Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rokkantnyugdíjjal kapcsolatos kérdésekben van valaki hozzáértő? fórum

Rokkantnyugdíjjal kapcsolatos kérdésekben van valaki hozzáértő? (tudásbázis kérdés)

10. Rozália (válaszként erre: 9. - Access)
2010. máj. 14. 02:22
Értem...
9. access (válaszként erre: 8. - Rozália)
2010. máj. 13. 19:16
Már végleges. Előtte is dolgoztam direkt olyan helyen ahol a mozgáskorlátozottak dolgozhatnak.
8. Rozália (válaszként erre: 7. - Access)
2010. máj. 13. 18:51
Már le vagy véglegesítve? Vagy csak dolgoztál a rokk. ny.díj mellett?
2010. máj. 13. 18:47
Ebben a helyzetben vagyok magam is. Ezért sem adtam vissza, mivel nem igazán lenne több a másik.
2010. máj. 13. 18:38
Összegszerűségében nem sok eltérés - talán semmi - nincs a rokkant nyugdíj összege és az elért öregségi nyugdíj összege között. Ugyanis a ledolgozott évek alapján állapították meg a rokkant nyugdíjat. Az pedig azzal, hogy elérte a nyugdíj korhatárt, nem változott. Nekem sem fog. Amikor leszázalékoltak, 32 év munkaviszonyom volt, mivel nem gyógyulok meg és nem tudok dolgozni, ennyi is marad a ledolgozott éveim száma.
2010. máj. 13. 16:49
pár éve lenne hátra nyugdíjig
2010. máj. 13. 16:47
Szerintem nem csak arra jogosult. Viszont a kettőt együtt nem kaphatja. Ha rokkant nyugdíjas, akkor vagy abban marad, vagy vissza adja és akkor a másik nyugdíj lesz. Viszont a vissza adás azért nem tanácsos, mert ha esetleg az állapota romlik és ismét bizottság elé kerül, akkor azoknál látszani fog az, hogy már egyszer vissza lett adva és ez szerintem nem fog jót tenni.
2010. máj. 13. 16:38
Ha valaki rokkantnyudíjas ,és hiába éri el az örgségi nygdíj korhatárát,örök életében csak rokkantnyugdíjra jogosúlt??
2010. máj. 13. 16:36
Van minimum két fórum, keressél rá a keresőben..:)
2010. máj. 13. 16:36
Rokkantnyugdíjjal kapcsolatos kérdésekben van valaki hozzáértő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook