Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zenevágó program?! fórum

Zenevágó program?! (beszélgetős fórum)


7. access (válaszként erre: 6. - Fb61c0dfcc)
2010. máj. 14. 20:57
Nálam a Magyar nyelvű gond nélkül felment. Viszont ahhoz nem találtam kódot. Az angolhoz igen.
2010. máj. 14. 19:39

Köszi szépen, én is fel tettem. csak nekem nEM LETT MAGYAR nyelvű, a hu- rész telepítése közben hibát jelez nekem, így ez csak angol maradt.


Azért köszike.

5. access (válaszként erre: 3. - Fb61c0dfcc)
2010. máj. 13. 19:48
Van egy jó és egy kevésbé jó hírem ezzel kapcsolatban. találtam olyat, aminek van érvényes kódja, vagyis teljes verziós lesz és nem csak 25 napos használat lehetséges. A kevésbé jó hír az h ebben nincs Magyar nyelv csak Angol.
4. access (válaszként erre: 3. - Fb61c0dfcc)
2010. máj. 13. 19:08
A kedvedért fel is tettem :) Nekem XP SP3 Op rendszerem van és fut rajta. Viszont amit találtam az 25 napos próba verziós. Tehát a többi része nem rám tartozik :) Ami előnye még van. Magyar nyelvű.
3. fb61c0dfcc (válaszként erre: 2. - Access)
2010. máj. 13. 18:59

Köszi szépen, ezt megtaláltam én is, csak nem tudtam, hogy fut win7 alatt is.


Köszi

2. access (válaszként erre: 1. - Fb61c0dfcc)
2010. máj. 13. 18:56

MP3 Stream Editor 3.4


Az MP3 Stream Editor egy sokoldalú MP3 és hangfile kezelő program. Egyedülálló grafikus MPEG audio vágó képességekkel, 3D-s felületen szerkeszthetőek az MP3-ak, egyszerűen egérrel, dekódolás, vagyis minőségromlás nélkül, gyorsan. Az MPEG hibajavítás bekapcsolásával helyrehozhatjuk a sérült MP3 file-okat. A megszokott feladatokon kívül (AudioCD sávok egyből MP3-ba, WMA-ba, Flac-ba kódolása, MP3-ak kiírása CD-re vagy DVD-re, lejátszás, listakészítés, betömörítés, újratömörítés, WAV-ba konvertálás stb.) digitalizál is egyből MP3-ba, WMA-ba, Flac-ba időzítéssel vagy akár hangerő aktiválással is (VLA). Professzionális ID3v2 Tag-elő is található a programban, az összes ID3v2-es frame-et kezeli, még az ismeretleneket is.

2010. máj. 13. 18:49

Sziasztok!


Olyan zenevágó programot keresek ami fut win7 alatt.


Kérlek segítsetek már nekem.

Köszi előre is mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook