Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülőnek lenni, mikor véget ér a felhőtlen boldogság fórum

Szülőnek lenni, mikor véget ér a felhőtlen boldogság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülőnek lenni, mikor véget ér a felhőtlen boldogság

2010. máj. 14. 21:23

Mary, most volt időm elolvasni a cikkedet...

nem is gondoltam volna, hogy ilyenen is keresztül mentetek.

nagyon örülök, hogy végül meggyógyult Domi!

remélem sosem kell átélnetek hasonlót...

pusza

2010. máj. 14. 19:02
Nagyon örülök, hogy a kisfiad ilyen jól reagált a kezelésre, én ápolónő vagyok és elég gyakran találkozom ezzel a betegséggel. Azzal az egy dologgal nem értek egyet a cikkedben, hogy nem szabad az egészségügyi dolgozókban megbízni. Igen szomorú, hogy 20 gyerekre csak két nővér jut, de azt hiszem a többségünk igen is a legjobb tudása szerint végzi a munkáját. További jó egészséget neked és a családodnak.
2010. máj. 14. 18:29

Nagyon megható és tanulságos a cikked.

Jó egészséget az egész családodnak.

2010. máj. 14. 10:03

Szia!

Nagyon köszönöm a cikket,hogy megírtad!Nem is gondoltam volna..Persze végigbőgtem,de tudod én már csak ilyen vagyok..

Puszi Nektek és jó egészséget a két fiúnak és Nektek is!

2010. máj. 14. 09:44

Sziasztok!


Nagyon köszönöm Mindenkinek a jókívánságokat és a rengeteg jelet amit kaptam. Húú nem is gondoltam, hogy ilyen sokan reagáltok majd, tényleg nagyon köszönöm. Így már látom, hogy tényleg jó, hogy rászántam magam és megírtam. :o)

Mi is jó egészséget kívánunk Minden Babának!!!!

2010. máj. 14. 08:32

A kórházi hozzáállást én is megtapasztaltam, az intenzíven valóban sokkal figyelmesebbek. Jó sokáig voltatok bent, de a lényeg, hogy rendbe jött Dominik.

Sok boldogságot és egészséget kívánok!

2010. máj. 13. 22:39

Kívánok jó egészséget a kisfiatoknak és persze nektek is. Örülök, hogy túl vagytok ezeken a nehéz hónapokan. Most már sokat ne gondolkodj ezen, legyetek nagyon boldogok.

Nekem is van egy kisfiam, így már én is átérzem ezeket a történeteket...meg azt is, mikor nagymamám mondta, hogy csak egészség legyen, az a lényeg. Ezen akkor én mindig mosolyogtam, mert mindig volt vmi "aktuális nagy problémám"...

2010. máj. 13. 20:39

Kedves fórumtársam!


Nem semmi amin keresztül mentetek,le a kalappal előttetek,bár gondolom hogy minden jött szívből.

Hosszú boldog szeretetteli életet kívánok az egész családodnak.

2010. máj. 13. 17:23

Szióka!

Nagyon jó, hogy leírtad a történetet, és kívánok nagyon sok egészséget az egész családodnak!


Bizony úgy van ahogyan leírtad, nem szabad senkiben megbízni, még a kórházban sem.

Ezt én is megtanultam az első gyerkőcnél, és bizony megfogadtam, hogy bármelyik gyermekemről van szó, nem fogom vissza magam!

Azzal már megjártam, hogy szolidan és megértően viseltettem az egészségügyi munka irányában. :(

Természetesen minden tiszteletem a kivételek előtt.

Száz szónak is egy a vége, elsárkányosodtam! :P

11. Tina87
2010. máj. 13. 13:43

Húúú, hát sajna mi is nemrég voltunk kórházban, de 'csak' egy hetet.így átérzem mennyire rossz lehetett ennyi idő a kórházban.

Remélem most már jól van és soha többé nem kell ilye átélnetek :)

Sok jót nektek

2010. máj. 13. 13:36
Megkönnyeztem a történetedet. Hosszú boldog életet kívánok mindnyájótoknak!
2010. máj. 13. 13:27

Sok boldogságot!


Én is mindig azt mondom, hogy kórházban, egészségügyi ellátás igénybevételekor MINDIG résen kell lenni, figyelni kell, és szólni, ha valami nem tiszta.

2010. máj. 13. 13:24

Csatlakoznom az előttem szólokhoz.Szomorú történet, de minden jó, ha a vége jó.


Ez a történet ráébreszt Bennünket, anyákat, h nagyon figyelni kell a babákat és minden gyanús dologgal minél hamarabb orvoshoz kell fordulni.


Köszi, h megosztottad a történetedet.

Minden jót kívánok Nektek! :-)

2010. máj. 13. 13:14

Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Történeted szomorú, de nagyon tanulságos. Örülök, hogy végül minden jól végződött!

Sok boldogságot Nektek!

2010. máj. 13. 13:08

Minden tiszteletem a tied!

Boldog életet kívánok nektek!

2010. máj. 13. 12:44

Gratulálok az "éleslátásodhoz"! Remélem, én is észerveszem majd, ha véletlenül valami nem stimmel a kisfiammal! Eddig nekünk sem volt semmi különös bajunk (épp 20 hónapos lesz Törpikém), remélhetőleg ezután se jön semmi rossz!!!

Sok örömet és jó egészséget kívánok Mindannyiótoknak!

2010. máj. 13. 11:52
Szia! Örülök neki, hogy most már minden rendben van. Remélem nem lesz több próblémátok. Jó egészséget kívánok neki/nektek!
2010. máj. 13. 10:48

Szia!

Nagyon elszomorított amit írták és megértelek, mert sajnos átéltam hasonlót. A kisfiam, most 5 hós, de már kétszer műtötték és nagyon sokat volt kórházban. Sajnos hasonlóak a tapasztalataim mint a Tiéd.:-(

Örülök, hogy jobban van és remélem így is marad!

2010. máj. 13. 10:42

Szia!

Hát, megkönnyeztem a cikket, teljesen átéltem, amit leírtál, hiszen nekem is van két kisfiam és az életemnél is jobban szeretem őket.

Őszintén örülök, hogy végül minden jól végződött! További jó egészséget kívánok az egész családnak!

2010. máj. 13. 10:08
A mi történetünk nagyon szépen indult, megismerkedtünk a Férjemmel, esküvő és babavárás, mint a nagy könyvben.
2006 márciusában megszületett első gyermekünk, Dominik, és igazi család lettünk. Kicsikénk szépen fejlődött, szinte náthás sem volt soha. Egészen húsz hónapos koráig mindig minden tökéletes volt.

Ugrás a teljes írásra: Szülőnek lenni, mikor véget ér a felhőtlen boldogság

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook