Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? fórum

Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
255. e004ab8014 (válaszként erre: 253. - D8908b786a)
2008. dec. 29. 15:47
Szerintem ez hülyeség, ilyen kevés kalóriát csak orvosi felügyelet mellett szabad bevinni! Tudom, hogy sokan istenítik a Norbit, de ő is bevallotta később, hogy az első könyvében nagyon sok pontatlan és helytelen dolgot írt le, szerintem ez is azok közé tartozik...
254. Cszsuka (válaszként erre: 248. - 52fd553855)
2008. dec. 29. 15:45

A stresszt kell kezelni. Ha ez sikerül, akkor normalizálódik a testsúlyod.

Ez sok munkába és erőfeszítésbe kerül. Elsőként ajánlanám, hogy menj el egy agykontroll tanfolyamra.

2008. dec. 29. 15:44
Schobert Norbi első könyvében van leírva, hogy aki hízni akar, az egy hétig tartson 600 kcal-ás diétát. Azzal lelassítja az anyagcserét és akkor már nem fogsz fogyni, hanem hízol. (egyébként kb. 10 nap mire az anyagcsere reagál)
2008. dec. 29. 15:43
Ami gyors, az nem tartós. Kiegyensúlyozottan kell táplálkozni, sportlni, és akkor mindenki eléri az ideális súlyt, akár hízni, akár fogyni szeretne.
251. megryan
2008. dec. 29. 15:43

Én azt hallottam valakitől, hogy egy diétás hetet kell csinálni 5-600 kalóriával. Igaz hogy ezalatt fogysz még egy kicsit, viszont amikor utána rendesen enni kezdesz, nagyon gyorsan fogsz hízni, mert az éhezést megtapasztalt szervezet rettentő raktározásba kezd. Ennek a stratégiának a sikerességét ezer fogyókúrázó igazolhatja neked.

Igyekezz 3 után szénhidrátot enni minden este: kenyér, tészta és a fehérjét és zöldség gyülömcsöt inkább 3 előtt edd. Így a délután evett szénhidrát beépül és hízni fogsz.

Amúgy rendesen eszel vagy madár-mennyiségeket?

250. dragon77 (válaszként erre: 248. - 52fd553855)
2008. dec. 29. 15:42
Nyugi!! Sok alvás, kevés kávé. Naponta többször keveset egyél.Ha tudod, hogy a stressz miatt van, akkor az már fél siker. Miért stresszelsz?
249. vevri
2008. dec. 29. 15:39
Nekem egy adag levegőtől, és egy pohár víztől is megy, az nagyon egyénfüggő. Viszont a saját kis fölöslegemet szívesen oaadnám... ;)
2008. dec. 29. 15:37
A stressz miatt állandóan ingadozik a testsúlyom.Jelenleg 50 kg vagyok és minden ruhám leesik rólam.Mellbőségem fele,emiatt depi!Az álmom 55-60kg között lenne.Próbálkozom,de nem megy!
2008. szept. 29. 12:52

Enni és enni,

Irány a cukrászda, a pék, az olajos magvak, és ezt mind délután illetve este!

246. Dócy (válaszként erre: 243. - Margery)
2008. szept. 29. 12:35
Szia Margery!Engem is érdekelne a szer, amitől hízni tudtál.Hónapokba telik, mire felszedek egy kilót, és egy nap alatt le is megy ha nem tudok valami miatt enni.Most viszont 4-et fogytam reflux miatt,ezért kérem a segítségedet.Üdv.:Dócy
245. Chrisssyna (válaszként erre: 241. - Steewie)
2008. szept. 2. 15:14
Szija én nagyon szeretnék hízni,tudnál valamit tanácsolni?Köszy szija
2008. júl. 28. 14:19

Tényleg azt hittem, hogy Ti itt most provokáltok! Mindenki más fogyni szeretne, azokat szívatjátok, vagy ez is lehet probléma ezek szerint, nem hittem volna! Én nem szeretnék sem hízni, sem fogyni "jó nekem így"! Ha komoly problémám van (igazán komoly) akkor én mindjárt fogyok, de utána visszajönnek e kilók maguktól. Ugyanúgy el is tűntek szülések után. Szinte mindig a "versenysúlyomban" vagyok.

BMI 20

243. Margery
2008. júl. 24. 22:21

Sziasztok

Szeretnem sajat tapasztalatom megosztani veletek. Sajnos evek ota kinlodok en is azzal a problemaval hogy megprobalok felszedni par kilot. Mindent megtettem (torna, beres csepp stb.) de semmi eredmeny. Ha sikerult is egy fel kilo 1 nap alatt le is adtam. Par honapja koltoztem Londonba, ahol egy kis gyogyszertarba elmondtam milyen problemaval kuzdok. Rovid gondolkozas utan kaptam egy eleg olcso gyogyszert ami a vegetativ idegrendszert szabalyozza. Masfel honap alatt 5 kilot hiztam, es javult a kozerzetem is. Szoval ha valakit erdekel irjon es megadom a gyogyszer nevet :}

242. L.Maya
2008. júl. 12. 15:09
Sziasztok! Tud nekem segíteni valaki abban,hogy hogy szedjek fel legalább 6-7 kilót? 2 pici gyermekem van,tehát folyton jövök-megyek.
241. Steewie
2008. jún. 22. 18:57

Sziasztok!


Nekem sikerült három hónap alatt 5 kilót tartósan felszednem. Mindezt természetes úton. Jelentősebb étrend változtatás nélkül. Ha kíváncsi vagy hogyan küldj emailt a steewie@t-online.hu - ra.

240. 7004ca251b (válaszként erre: 239. - Pirosalma)
2008. máj. 19. 21:11
szerintem még egyikünk sem halt bele egy fogyókúrába sem.Pár napot írtam,nem heteket vagy hónapokat,akkor tényleg káros lehet,bár sokan hónapokig csinálják,mégis életben vannak...
2008. máj. 19. 21:08

Kedves topiknyitó!


Javaslom, vizsgáltasd ki, mi az oka a túl alacsony testtömegnek, utána pedig kövesd az orvos utasítását!


Luxi tanácsát pedig nagyon nem ajánlom megfogadni, mert halál is lehet a vége,s és amúgy sem célravezető. Ő a drasztikus fogyókúrából indul ki, ami bár értem, mire gondol, így teljesen téves, és messze kerülendő!

238. emagdi
2008. máj. 19. 20:31

csoki, pizza, tészta.

egyél ebből sokat, és meglesz az eredménye!:)

237. 4b6a2525df (válaszként erre: 236. - 7004ca251b)
2008. máj. 19. 20:17
Ez igy tökéletesen igaz:)
2008. máj. 19. 20:16

Most nagyon furán fog hangzani a mit mondok,de koplaljatok!

Na azért nem végletesen,de tényleg próbáljatok meg pár apig keveset enni,és az is legyen szénhidrát és zsírszegény,max 4-6száz kalória.

Ha ezt pár napig betartjátok,a szervezetetek veszélyt fog érzékelni,és amint vissza álltok a normál táplálkozásra,vagy annál egy kicsit zsírosabbra/szénhidrát gazdagabbra,a szerevezetetek elkezd majd raktározni ihetetlen módon!

Azoknál akik fogyiznak,és nagyon hirtelen és keményen csinálják,ezért is van sokszor a jojó effektus,mert huzamosabb ideig éheztetik a vitaminoktól,tápanyagoktól a szervezetüket,utána meg mikor leadták a feles kilóikat,és újra redesen kezdenek el enni,a dupláját szedik fel,pont az előbb említett tartalékozó mechanizmus miatt!

2008. máj. 19. 20:08

Most nem viccelek, de tényleg!

Olvasd el, hogy mitől tiltják el azokat, akik fogyni akarnak, és Te edd azt.

Ha csak nincs szervi problémád (mondjuk pajzsmirigy) biztos fogsz hízni.

De azért az egészséges arányokra ügyelj. Monndjuk ne egyél egész nap zsíros-vajas kenyeret, meg minden nap zsíros húst, mer pl a kolesztrined bánni fogja.

De Te megengedheted magadnak pl. hogy este 9 óráig egyél (utánna azért ne, mert a gyomor nem dolgozza fel, igy csak rossz lesz a közérzeted) méghozzá sült csirkét burgonyával, vagy házi sonkát kenyérrel, újhagymával, vagy kacsasültet.:)

234. ittik86
2008. máj. 19. 20:06

Szia!

Hát ez nehéz kérdés. Nagyon sokminden függ a genetikától is. Hogy milyenek a szüleid. Ők is vékonyak?

Mert vegyünk pl. engem. Én hiába eszem hamburgert vacsorára, pedig az elég hízlaló kaja, mégsem hízom. Azért mert olyan genetikával rendelkezem, hogy nagyon nem vagyok hízásra hajlamos. Sokan mondogatják nekem is, hogy te híznod kéne nem? És mikor elmondom ezt leesik az álluk. De sajnos ez van. És nem tudom én sem, hogy mit egyek, mert egyszerűen nem hízom.

2008. máj. 19. 20:04
Én híztam a Béres csepptől és a multivitaminoktól is.De ez alkat kérdése, lehet ezek Neked nem vállnának be!
2008. máj. 19. 20:02
Segits hogyan tudnák meghízni!
2008. máj. 18. 18:03

A legfontosabb az lenne,hogy minél kevesebb stressz!Továbbá pedig,ha cigizel ehagyod...de a legjobban úgy lehet hízni,ha este,lefekvés elött fött tésztát eszelll

A sok szénhidrát hízlal a lejobban...de a legfontosabb mégis a nyugodt lelki állapot.

2008. máj. 18. 17:51
Nem tudod melyik az a fórum? Nem találom. Akkor jobban éreztem magam mikor 6-7 kilóval több voltam.
229. RLindi (válaszként erre: 228. - Csatlós Attiláné)
2008. máj. 18. 17:28

Aha hát megnéztem én nem igazán értem miért és hova szeretnél hizni szerintem teljesen jó a magasságodhoz ez a súly,de hát Te tudod.

Igazából nekem még sosem kellett hízókúráznom,sőt:)

De azt hiszem van oylan fórum esetleg csatlakozz hozzájuk hátha tudnak segíteni pár jótanáccsal.

2008. máj. 18. 17:12
164cm vagyok, de nekem kevés ez a súly. Kép az oldalamon.
227. RLindi
2008. máj. 18. 17:10
Milyen magas vagy?
2008. máj. 18. 16:40
Adjatok tanácsot hogy tudnék hízni??!! 51kg vagyok ez nekem nagyon kevés. Mit tegyek!!!
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook