Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Anasim fogyasztó kúra fórum

Anasim fogyasztó kúra (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 6. 09:03

sziasztok.

Hallottatok már a FORMAX6 nevű kapszuláról? a blikk reklámozza. szerintetek jó lehet?

mi ez az anasim?

köszi

22. andera
2008. máj. 19. 12:43

sziasztok!


Én már vissza is küldtem több mint egy hónapja de a pénzt még nem küldték. Nem tudja valaki esetleg a magyarországi képviselet címét telefonszámát? A hírdetéseknél ott szokott lenni.

21. Csimpilimpi (válaszként erre: 20. - C299b9bcdc)
2007. nov. 12. 17:51
Pedig igen is hatásos az Anasim kúra, csak mindenki azt hiszi, hogy bekapok egy tablettát és kész. De a testmozgást ne felejtsük el, az Anasim kapszula csak gyorsítja a zsírégetést. Én személy szerint 8kg fogytam 1/2hónap alatt.
20. c299b9bcdc (válaszként erre: 16. - Monika 03)
2007. szept. 10. 13:28

Én semmit se várok egy ilyen terméktől, mert eleve nem dobok ki pénzt ilyen szarokra.


Csodaszerek nincsenek, csak értelmes diéta sok mozgással.

19. 24
2007. aug. 23. 15:52
Hello!Egy ismerősöm ajánlotta az Ok linea terméket, ő fogott tőle, de gondoltam megnézek egy fórumot is, csak ez az egy van.Elég sok negatí dolgot írtok, vagyis csak 2 ember. ebből még nem tudom eldönteni, hogy hatásosak-e ezek a szerek. Persze tudom csodára egy tabletta se képes. Ha valaki tényleg kripobálta, leírná a tapasztalatait?köszönöm
18. ungawa (válaszként erre: 17. - Monika 03)
2007. aug. 2. 08:04
Nem vált be, nem lehet tőle fogyni.Csalók!!!
17. monika 03 (válaszként erre: 2. - ÉVIBABU)
2007. júl. 24. 13:02
Bevállt az anasim tabletta neked?
16. monika 03 (válaszként erre: 9. - C299b9bcdc)
2007. júl. 24. 13:01
te azt hitted ha megveszed és közben nem tartasz egy kis mértéket az evéssel ugyan úgy fogsz fogyni vagy még is mit vártál?
15. sarkanylany (válaszként erre: 14. - Kassai Jutka)
2007. júl. 19. 06:53
Nem vagyok ismerős arra. De a neten a hastan.lap.hu-t nézd meg, illetve mostanában én sem tudok eljárni és vettem egy oktató dvd 900 Ft-ért és nagyon jó. MAjd megnézem a címét is.
2007. júl. 19. 06:49

Nagyon erdekel a hastanc.Kerlek irdmeg, hogy hogyantudnam megtanulni.BAZ-Megyei vagyok.



judit

2007. júl. 12. 21:05
:) Az sem rossz hogy nincs példa -negativ-, ez legalább azt jelenti, hogy nem mindenki veszi ezt be... (én is majdnem "bevettem", vagyis elgondolkoztam azon hogy rendeljek-e)
2007. júl. 11. 08:16
Ennyire sok meggyőző pozitiv példát azért ne írjatok, nem győzzük olvasni:)
2007. júl. 6. 23:28
<---Én is majdnem bedőltem nekik, de gondoljátok végig amit az előbb leirtam.... Vagy nincs igazam? Aki tud pozitív példát az legyen szives tudassa velem, előre is köszi!
2007. júl. 6. 23:25

Valószinűnek tartom hogy ezek a csodaszerek semmit sem használnak, vagyis a cégnek biztos segít gyarapítani a tőkéjét, mivel x ideig használja a pénzét az embernek miután nagykegyesen visszafizeti. Már eleve gyanús hogy ha nem használ akkor visszaadják az árát, nem? Gondoljatok csak bele hány ember dől be ennek, "kipróbálom, és ha nem jó visszaküldhetem, és még a pénzem is visszakapom" ...

Hát nem volt hülye aki ezt a rendszert kitalálta, de persze itt nem a fogyás a lényeg, hanem a meggazdagodás(uk)... felháborítónak tartom...

Ebbe csak az menjen bele akinek jó sok pénze van, és Őket akarja ezzel gyarapítani....(szerintem)!

2007. júl. 2. 09:50

Senki ne rendeljen a DBS Direkt Best Seller cég termékeiből! Átverés az egész. A következő termékek közül egy sem fogyaszt úgy, ahogy az leirják:


ANASIM

REMOVYL

ZACTICAL

ABSOLUTE

DISTILATO

HERBACHROM

LIPOTREX

EQUIBA

OK LINEA

FIGUR BELLA

MASTERSLIM

CHROMASLIM


A cég honlapja: www.fogyi.info


Az itt forgalmazott termékek közül egyik sem fogyaszt, csupán max. vizet hajt. Jó esetben 1 hónap múlva visszaadják a pénzt.

2007. júl. 2. 09:45
Szerintem is butaság megrendelni, én régen a Removyl nevű csodabogyótól vártam a fogyást, de azon kívül hogy kidobtam 20 (!!) ezer forintot más hatása nem volt. Ja, és eszük ágában sem volt visszafizetni a vételárat.
2007. júl. 2. 09:36
A terméket forgalmazó DBS nevű cég eddigi termékei közül még egyik sem hatott, átverés az egész, ne dőljetek már be neki. És akkor még örülni kell, hogy nem hatnak ezek a "csodafogyi" szerek, mertha annyit fogynánok amennyit irnak, akár még bele is halhatnátok, de egészségkárosodás nélkül tuti nem úsznátok meg a dolgot.
6. Kassai Jutka (válaszként erre: 2. - ÉVIBABU)
2007. jún. 30. 21:19
Ha tudsz a termékről informáciot,eredményt kérlek ird meg.JUDIT
2007. jún. 29. 04:58

www.fogyi.info a D-BS cég hivatalos honlapja, ahol az emlitett termékeket meg lehet venni, de a legtöbbről már kiderült, hogy kamu, jó esetben visszakapod a pénzed 1 hónap múlva.


Szinte senki nem fogy a termékektől, max 1-2 kilót, de azt is csak azért, mert a legtöbb termék tele van erős vizhajtó hatású összetevőkkel. Ez ráadásul kikésziti a vesét is.


Ne dőljetek be már semmi ilyen látványos heti 4-5-6-7 kilós fogyást igérő reklámoknak, ennyit nem is egészséges fogyni egy hét alatt, arról nem is beszélve, hogy ha valami elképesztő módon sikülne is túlélni ilyen gyors fogyást, utána rögtön fel lehetne keresni egy plasztikai sebészt, aki utánaigazitja a hirtelen fogyástól meglöttyedt bőrt.

2007. jún. 29. 04:50

Sziasztok !


Ajánlom figyelmetekbe az alábbi oldalt.


Az Anasimon kivül még 6-8 terméket forgalmaz ez a cég akiről az alábbi oldalon olvashatsz. Utánna ha akarjátok még mindíg kidobhatjátok a 10000 forintokat.


[link]

3. 0b56dfb5f2 (válaszként erre: 2. - ÉVIBABU)
2007. jún. 27. 21:26

Szia!

Én is olvastam erről a kúráról az újságban, de mielött megrendelném, kiváncsi lennék a hatására... ha egyáltalán van neki! Megosztanád velem a tapasztalataidat? Legalább egy üziben ird le mi újság van most... Köszi

2007. jún. 19. 09:13

SZIASZTOK!

MEGRENDELTEM AZ ANASIM NORMÁL KÚRA TABIT, 5 KG SZERETNÉK LEADNI, KÍVÁNCSI VAGYOK, HOGY SIKERÜL-E, ÍROK ÍGÉREM A TAPASZTALATRÓL. KEZDÉS 2007-06-19-ÉN NAPI KÉT TABLETTA FŐÉTKEZÉS ELŐTT.

2007. jún. 11. 15:59

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy próbálta már valaki az anasim fogyasztó kúrát?

Én most olvastam róla,majdnem minden újságban hírdetik.

Várom a tapasztalatokat.matemarci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook