Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi tornához társak kerestetnek :) fórum

Fogyi tornához társak kerestetnek :) (beszélgetős fórum)


2010. máj. 13. 22:07
Nekem is szimpi lenne ez a torna,de sajna én is messze vagyok a Moszkva tértől.:((
2010. máj. 13. 16:07
Sajna akkor nekem nem jó, mert elég messze vagyok a helyszíntől:(
3. Aladinna (válaszként erre: 2. - F952b8e896)
2010. máj. 13. 16:02

A Moszkva térhez közel.

Viszont sajnos délelőtti órában van (10-től), ami a napközben igát húzóknak sajnos nem felel meg (egyébként pl. - ha jól láttam - gyermekmegőrző működik az épületen belül, szóval pl. kismamák jöhetnének).

2010. máj. 13. 15:38
Helyileg merre lenne a torna?
2010. máj. 13. 15:31

Sziasztok!


Valakinek volna kedve eljárni velem fogyi tornára?


Igazából már 3-szor voltam a foglalkozáson, és nagyon rendicsek, megértő, türelmes és kedves a tanár/edző csajszi, csak hát most költözött fel vidékről, és itt Bp-en még kevesen járnak az óráira. Így egyrészt nagyon szuper, hogy egyelőre csak 1 főnek (nekem) tart fogyi tornát, de azért sokkal motiváltabb lennék, ha lenne még 1-2 duci, aki szintén szeretne kicsit mozogni...


Valaki ott a számítógépe mögött???


Ígérem, sokat fogunk röhögni (pl. azon, hogy én néha milyen kis béna tudok lenni, hogy nem tudom megjegyezni, mikor lépünk jobbra, mikor balra). :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook