Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultracell ultrahangos zsírbontás - tapasztalatok fórum

Ultracell ultrahangos zsírbontás - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. Wildcat75 (válaszként erre: 59. - Marcsi19920108)
2013. ápr. 9. 16:29

Szia!

Nekem is van ilyen gépem, el szeretném adni...

Kérlek jelezz, ha érdekel...

Köszi!

2013. ápr. 5. 17:16
Sajnos a gépet eladtam.
59. marcsi19920108 (válaszként erre: 58. - Julcsi2012)
2013. ápr. 2. 20:03
Engem érdekelne ha még eladó
2013. márc. 12. 21:54
Sziasztok! Ha valakit érdekel eladó egy alig használt Forever Slim ultrahangos otthoni zsírbontó készülék. Teljesen újszerű hibátlan állapotban. A készűlékre 5 hónap garancia van. A készülékhez adok 2 db zselét.
57. 4b6a2525df (válaszként erre: 56. - Kavitacio84)
2012. dec. 11. 08:47

én nem ismerem és nem is próbáltam ezt az eljrást, de az biztos, hogy ilyet nem okozhat, főleg, hogy 8 hónpja tartanak a rosszulléteid.


Azt tudnám tanácsolni, hogy menj el egy általános vérvételre. Ha az nem mutat5 ki gyulladást a szervezetedbe, akkor fordulj neurológushoz (Ő nem ideggyógyász, hanem a szervezet idegi problémájával foglalkozik), és kérd meg, hogy utaljon be agyi ct-re, nyaki röntgenre és nyaki ultrahangra. Az agyi ct-n válaszd a kontrasztanyagos ct-t.


Én októberben voltam ilyen istentelenül rosszul, minden külső ok nélkül, egyik napról a másikra lettem rosszul és egyre rosszabbúl. Először én is idegorvoshoz, fordultm, hogy biztos valami idegösszerioppnásom van (csak azért az vvolt a gynus, hogy nem volt mitől) z idegorvos mondta, is, hogy a tünetek nem idegösszeroppanásra utalnak, és Ő küldött neurológushoz, ki a fenti vizsgálatokat csináltatta velem, de közben irt fel 2 féle gyógyszert. Attól ugy kb. 2 hét elteltével jobban lettem, de ettől függetlenül beutlt korházba infuziós kezelésre. Most éppen itt vgyok a Rókus korház neurológiai osztályán és ma kapom a 7. infuziót (egyébként 10 infuziót adnk). Ja és köszönöm jól vagyok.

Szóval próbálkozz neurológusnál

56. Kavitacio84 (válaszként erre: 27. - Z. Betti)
2012. dec. 11. 06:20
KERLEK, SEGITSETEK, ADJATOK TANACSOT! En elmentemtem kiprobalni egy ultrahangos radiofrekvencias hasi kezelest. A kezeles utan azonnal rosszul lettem. Fejfajas, szedules, lataszavarok (vibralo kep, eles-homalyos latas valtakozasa), izomremeges, rangas. Ejjel alvasbol torteno egesz testre kiterjedo rangatozas, hasito fejfajas. Alig tudok aludni, felebredek. Napkozben koordinacios zavarok, gondolkodasi nehezsegek, memoriazavarok, hanyinger, oklendezes. voltam kivizsgalason, az orvosok nem ismerik az eljarast, ezert azzt mondjak, hogy biztosan a stressz okozza. Igy dolgoztam 8 honapig, es aztan mar annyira rosszul voltam, hogy azota a napi teendoiemet is alig tudom elvegezni. Kerem, segitsetek, hogy kiderithessuk, mi tortenik velem, esetleg olyan orvost ismertek, aki nem csak annyit mond, hogy pihenjek egy kicsit es elmulik. En igy nem tudok elni sem, nemhogy pihenni! Allitolag ez egy mellekhatasoktol mentes eljarasnak van hirdetve, akkor mi tortent? Kerlek segitsetek!
55. marcsi070 (válaszként erre: 53. - Marcsi070)
2012. okt. 3. 05:32
El kelt a gép.
54. muybien (válaszként erre: 53. - Marcsi070)
2012. okt. 1. 19:10

Szia! Engem érdekel. Eladó még? Mennyit használtátok és mennyi az ára? Én Pesten lakom. Hogyan lehetne eljuttatni hozzám?

Köszönöm.

2012. szept. 28. 17:42

Sziasztok.

Forever Slim ultrahangos otthoni zsírbontó készülék eladó 5 hónapos garanciával+5db ajándék zselével.

Békés megye.

52. nazo (válaszként erre: 51. - Tomi7272)
2012. szept. 10. 18:53
tomi7272 privát üzenet ment!
2012. aug. 31. 09:36
Sziasztok! Ha valakit érdekel eladó családi okok miatt - feleségem nem használja - egy alig használt (6 alkalommal) használt Forever Slim ultrahangos otthoni zsírbontó készülék. Teljesen újszerű hibátlan állapotban. A készülék Budapesten, vagy egyeztetést követőn Sz-Sz-B megyében is megtekinthető. Saját tapasztalat az hogy a készülék csak helyi zsírégetésre jó, és érezhetően feszesít már a használata után, de hogy a hatás tényleg jó legyen szerintem kell a heti két alkalom és a mozgás vagy a massage utána.
2012. aug. 23. 10:37

Sziasztok, ismét :-)))

Na most nem az RF témát fogom folytatni... Szóval akkor sem valami trollkodás vezérelt, csak magam is eltökéten gondolkodtam kavitációs zsirbontáson. Most viszont kérdezek. Már be is jelentkeztem egy szalonba, egyből egy 6 alkalmas bérelte. SonoDerm/SonoAirCool készülékkel+nyirokmsszázs. (Természtesen RF kezelés nélkül :-)))) 1 óra a kezelés alkalmakként (kb 3500Ft/alkalom). Namost ugyanitt van UltraCell kavitációs+RF kezelés is ami sokkal többe kerül (>10.000Ft/alkalom). Most az RF-et leszámítva, mi lehet a kavitációs kezelések között ekkora különbség, hogy az árak ennyire eltérnek még egy szalonon belül is? A SonoDerm-es kezelés is hatásos? (A SonoDerm teljesítménye 3W/cm2)

49. Évi18 (válaszként erre: 20. - Dork-a)
2012. aug. 15. 19:28
szia,meg tudod adni a szalon címét ahol csinálod? gondolom időpont is szükséges, kérhetek egy telefonszámot is? a részleteket létszives írd le az email címemre,árakkal! Köszönöm előre is!! s.evi@citromail.hu puszi!!
2012. júl. 14. 18:48

Hatszor.

hetente 1 illetve 2 alkalommal.

Van ötleted?

47. whiterussian (válaszként erre: 46. - D0f360ed26)
2012. júl. 14. 03:13
hányszor voltál, milyen időközönként, hogy nem láttál semmi változást?
2012. júl. 12. 21:45

Az én tapasztalatom az, hogy megmozgat valami méregtelenítést, mint pl. a nyirok vagy más pl. thai masszázs, vagy mit tudom én mi... sok folyadékkal utána pisil az ember egy csomót, jobb a közérzete..

ha tartósan, folyamatosan csinálnám, lehet a szemem is látna valamit, de erre időm, pénzem nincs.

méregtelenít, ez biztos. Hogy esztétikai látványt nyújt-e??

Ezt nem volt türelmem kivárni...

178 cm magas vagyok a 63 kiómhoz 50 évesen.

Ezt csak azért, hogy nem extrém dolgokat várnék tőle..

én nem kaptam meg..

de várnám, hogy valaki meggyőzzön... :))

45. whiterussian (válaszként erre: 37. - Mesike1980)
2012. júl. 10. 21:51
szia, írtam neked privát üzit, nem kaptad meg? a narancsbőrön kívül fogyasztott, formált is a gép? Mármint valamid x centivel kevesebb lett konkrétan, az hogy simább meg feszesebb az nem ér. köszi
44. csekor (válaszként erre: 20. - Dork-a)
2012. júl. 8. 20:56

Szia! Nem tudom, hogy ezzel foglalkozol-e még, de nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni.

20 éves lányomnak kicsit volt narancsbőrös a lába, de a strand szezonra el szerette volna tüntetni. Elmentünk egy rádiófrekvenciás zsírbontásra és tekercselésre. A tekercseléstól kb. -7 órát lett szebb, de utána sokkal több lett és a rádióstól is ez a tapasztalatunk, hogy ami 2-3 nagy göb volt, most 10-20 kisebb lett, de az egész combja,amit csináltak sokkal rondább kinézetű lett. Tudnál segíteni, hogy ez miért van így? Van hasonló tapasztalat? Ez csak az elején van így és utána fokozatosan csökken, vagy így marad? Kb.5ször voltunk és egyre több jött elő és rondább.

Nagyon szépen köszi a választ.

43. fefe64
2012. júl. 5. 15:03

Era.a ha csak négyszer használtad és ennyire átalakultál tőle miért kell eladnod?

Én Békéscsabán élek és szívesen kipróbálnék egy ilyen gépet ha lenne a környéken ilyen vagy beszállnék egy közös vásárlásba is.

fefe64@t-online.hu

42. Era.a
2012. júl. 5. 09:42

Sziasztok! :-)

Eloszor irok velemenyt. Mi nem reg vettunk egy Forever Slim gepet, kezdetben nem nagyon hittem benne. Negy kezeles utan eltunt a narancsbor es sokkal feszesebb lett a borom. A belso combom "eltunt", majdnem 10cmrel csokkent a combom merete. Csipore nagyon ajanlom mivel onnan csak kemeny munkaval megy le a felesleg. A legyeg h 45perces egy program utana egy orat pihen a gep es utan ujra lehet hasznalni. 6 intenzitast valtogathatod, mindenki maganak be tudja allitani. A lenyeg a SOK FOLYADEK!!!!


Szeretnem eladni a mi gepunket, 4szer hasznaltam es meg van ra felev garancia. Csak ajanlani tudom, kezdetben en sem hittem benne. A gep ara 130.000.-

2012. jún. 18. 11:42
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy van-e itt köztetek olyan budapesti, aki esetleg kölcsön-bérbe adná otthoni ultrahangos zsírbontó készülékét (FS)? vagy tudtok olyanról, aki megvette és szakértelemmel akár vállal kezeléseket töredékéért a kavitációs kezelésekhez képest! :)A segítséget előre is köszönöm :) email címem: laura.tallodi@gmail.com
40. saskia20 (válaszként erre: 28. - Lapááát)
2012. jún. 1. 20:52

Szia engem érdekelne írj légyszi elérhetőséget.

saskia@citromail.hu Köszi

2012. máj. 14. 17:40

:) Örülök, hogy itt szinte csak pozitív tapasztalatot olvastam!

Nálam is hasonló a szitu, mint többeknél, 21 éves vagyok, a fogamzásgátlótól sokat felszedtem...előtte se voltam nádszál, de most... :( tornázom, diétázom, de a hasam egyszerűen nem megy le. Sokat kellett magyarázkodnom, hogy nem vagyok terhes, stb, és nem mellékesen a párom sem elégedett a alakommal. Szeretném kipróbálni ezt a módszert, mert nagyon más nem maradt a lehetőségeim listáján, mivel a fogyasztótabikról rosszak a tapasztalatok a környezetemben.

Remélem, nemsokára én is pozitív tapasztalatokról számolhatok be! :) Puszi nektek!!

2012. ápr. 19. 13:17
Köszi a választ! És meddig, mennyit használtad?
2012. ápr. 19. 10:34
Az otthoni gép, a Forever Slim ugyanolyan frekvencián megy, mint a nagy fogyasztószalonokban használt gépek, az intenzitás is állítható rajta, annyi a különbség, hogy nem a kozmetikus kezel téged, hanem neked kell kezelni magad. Én a narancsbőr eltüntetésére használtam, nekem bejött, végre merek szoknyát húzni!
2012. febr. 24. 14:27

Még annyit: Ezek akciós kezelések voltak, a teljes árú bérleteket drágának tartom. Gondolkodom abban, hogy amit írtatok házi használatú gépet megvegyem, de nem tudom az mennyire jó.

Otthon is lehet például kozmetikázni az arcunkat, de egy kozmetikus más. Vagy egy személyre főzni is más ízű egy leves pl, mintha több mennyiséget főzünk. Nem tudom.. még olvasgatok utána, vagy van-e még valakinek tapasztalata?

2012. febr. 24. 14:14

Sziasztok! Nos a lányom 22 éves múlt, azóta a hasamról nem tünt el a zsír. 178cm vagyok 67-68 kiló, évtizedek óta rendszeresen sportolok szaunázok, a kaja semmi extra, sőt az édeset nem is szeretem. Szóval ideális alanya vagyok talán annak, hogy a lokális zsírt eltüntessem. Soha nem gondoltam rá, most valahogy az utamba került, gondoltam, miért ne?

Nos 1x voltam 45 percig 5000 Ft-ért, ahol UH meg rádiófrekvencia, meg valami kék-piros fényű bőrfeszesítés volt a 45 percben. És 2x voltam:

2 alkalom kavitációs zsírbontás (alkalmanként 45 perc) + 2 alkalom hullámmasszázs infrával (alkalmanként 30 perc) 7990 Ft-ért

Tehát 3x. A nyirokmasszázs nagyon jó volt!

Tapasztalat: Nagyon nehéz centire lemérnem, de talán 2-3 cm a hasam kisebb lett, de a derekam nem. Viszont valamit csak hat, mert utána 1-2 napig szagosabb a vizeletem, talán sötétebb is, (megiszom a 4l vizet pedig), és a székletem bővebb, lágyabb. Formált, nem hasmenéses. Tehát mintha belül puhább lenne a hasam, beleim. Inkább méregtelenítési jeleket vettem észre. "Könnyebb vagyok."

Gyssmo: szerintem a hányinger, fejfájás is a méregtelenítésnek "köszönhető", ha nincs más betegséged. Én ezt tapasztaltam.

34. Gyssmo
2012. febr. 16. 14:45

Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásaitokat,és tegnap kiváncsiságból kerestem a neten környékbeli helyet ahol ezzel foglalkoznak.Találtam is, és nagy "bátran"fel is hivtam őket.És ma átestem a tűzkeresztségen :).Nekem a belső combomon van a kritikus pont.Nagyon kedves volt hölgy,2x 15 perc kerűlt 3000 Ft-ba.Mondta,hogy igyak sokat és ha lehet mozogjak.Semmi kellemetlenségem nem volt.Mig haza nem értem.Olyan hányinger és fejfájás kapott el,hogy örültem,hogy ledölhetek.Pedig elvileg nincs mellék hatása.Gondolván,hogy a zsir dolgozik és esetleg ez miatt van,vettem be egy antioxidáns tabit,ami még a Turb. diétás koromból maradt vissza :).Kérdezném tőletek,nektek volt valami hasonló élményetek? Köszönöm előre is !

2012. febr. 9. 14:40
Mi is gondolkodunk egy Forever Slim gépen anyuval meg a húgommal! Végül is, ha háromfelé elosztjuk az árát, az már nem olyan húzós. Én már próbáltam egyébként az ultrahangos zsírbontást szalonban is meg az otthoni gép is volt nálam kölcsön, szép, sima lett a bőröm tőle, és a szűk farmerem is lötyögni kezdett, pedig csak párszor használtam.
32. czirmim (válaszként erre: 24. - Dork-a)
2012. febr. 3. 11:53

Szia Dork-a! Megtennéd, hogy nekem is megírod priviben az üzleted internetes címét?

Előre is köszi!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook