Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? fórum

Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1245. globus (válaszként erre: 1244. - 0e40d7eb14)
2014. márc. 8. 07:57
Más kérdés, hogy ezekből az ételekből milyen plusz kilók lesznek... zsír, vagy izom? :)
2014. márc. 8. 07:56
Felszedni? Egészségtelen életmóddal: szénhidrát szénhidráttal.(nem fehérje) Csoki, édességek, finom ropogós croissant, jó kis rakott krumpli sok kenyérrel..és ha lehet még este 10 után is egy kis zsíros kenyér lilahagymával.
2014. márc. 8. 07:52
182 magas vagyok és 72kg. akármennyít eszek nem tudok hízni. jó lenne legalább 8kg-ot felszedni, csak az a baj, hogy nem megy. már azon gondolkodom hogy veszek étrendkiegészítö fehérjét. hátra azzal sikerül
1242. bnoi7525 (válaszként erre: 1231. - Blue_bay)
2013. okt. 15. 14:25

Szia, Adrival egyetertve, nehogy cukros vackokkal kezdd magad tomni, csak zsiros leszel es narancsboros. Egyel egeszseges, taplalo eteleket, sok zoldseget, csirket, halat, es kezdj erosito es sulyzos edzesekbe, amitol megerosodsz es izmot szedsz magadra. Igyal sok-sok vizet, es edzes utan igyal proteinturmixot. Gondolom ektomorf alkat vagy, azert nem tudsz hizni.

A gyomorrontas miatt egyebkent vizet vesztettel leginkabb.

1241. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1235. - Blue_bay)
2013. okt. 15. 14:24

Az olaszok nem hiznak a pizzatol, spagettitol, tesztasalatatol;

a franciak a finom vajas-sajtos bagettol :)

1240. b73e24f31f (válaszként erre: 1239. - Adri111)
2013. okt. 15. 14:07

Istenkirály vagy! ;)

Ezt én is irhattam volna csak nem merem már :D. Ne hagyd abba, jól csináltad, csak variálj az edzéstervvel akkor nem lesz uncsi! Mellé egy jó kis tömegnövelő étrend....;)

1239. Adri111
2013. okt. 15. 13:58

Szerintem egyáltalán nem jó ötlet cukros, zsíros ételeket enni. Hasonló helyzetben vagyok, és mikor megelégeltem, hogy pálcikaembernek nézek ki, elkezdtem minden hülyeséggel tömni magam, cserébe igaz 1-2 kg-vel több lettem, de csúnya lett a bőröm (narancsbőrös) és max has tájékra jött fel kicsi, semmivel sem néztem ki jobban.

Ami nekem bevált, az a sport, kardio edzés és súlyzós edzés is, hogy legyen étvágyam is (persze csak normális kajákat kell enni akkor is) és formásodjak is. Így lettem 49kg-ről 54 kg. (Bár a súlyzós edzést abbahagytam, mert meguntam a konditermet, és azóta csak 52 kg vagyok max, de nem ártana folytatnom, mert amúgy jó volt az. :))

1238. b73e24f31f (válaszként erre: 1235. - Blue_bay)
2013. okt. 15. 13:57

Mert most nem hízni akarsz? :)

Szerintem sem kell feltétlenül cukrot cukorral, zsirt zsirral, egyél inkább húst hússal, rizzsel! Ilyesmit. Az táplál is és legalább nem szemét! :)

1237. patapucs (válaszként erre: 1231. - Blue_bay)
2013. okt. 15. 13:53

www.drambrus.hu/download/17.rtf‎


[link]



Lehet, hogy találsz használható infót.

2013. okt. 15. 13:47

rantott hus sult krumplival, Dobos torta :)

palacsinta, tejszines-habos kakao, kave - stb.

1235. blue_bay (válaszként erre: 1234. - Vanjobb)
2013. okt. 15. 13:46

Na látod az nekem is jól jönne.

Mekis meg Burger Kinges kajákat nem nagyon akarok enni. Pizzát. Az pedig hízlal.

1234. vanjobb
2013. okt. 15. 13:43
Nekem a torna segített, mindíg jobb lett tőle az étvágyam.
1233. blue_bay (válaszként erre: 1232. - 103cacdfd2)
2013. okt. 15. 13:40
A zsírosakat nem bírom, de a tészta jöhetne.
2013. okt. 15. 13:39
Ehetsz mindent: sutemenyt, tesztat, csokoladet; pizza, spagetti es tortahegyek :)
1231. blue_bay
2013. okt. 15. 13:36
162- 52 kg vagyok, de sajnos egy gyomorrontás miatt lement még 2kg. Szeretnék olyanokkal írni akik fel tudtak hízni 5-6 kg roboráló étrenddel vagy valami táplálék kiegészítővel. Köszönöm aki ír, segít bármiben!
1230. 10846c73f8 (válaszként erre: 1228. - AlBundy)
2013. szept. 17. 17:00

Te a saját csapdádba sétáltál bele. Önelégült lettél. Túl régóta osztod az észt és túl sok kiskegyedes fogyi klubosba köttél bele.


Te az gimis srác lennél, aki attól érzi magát kemény csávónak, hogy le tudja zúzni a játszótéren az ovisokat.


Most jött valaki, aki nem az ovisok súlycsoportja és meglepődtél, hogy ilyenkor mi van.

2013. szept. 17. 16:57
Hahhhó Uraim...Ne vitatkozzunk..Csak cseréljünk tudást:)Mondjuk abban nagy vagyok ..mert e téren nulla a tudásom...Köszi:)
1228. AlBundy (válaszként erre: 1227. - 10846c73f8)
2013. szept. 17. 16:53
Csak latinul lesz hiteles amit mondok?:D Nem küldtelek sehova, csak besétáltam abba a csapdába, hogy valami bölcsész érveléstechnikai mesterrel kezdtem diskurálni.
1227. 10846c73f8 (válaszként erre: 1226. - AlBundy)
2013. szept. 17. 16:45

Amikor vitába szállsz valakivel és épp a tények tükrében bukásra áll a saját érvelésed ... a kutyát nem fogja érdekelni, hogy ismersz e nobel díjasokat esetleg, akik jóval többet tudnának mesélni az egészről :)


Amiket mondtál és ahogy fogalmaztál alaphangon is megkérdőjelezhető volt és akkor diplomatikus voltam.


Az, hogy melyik ismerősöd, rokonod ért jobban a témához senkit sem érdekel, mert ők pont emiatt másként és máshogy fogalmaztak volna, mint te.


Én függetlenhez küldtelek volna, te meg "apukám ismerősének a nagynénjének a körzeti orvosának az öccséhez". Ennyi a lényeg.


Nevetséges :)

1226. AlBundy (válaszként erre: 1225. - 10846c73f8)
2013. szept. 17. 16:29
Arra gondoltál már, hogy azért jövök az ismerősöm (rokonom) szöveggel mert én nem vagyok orvos. Hihetetlen.
1225. 10846c73f8 (válaszként erre: 1224. - AlBundy)
2013. szept. 17. 16:24

Én nem gondolom már ezt jóideje magamról, ezért is fogalmazok már másként, mint te :)


(de hazudni nem fogok, voltam én is olyan mint te :D )


Amiket én mondok, azok olyan tények, amelyek nem kizárólogasan az egyén személyes tapasztalataira építkeznek.


Ezért akarsz te az ismerősöm ismerőse azt mondta mondókával jönni, én meg simán csak elküldenélek egy hozzáértő, tőlem teljesen független személyhez :)


Nem mellesleg van rendes orvosi szakirodalom is a témában. Még akár ingyen is utánanézhetnél a dolgoknak, pdf formátum, igaz általában angolul vagy németül.

1224. AlBundy (válaszként erre: 1223. - 10846c73f8)
2013. szept. 17. 16:16

Vegyük úgy, hogy igazad van és magamat a többiek fölé helyezem, de akkor mond már el, hogy te miért gondolod magadról ugyanezt?


Egységnyi.. így már azért mindjárt jobban hangzik.

1223. 10846c73f8 (válaszként erre: 1221. - AlBundy)
2013. szept. 17. 16:13

Mert ez így van :)


Egységnyi mennyiség mindkettőből igen hamar kidobja a nyilvánvalót ;)


De azért próbálkozz.


Egyébként tudom mire fel ez a hatalmas ego nálad. Más is volt vele anno így. Azt hiszed, azért mert te most edzegetsz, megpróbálsz tudatosan étkezni, informálódni, a többiek fölé helyez, felettük állsz, jobb vagy, több vagy.


Hát lópikulát :D


De majd ha benő a fejed lágya, fel fogsz te is ébredni.

1222. 10846c73f8 (válaszként erre: 1220. - AlBundy)
2013. szept. 17. 16:06

Nephrológus mellé nincs egy urulógus ismerősöd is ? :)


Célirányosan csinálsz most magadból hülyét? :)


Egy doktori cím nem fogja mindenben kompetensé és szakértővé tenni :)


Mert ha így lenne, akkor nem lenne értelme őt sem nephrológusnak hívni és az általam javasolt sem GASZTROENTEROlÓGUS-ként lenne említve :)


Tudod ha arról akarsz informálódni, hogy a gyomrodba dobált dolgok, hogyan és miként szívódnak fel, akkor azt kérdezd meg, akinek az a munkája, hogy a felszívódási és emésztési problémákat diagnosztizálja és kezelje.


Meglepne ha azt mondanám, hogy a nephrológus és mondjuk az urulógus is, ha valami "érdekeset" talál, akkor a gasztroenterológiára küld majd el? :)


Várj tudom, most jön az a rész, a teljes egészségügyi rendszer hibás alapokra építkezik, amikor specifikálódtak és további vizsgálatok kapcsán célirányosan, a célterülettel foglalkozó orvos kollegáikhoz küldik a beteget :D



Egyébként én, a te informáltságodba kötöttem bele és nem pedig az ismerőseidébe :) Tehát nem kéne mellébeszélni ;)


Mellesleg jegyzem meg, nem szerencsés reklámozni az ncore tagságod egy ilyen helyen :)

1221. AlBundy
2013. szept. 17. 15:57
Mondjuk bogárkám most látom, hogy te is leírtad már a hatalmas bölcsességet, hogy az izom nehezebb mint a zsír.
1220. AlBundy (válaszként erre: 1219. - 10846c73f8)
2013. szept. 17. 15:51
Nem tudom. 30 éve orvos nephrológus rokon már megüti nálad a szintet? Vagy ő neki is csak félinformációi vannak és a builderről tájékozódik?
1219. 10846c73f8 (válaszként erre: 1218. - AlBundy)
2013. szept. 17. 15:42

Pont ez írtam én is bogárkám, hogy nem távozik máshol :) Szarkazmus volt bogárkám, csak épp nem kapcsoltál.


Mindent túl lehet adagolni bármennyire is hihetetlen egy olyan ember számára, akinek 2-3 éves "tapasztalata" van a témában, javarészt a builderről és a scitecre hivatkozik, mint minőségi példára :)


Mint mondottam, gasztroenterológusnak hívják és egy ráérő lelkiismeretes el is fogja neked mondani a nyílvánvalót.


Józan paraszti észből egyébként még te is rájöhettél volna, hogy a vitaminok túladagolása téma, alapból úgy jött létre, hogy átlag ember, normál táplálkozása :) Tehát, aki specifikusan szed vitaminkészítményeket, azok jóval magasabb koncentrációba és remélhetőleg tisztább formában jutnak a vitaminokhoz, mint azok, akik természetes úton bevitt formában akarnak hozzájutni, a napi betevőjükhöz. Kell még tovább ragoznom, hogy így jóval egyszerűbb bármit túladagolni, amivel a normál táplálkozás során bevitt mennyisségi normákat át tudjuk lépni, vagy talán neked is leesett végre a féltantusz? :)


Aláírom, hogy ótvar nagy baromságokat tudnak itt összehozni az emberek, de óvatosan a fene nagy önbizalommal és a megingathatatlan hittel. Pár éve bohóckodsz a témával, ismereteid nagy része random internetes cikkekből tevődik össze. Ez nagyszerű, mert legalább próbálsz fejlődni és még olvasol is :)


De van, aki nem kiskegyedes diéták és builderes félinformációkon nőtt fel ... ja és nem mellesleg, nem is amatőr szinten magát szórakoztatta, és nem is 2-3 éve van a témában, hanem mondjuk pl közel 20 éve :)

1218. AlBundy (válaszként erre: 1217. - 10846c73f8)
2013. szept. 17. 15:30

Hol írtam, hogy máshol távozik mint bármi más?

Hol írnak olyat, hogy vízben oldodó vitaminokat túl tudod adagolni?

Én inkább belgyógyászt kérdeztem meg. Azt mondta hülye vagyok, hogy többet viszek be mint az ajánlott de bajom nem lesz tőle..

1217. 10846c73f8 (válaszként erre: 1215. - AlBundy)
2013. szept. 17. 14:47

Kár hogy ez egyáltalán nem igaz. Kivéve ha a te világodban, a B vitaminnak saját külön címzésű tápcsatornája és húgyvezetéke van :)


Nem kell nekem hinni, meg kell kérdezni egy gasztroenterológust :)


Jó dolog bolondozni, de ne legyünk már teljesen bolondok. Nem fogja kikerülni a teljes tápcsatornát, vesét, máját és mindent, csak azért, hogy a felesleg a kristálytiszta vizeletben kipisilésre kerüljön :D


Az emberi szervezet egy jól megkonstruált dolog, na de azért ennyire nem :D

1216. patapucs (válaszként erre: 1214. - Patapucs)
2013. szept. 17. 14:22

Így is azért állítottam le a teljes paleoról, mert féltünk (ő is), hogy elfogy mint a holdvilág.

Leadott 4 hónap alatt 15kgt és nagyon nehezen tudtuk megállítani a fogyását (mivel a cukor miatt meg az azalacsony GI-s dolgokat akarta csak enni).

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook