - szívinfarktus)...

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2010. máj. 13. 20:20

Jobbulást édespádnak! Nem egyszerű eset akkor.

ezek a rovarok tudnak galibákat okozni. Gondolom akkor most neurológián van édesapád.

2010. máj. 13. 19:53

Ami még kimaradt:

valamikor február körül megcsípte valami repülő dög, amit szétcsapott, és ettől is kapott valami "szupi" kis fertőzést (nem Lyme), amit későn (és szerintem nem is megfelelően) kezeltek...

2010. máj. 13. 19:51

52 múlt decemberben.

Elvileg eddig meszesedést nem állapítotttak meg nála, bár attól persze még lehet.

Csontritkulása van (gyógyszertől), asztmája, meg most herpeszvírusos (vagy az volt). Épp az utóbbi miatt lumbálnák, hogy megnézzék, lement-e a fertőzés, vagy még van belőle a gerincfolyadékban...

Sajnos a herpesz miatti gyulladásba, meg a sok szteroidos gyógyszer miatt (meg ne kérdezzétek, melyik okozta a kettő közül) megsüketült és a bal oldali arcizmai lebénultak.

Jah, porckorong-kopása van a bal csípőjében, és nem mernek neki protézist adni, mert mikor cserélni kéne, nem biztos, hogy az újat majd fel lehet fogatni, így ezt is húzzák...

Asszem "csupán" ennyi baja van, de persze ha kérdeztek még kettőt, simán előfordulhat, hogy megint domborítok egy ilyen listát. :(

2010. máj. 13. 19:46
Csatlakozom Serafin hsz.-hoz. Biztos nagymérvű meszesedése van édesapádnak. Sajnos nem is korfüggő sokszor. a fiamnak a gerince 16 évesen kezdett meszesedni. :S
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 033c9cbae4)
2010. máj. 13. 19:44
Persze :) ..és a világon mindenhol.
2010. máj. 13. 19:41
Még van lumbálás?
2010. máj. 13. 19:37

Megkérdezhetem, hogy hány éves az édesapád?

Mert lehet, hogy annyira meszesek a csigolyaívek, hogy hiába domborít nem nyílik ki az ív és akkor nem éri el a lumbáltű a gerinccsatornát.

2010. máj. 13. 19:33

Édesapámról van szó...

Teganpelőtt este kétszer próbáltál lumbálni, tegnap este háromszor. Nem sikerült. Úgy volt, hogy ma reggel az osztályvezető főorvos is megpróbálja, meg is nézte, de nem is próbálkozott.

Mitől lehet, hogy 5 szúrásból egy sem talált???

2010. máj. 13. 19:31
Írom a részleteket, pillanat.
2010. máj. 13. 19:31
Mitől lehet, hogy nem tudnak meglumbálni egy beteget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook