Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csinik leszünk! fórum

Csinik leszünk! (beszélgetős fórum)


2010. máj. 16. 09:14

DOCENS : Hát jó neked!!!!!!!

Gratulálok hozzá!!!

Mi is a legjobb úton haladunk!!!

Hogy fogyiztál és mennyit sikerült fogynod?

2010. máj. 16. 08:58
Csini? Én már az vagyok. :))))))))))
2010. máj. 16. 08:57

Szia!!!

Gratulálok a ballagásodhoz!!!

Hát nekem se kellett volna lángost ennem tegnap ...

Ma már nem engedek magamnak semmi nem fogyiba illő kajcsit :)

A bögre zöld teámat már meg ittam.

26. Skittles (válaszként erre: 24. - Zsanzi88)
2010. máj. 16. 05:21
Szio! Én vagyok, csak tegnap nem tudtam jönni. Ballagás volt. papa mama familia, nagyebéd ünnepség után...pfffff bár nem volt hízlaló de nagyon sokat ettem:(...sebaj, ledolgozom:)
2010. máj. 15. 18:29

Hát látom sehol senki, mindegy akkor egyedül írkálok ide aztán hátha kedvet kap más is és lesz fogyitársam.

Ma reggel ki mentünk a piacra és nagyon jó lángos illat volt és hát vettünk azt délelőtt megettem , de semmi mást nem ettem még ma és már este fél 7 van , próbáltam kompenzálni a lángost , ja és még tornáztam is Rubint Réka dvd-jére. Szerintem így nem hízok a lángostól , picit később eszek egy kefirt felvágottal sajttal és zöldségekkel , és mára ennyi a kajcsim.

Reggel meg mértem magam hát egy kilóval több mint az előző mérlegelőm eredménye , de az gyorsan le megy és utána küzdök , hogy 6 - ossal kezdődjön a súlyom :)

2010. máj. 15. 16:34

HAHÓ!!!!!!!!!!!!

Sehol senki?????

2010. máj. 14. 15:18

Sziasztok csajok!!!!

Élelmiszer boltban dolgozom és ott sok a kísértés , ezért nekem előre kell készítenem a kajcsit , hogy ne csábuljak el a boltba csajok holnap reggel méreckedjetek meg és az lesz a közös fogyink kiindulási eredménye és hetente meg írjuk az eredményeket , benne vagytok???

22. Skittles (válaszként erre: 16. - Zsanzi88)
2010. máj. 14. 04:20
Természetesen igen:)...tapasztalatból mondom, hogy sokszor nagyon sokat segít, ha vannak társak, akik gyengébb pillanatokban támogatnak, bíztatnak
21. JUL17
2010. máj. 13. 20:57

igen ,tetszik a leírt diéta.Úgyhogy holnaptól kipróbálom ........:)

Vagyis akkor még ma ami itt van az asztalomon gyorsan elfogyasztom/nasi/hogy holnap már ne tudjak rá járni....:)

2010. máj. 13. 20:03
Az én diétám mindenevő, csak számolni kell a pontokat, ezért eszek sok zöldséget és gyümölcsöt, mert ezek kevés pontot érnek és jól lehet lakni velük:)
2010. máj. 13. 20:02
Bocsi lányok, időközben lenyomtam a tornaadagomat. Gratula sok fogyáshoz Zsanzi és Skittles, ügyesek vagytok
2010. máj. 13. 19:40

Tarthatnánk hetente fix napokon mérlegelőt is .

Benne vagytok?

Vagy nem is akar senki velem fogyizni :((( ???

17. zsanzi88 (válaszként erre: 13. - JUL17)
2010. máj. 13. 19:31

Gratulálok a babucid hoz!!!

Neked tetszik a nagyvonalakban leírt "diétám" ???

Vagy van más ötleted?

16. zsanzi88 (válaszként erre: 7. - Skittles)
2010. máj. 13. 19:29

Szia!

Te is hasonlóan táplálkozol mint amit én kitaláltam , lenne kedved velem együtt folytatni a diétádat látom , hatásos a dolog mert sokat fogytál :)

2010. máj. 13. 19:26
Bocsi csajok csak el szaladtam a szoliba mert én még nagyon fehér vagyok és elméletileg itt a nyár a nyakunkon .
2010. máj. 13. 18:34
én a villámdiétákat nem is tudom tartani, mert mindig az jár az eszemben, hogy mit nem ehetek
13. JUL17 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2010. máj. 13. 18:29

sziasztok!

Nagyon lenne kedvem nekem is megszabadulni kb.10 kg -tól.Dec szültem most már nem szoptatok úgyhogy itt az ideje lefogyni.Most 68 kg vagyok.

12. Skittles (válaszként erre: 6. - Krisztinucika)
2010. máj. 13. 18:29
és persze gratula, nagyon ügyes vagy , hogy elérted a célod
11. Skittles (válaszként erre: 10. - Krisztinucika)
2010. máj. 13. 18:28
február vége...igazándiból már március volt mikor nekifogtam. Persze voltak bűnözések, edzés kimaradás is. Sajnos nagyon lassan indultak el a kilók lefele:( Életmódot próbálok változtatni, mert sajnos a villámdiéták, vagy az ideig óráig tartó étrendek nekem nem jönnek be. A legolcsóbbtól a legdrágábbig mindent kipróbáltam....lett is eredménye.....persze nem minuszba, hanem plussz kilókba a végén
10. krisztinucika (válaszként erre: 7. - Skittles)
2010. máj. 13. 18:24
És ezt mióta csinálod?
2010. máj. 13. 18:23
jaaa és tejet szoktam inni elég sokat:P
2010. máj. 13. 18:23
Mondjuk én nem kellett sokat fogyjak, de ez is épp elég volt, és elég lassan ment
7. Skittles (válaszként erre: 4. - Zsanzi88)
2010. máj. 13. 18:22
Én reggelire müzlit eszek, bár mostanában lecseréltem gyümire, majd visszaállok....ebédre valami kalóriaszegény kajcsi. Elég gyakran megesik, hogy kedvenc kajáldánkban kötünk ki, de ott szigorúan roston sült husi, sok zöldség arab kenyérben vagy pita...v mi a csodának nevezik majonéz és sültkrumli nélkül. délután meg vacsi is gyümi vagy zöldség. Almaecetes víz, meg citromos víz. Ja és sok torna.....ma nem tudom mit bénáztam, de úgy meghúzódott a lábamban egy izom:(((
2010. máj. 13. 18:22
Én a weight watcherset követem, el is értem ma reggelre az általam kitűzött célt, de még egy kilót le szeretnék adni, hogy legyen hely az ingadozásnak:)
2010. máj. 13. 18:17

Sziasztok:)

Én is csatlakoznék:)

2010. máj. 13. 18:17

A diétában én a következőre gondoltam : Sokat kell inni , sportolni , sok zöldséget és gyümölcsöt enni Reggel: turmix (tej, banán, műzli). vagy zöldtea.

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: saláták , csirke husi ....... az a lényeg hogy ha pl levest eszel akkor már ne egyél másodikat , vagy a főzelék mellé már ne egyél husit ...stb

Uzsi: gyümölcs

Vacsi: gyümölcs vagy joghurt esetleg turmix...

persze a diétával kapcsolatos dolgokat meg beszéljük , csak nekem lenne egy ilyen ötletem :)

3. Skittles (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2010. máj. 13. 18:16

Szio!


csatlakoznék, nekem nem az utolsó kilóim, de valahol félúton járok....

2010. máj. 13. 18:15
Hányadik mínusz kilód?:)
2010. máj. 13. 18:12

Sziasztok!!!

Ez már a sokadik fórumom de a sokadik minusz kilóm is :).

Szeretnék az utolsó kilóim leadásához társat / társakat keresni , ha van kedved és plussz kilód csatlakozz !!!


:)

Zsanzi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook