Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? fórum

Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
375. Casia (válaszként erre: 372. - Kriszti1212)
2009. nov. 1. 12:11

Ez engem is érdekelne... 165/47 vagyok, hű, de boldog lennék, ha fel tudnék szedni hat-hét kilót!!! Eddig az egyetlen, ami bejött, az a karácsonyi egésznapos evés és nagy tespedés, dehát dolgozni kell év közben.

Próbáltam már terhes-tápokat is, nem sokat segít. Bár mindenki másképp reagál, Kriszti, esetleg kipróbálhatnád...

2009. nov. 1. 12:10
Nem keves hozza szerintem. Foleg nem 20 evesen.
2009. nov. 1. 12:10

Én úgy hallottam, hogy ha pár napig koplalsz és utána elkezdesz újra enni, akkor a szervezet elkezd raktározni (ezért nem jó, ha valaki úgy fogyózik, hogy nem eszik napokig!)...

Én fogyni szeretnék, úgyhogy ez csak egy tipp amit hallottam! :-))) Sok sikert! :-))

2009. nov. 1. 12:06
Eszem rendesen minden nap, de sehogy nem akarnak jönni a plusszok. Jelenleg 57kg vagyok, de ez kevés, így nagyon soványnak látszódom. Kb. 162cm magas vagyok, ehhez pedig kevés a kilóm. :( Tud valaki valami jó tippet hogyan lehet hízni?
2009. okt. 27. 18:37

Szia, rengeteg nutella, csoki, tejszínhab, süti és szénhidrát, mindez lehetőleg este 8 után, és minél kevesebb mozgás, hogy minden tökéletesen be tudjon épülni a szervezetedbe.

Szülések előtt is ennyire vékony voltál?


Vannak még gyógyszeres meg gyógynövényes étvágyjavítók is, nem nevezném nevén egyiket sem, nehogy reklámnak minősüljön, de keress rá a google-ben, meg fogod találni.

2009. okt. 26. 15:58
sziasztok nagyon szeretnék hizni 39 kg vagyok és van 2 gyönyörü gyermekem szeretnék ugy kinézni mint egy igazi anyuka nem ugy mintha a növérük lenék segitsetek léci joo tanácsokal mit tegyek egy kétségbe eset anyuka
2009. jún. 22. 18:40
Sajt majonézzel! :)
2009. jún. 6. 23:12

A lényeg, hogy ne mozogj semmit és minél többet egyél.

Bár az is lehet, hogyha valami rendszeres sportba kezdesz, megjön tőle az étvágyad, hízni fogsz és az alakod is jó lesz.

2009. jún. 5. 10:28
Mindent enni kell, sok sok kenyeret az biztos hogy hízlal, de hamar nem fognak feljönni a kilók. Rám sem akarnak felszaladgálni:)
366. 2839a40230 (válaszként erre: 361. - Murmuc)
2009. jún. 3. 16:01
Lehet hogy butaság de abba nincs hormon addalék.
365. 2839a40230 (válaszként erre: 360. - Jázmin85)
2009. jún. 3. 15:58
Szia szinte mintha engem irtál volna le vagyis ahogy kinézek. Nekem is inkáb akor van étvágyam ha nem egyedül vagyok. Pekhemre párom is külföldön van. Még 3 honapig.
364. 2839a40230 (válaszként erre: 322. - Amanda28)
2009. jún. 3. 15:46
Szia sajnos én is ijen vagyok csak én 147 centi és 4o kiloval. Legaláb aszt szeretném el érni még 5 kilot.
2009. jún. 3. 15:36
Sziasztok mitöl lehet a leghamarab hizni. tészta kilöve mert párom aszt nem szereti.
362. szabotimi (válaszként erre: 1. - Girnyó)
2009. máj. 6. 16:21
mond az email címed és küldöm:P
361. murmuc
2009. máj. 6. 16:02

Sziasztok!

Most kapcsolódtam a fórumhoz. Végig olvastam. Én 172 cm magas és 44 kg vagyok. Küzdök vele minden nap. Álandóan azt hallgatom hogy szedjek már föl pár kilót mert rettenetesen nézek ki. Mindig elhatározom hogy most halálra fogom enni magam de akkor a gyomrom mond megálljt! Együtt érzek veletek. Sajnálom hogy néhány ember úgy gondolja hogy ilyen nincs. Kívánom neki hogy ne tapasztalja meg azt, hogy egész nap zabál és másnapra lead egy kilót. A fogyás épp oly nehéz mint a hízás. Inkább segítsetek nekünk és ne bántsatok még ti is.

Amúgy kértem segítséget egy testépítő ismerősömtől. Lehet morbidnak hangzik de azt mondta igyak szénhidrátot. A gyógyszertárba lehet kapni néhány 1000 ft-ért. Turmixot kell belőle csinálni és meginni. Egy ötlet. Hátha valakinek segít. De fontos hogy hozzá mozogni kell mert ez nagy mennyiség nekünk törékenyeknek :).

360. Jázmin85 (válaszként erre: 359. - Suzanne7)
2009. ápr. 14. 16:53

Szió! Én is a netről töltöttem le a dvd-t. Szerintem már elég régi kiadás egyébként, mert itt a -húú nem jut most az eszembe annak a szépségkirálynőnek a neve aki a híres plasztikai sebésszel jár- szóval itt ő még egy átlagos csaj.

Én próbálok sokat enni. És a melóhelyen ez jól is megy. Itthon kevésbé. Főleg egyedül. Ott eszek reggel meló elött 7 óra, majd fél 9 kor, majd fél egykor és közben még nasi. Joghurt, gyümi, jó reggelt... Sajna a kilók lassan jönnek most. Pedig néha hülyére eszem magam. Így 3 hét alatt fél kilót szedtem fel.De már nem iszom a béres cseppet. Nem is edzek semmit. Az alakom nekem is béna:( Pocim van, meg széles csípőm, de vékony a lábam és a kezem.

2009. ápr. 2. 20:01
Látom senki nem jár már erre:(...Kár.
2009. ápr. 1. 09:46
Szia. Bizonyára te az a típus vagy, aki ha ideges vagy éppen stressz éri az nem tud enni. Szerintem a kiváltó okot kéne megszűntetni,és egy kicsit vissza venni a tempós életviteleden. Nem muszály neked megoldani mások gondját:) kicsit jobban szeresd magad,és kényeztesd a lelked. A testi megnyílvánulásunk szerintem valahol mindig a belső lelkihangulatunk szobrászata szerint történik. Persze veled ellentétben,ezt sokan pont fordítottan reagálják le. Vagyis ha valakit bánat,vagy gond, vagy sorolhatnám .. éri az olyankor a kajába menekül. Egyik sem a helyes út, a lelked beteg azért vagy sovány. Mert lehetne azon vitatkozni mi a sok, és a kevés,de fölösleges lenne. Igenis a rossz beidegzödőtt akár évekig fönnálló problémát nem lehet egyik napról a másikra megváltoztatni. Életmód váltás szükséges hozzá, és nem a szélsőségeket bevezetni az életetbe. Az nem vezet jóra,ha meg eszel 5-6 krémest utánna meg semmi. Még a leghízlalósabb ételtől is fogyni fogsz,ha nincs meg a harmónikus lelki egyensúlyod. Fedezd fel a természetet,sétálj a friss levegőn,ez mind étvágyjavító,és a lélekre is hasznos. Szerintem nem kell törödnöd a beszólásokkal, sokan ezt akkor is megteszik ha teljesen minden okés. Amúgy énis ilyesmi változtatáson vagyok, csak nálam ez pont ellenkezőleg reagálom le mint te. Sajna én ha bánat ér, vagy stressz akkor a kajában kerestem a menedéket. Már nem vagyok gyerek, és feltudom fogni,hogy butaság. Mert azzal olyan mintha még mi magunk is saját magunkat írnánk le. Pedig ezen ha kicsit gondolkozol, lehet ott van a megoldás a kezünkben, és nem várhatjuk mástól a gyakorlati rész változtatását. Ezt mindig a változni akaró személynek kell megtennie. Vagyis ha most valami szépet mondhatnék "légy te saját szobrászod" ne enged a belső hangulatnak átadni az irányítást. Remélem tudtam segíteni, kivánom egészségesen sikerüljön megvalósítani az álmod.
357. suzanne7 (válaszként erre: 350. - Jázmin85)
2009. márc. 29. 19:41

Szia!

Remélem nálam is így fog hatni a Béres csepp:).Ezt a Béres Alexandrás videót is kipróbálom csak még be kell szereznem:) régebbi vagy új kiadás?Lehet még valahol kapni ugye?:)Az a baj, hogy mozogni egyedül nem jó,de a videó legalább buzdít, mert közbe "beszélnek" hozzád:D...Nagyon beleéltem magam most, hogy sikerül a hízás, még van remény!Köszönöm a tippeket Tőled is:)!!!

356. suzanne7 (válaszként erre: 347. - Columbone)
2009. márc. 29. 19:35
Köszönöm a tippeket:).A tésztát már mástól is hallottam, hogy jó hizlaló:D...Egyébként én 158cm és kb 46 kg vagyok...Szeretnék olyan 51 lenni, amikor annyi voltam akkor éreztem jól magam a bőrömbe:).Holnaptól elkezdek mindent és remélem sikerrel fogok járni:).Örülök, hogy Neked sikerült remélem nem sokára én is ilyen boldog leszek:D...
355. suzanne7 (válaszként erre: 348. - Fadigflo)
2009. márc. 29. 16:59
Nem akartalak megbántani semmilyen módon se...Nem érdekelt soha kinek mennyi a súlya.Azért nyitottam még egy topikot, mert igaz volt már kettő de mindegyik tavalyi volt és tapasztalatból tudom, hogy nem biztos, hogy reagáltak volna rá, mivel senki nem írt rá...
354. fadigflo (válaszként erre: 350. - Jázmin85)
2009. márc. 29. 15:12

Gratulálok :)

De én NEM erről beszéltem. Nekem semmi gondom a súlyommal, az alakommal viszont... de az más tészta. Nem fogok diétázni azért, hogy anorexiásnak nézzek ki (sokan mégis támadnak így is...), csak jobban odafigyelek a mozgásra.

És tudom miről beszélsz, a nővérem tök ugyanez, bár szerintem azért tűnik vékonyabbnak, mert alacsony is hozzá. Akármit eszik, nem hízik. Jó neki. :) Semmi bajom "veletek", ne érts félre, nem azért írtam. Tudom, milyen nehéz. De nem nehezebb, mint a diétázóknak.

353. fadigflo (válaszként erre: 349. - Virág3)
2009. márc. 29. 15:09
Na igen. Persze. Aztán mehetsz a klinikára és sürgősségire, mert eleinte még csak rosszul leszel, majd kiderül: gyomorfekélyed van. SEMMIKÉPP NE KOPLALJON se az, aki hízni, se az, aki fogyni szeretne. Bár, ha enni is szeretsz, akkor ez kizárt mindenképp. Kockázatos és egészségtelenebb, mint 5 milka naponta...
352. zizi79 (válaszként erre: 333. - Suzanne7)
2009. márc. 29. 15:08

Stresszmentes életmód,jó párkapcsolat, sok nevetés... :) Ha mégsem megy akkor ess teherbe és szüljél egy csodálatos babócát :)(persze csak ha megteheted)

Nekem ez vált be :)

2009. márc. 29. 15:07

Amúgy ha nem zsír formájában szeretnéd felszedni azt a pár kilót (bár nem tudom mennyire látszik akkor meg...), akkor keményen kell edzeni. Először heti 3x, majd 4x, aztán minden nap 1 -1, 5 órát. Nővérem is edzeni jár, ( 161 cm. 45 kiló) és pozitívak a tapasztalatai.

Szerintem ne nasizással, mert azzal tönkreteszed magad. Mert nem azért nem kéne édességek és zsírok tömegét zabálni, mert hizlal, hanem mint mondtad is, ott a kockázat, hogy magas legen a koleszterin szinted vagy vércukor szinted. Én az utolsó étkezések számát eltolnám 8-9 órára, és ha edzel, akkor utána mindenképp egyél szénhidrátot (kekszet, vagy mittudomén), ez egy alap izomépítő szabály. Súlyzózás, futás, spinning, ez mind tök jó, és ha rendesen eszel mellette napi 5x minimum, akkor sikerülhet.

2009. márc. 29. 15:05

Sziasztok! Én is hízni szeretnék, van is benne tapasztalatom. Annyit csak rólam, hogy én utálok enni. Hiába van valami amit imádok. Utálom az evést. számomra az csak egy szükséges rossz. 150 centi vagyok és alig voltam 37 kiló. Soha nem láttam magam nagyon vékonynak. Oké, a kezem az vékony, nagyon vékony. De nem láttam magam vékonynak. Csak átlagos testalkatúnak. Szedtem polivitaplexet. Semmi hatása nem volt. Aztán vettem béres cseppet. Napi fél liter üdítőbe tettem 20 cseppet. Azt ittam a munkahelyemen. És azt vettem észre,hogy a büfébe 4 szendvicset vettem, és minden szünetben ettem. Már mondták is bent,hogy engem akár hányszor látnak mindig csak eszek. Eszek??? Zabálok! Fél óránként faltam valamit. Már párom is rám csodálkozott. És egyik fürdés alkalmával mikor törölköztem meglepődtem,hogy milyen combom és fenekem lett. Bár nem hat egyik napról a másikra, de kb. 4-5 hét múlva csak úgy röppennek fel a kilók. És igen, mellette tornázni kell, hogy a zsír amit felszedsz izom legyen. És ne lógjon a pocid, feszes legyen a feneked. Én Béres Alexandra 30 perces " Nyerj időt"-re tornáztam. Ez nagyon jó, egyszerre mozgatja az alsó és felső részt, és nem zsírégető, hanem alakformáló. Most 42 kiló vagyok, de szeretnék még 45 lenni.


Fadigflo! Alkati kérdés is lehet ez a hízás, fogyás dolog. Pajzsmirigy probléma... Genetika! Az én családomban mindenki nagyon vékony volt lány korában. Aztán szülés után rajta maradtak a kilók. És nem mentek le. Anyukám 37 kilóval indult velem terhesen, 20 kiló plusszal fejezte be. Most 50 kiló. Bármit csinál nem fogy. Ez van. Sajnállak benneteket is. És meg is értelek. Valakinek az a baja,hogy nem tud fogyni, valakinek az, hogy nem tud hízni.

349. Virág3
2009. márc. 29. 15:03

Én azt tanultam, hogy bármilyen meglepő is, de koplalni kell pár napig.

Ahogy a fogyókúrázok is, a hízni vágyók is felszednek utána jó néhány kilót.

Ezért nem érdemes annak, aki fogyni akar, koplalni, és szinte 0 kalórián élni napokig, hetekig.

348. fadigflo (válaszként erre: 344. - Suzanne7)
2009. márc. 29. 15:03

Nem az a bajom. Sőt. Én a helyedben örülnék. És én sem vagyok kövér, ha már megbántani szerettél volna :) Nem nyert.

A baj az, hogy nem kéne fölöslegesen topikokat nyitogatni. Ha még más nem jegyezte meg, hát én megtettem. Ennyi. Nem a topik tartalmára szólt, hanem fölöslegességére. De valahogy reméltem, hogy nem így reagálsz majd :))))

További sikeres hízókúrát.

2009. márc. 29. 15:02
Szia. Hasonlo volt a problemam es elmondom hogy szedtem fel 10 kilot :) 39 kilo voltam, cigiztem, stresszes eletem volt. egyik pillanatrol a masikra valtoztattam eletmodot, mert mar elviselhetetlen volt ez asovanysag es semmitol nem hiztam. Leszoktam a cigirol, es elkezdtem enni, de ne gondolj semmi extrara. Nagyon sok kenyeret ettem, piritos formajaban, de akar vajjal, zsirral, barmivel amivel szereted. Heti minimum 4szer tesztat, azt is kulonfele szoszokkal, hogy valtozatos legyen. Emellett sok gyumolcsot es zoldseget, na meg persze nasit dogivel, mert azt nagyon szeretem.(csoki, chips, mogyorovaj stb). Egyebkent ha a mogyorovajat szereted annak fele zsir, es az kenyerrel nagy kaloriabomba. Az eves mellett lepcsoztem. Naponta sokszor keveset, es rengeteget gyalogoltam. pl munkahelyen nem liftezel, ha panelban laksz ott se, sot "sportkent" napi 10-15 percel kezdve naponta picit novelve a mennyiseget barhol lepcsozhetsz ahol lepcso van. Igy, oda megy a suly ahova kell, formas combod es feneked lesz tole. Ha hasra hizos vagy akkor ajanlom a tv nezes kozbeni feluleseket, eszre sem veszed es megcsinalsz 50-et.. Nekem ez a modszer bevalt, 3 honap alatt hiztam 10 kilot! Jol neztem ki, es sokkal jobban ereztem magam. Azota 46 vagyok, leadtam 3-at, de meg mindig nagyon jo!!ez a modszer akkor mukodik ha van kitartasod es odafigyelsz magadra. sok sikert!!
346. c42aaaac41 (válaszként erre: 333. - Suzanne7)
2009. márc. 29. 14:54
Igyál egy alap tömegnövelő turmixot és mellette bármit sportolhatsz!Egészséges is és nem fogsz tőle elhízni,mint a negatív szénhidrátoktól és cukroktól!
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook