Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultracell ultrahangos zsírbontás - tapasztalatok fórum

Ultracell ultrahangos zsírbontás - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. mókus13! (válaszként erre: 90. - Mókus13!)
2016. aug. 4. 13:36
SOS!! Senki nincs már itt ??!!
2016. aug. 1. 22:24
Szeretném megkérdezni aki használta a Forever Slim otthoni gépet ,tud ellenjavallatot mondani .Nekem a combomon seprűvénák vannak ,azért használható ?
89. rami.toth (válaszként erre: 88. - Simjucc)
2016. márc. 16. 20:31

Szia SimJucc!

A gép nagyon klassz. Ha érdekel kihasználatlanság miatt eladó a gépem. 9 hónap garancia van rá, 2x1000g zselével,plusz egy megkezdett feszesítő zselével, eredeti dobozban. Irányár, 130000

2016. márc. 1. 16:14

Sziasztok!

Van valakinek jó állapotú eladó Forever Slim gépe? Tapasztalataitok vele? Köszönöm!

2015. aug. 25. 10:51

Eladó Forever Slim gép!


Pajzsmirigy problémák okán (közel 40kg leadása után) vásároltam meg a gépet, kifejezetten cellulitra, valamint a csíkok halványítására.

Közel 8 hónapot használtam és a tapasztalatom az, hogy a cellulit tökéletesen eltűnt.

Vannak testrészek, amelyekhez nehezebb hozzáférni, és ezáltal olyan nyomást gyakorolni rá (masszírozó mozdulatok) nem lehet. Ezeken a területeken is abszolút más a bőrfelszín, mint például a kezeletlen területeken, azonban mégsem a várt eredmény látszik.

Mindazonáltal azt tudom mondani, hogy a HELYES HASZNÁLAT mellett (a nyirokmasszázs alap technikáit követve, már ami ezzel a készülékkel kivitelezhető, tehát a hajlító, sarkozó, gördülő technika, illetve a továbbtolás technika, ezek mind megoldhatók vele) VALÓBAN ALKALMAS a fent említett problémákra.


Azért áll szándékomban eladni, mert a párommal szeptember 9.én Londonba költözünk egy időre. Nem viszem magammal, és bár a szekrényben itthon megvárna, mégis inkább eladnám.


Minden érdeklődést, levelet szívesen fogadok az elképzelt árakkal az

alexandra.kovacs.pnz@gmail.com e-mail címen.


Köszönöm.Szép napot!

86. hermione9 (válaszként erre: 85. - Mancs22)
2015. aug. 14. 10:43

Kedves Anita!

Nekem van egy eladó Forever Slim gépem 2 ultrahang zselével és 1,5 flakon kiegészító feszesítő géllel! A készülékre még 10 hónap Garancia van!!! Az ok amiért megválok tőle, hogy a tengeren túlra költözöm bizonytalan ideig (új munkalehetőség), az utat nem akarom megkockáztatni vele, hiszen megsérűlhet, azt meg nem akarom, hogy esetleg évekig itthon álljon csak! :/ Mivel szinte új a gép és még jó ideig Garancális az ára gélekkel együtt 125.000 Ft! Ha téged vagy bárkit érdekel írjon bátran a gs.agnes@freemail.hu-ra vagy itt! Szép napot kívánok!

85. Mancs22 (válaszként erre: 70. - Nyafi78)
2015. júl. 20. 18:59
Szia!tudom regi a hirdetesed,de hátha még elado a gép,ha nem aktualis arrok koszonom,hogy elolvastal:)udv Anita
2015. júl. 20. 18:57

Vásárolnák ilyen gépet!kérem irjon akinek van elado!!

Koszonom remelem van aki még olvassa ezt:)))

2015. febr. 24. 12:49

Bar mar egy ideje nem aktiv a forum, azert felteszem a kerdesemet, hatha valaki valaszol :)

En akciosan vettem egy ilyen kezelesbol allo kupont: A Quick Body Slim 5 ultrahangos, 5 tripoláris rádiófrekvenciás, 5 izomstimulációs vörös foton kezelésből áll és 5 alkalom lipo lézeres kezelés

Engem az erdekelne, hogy ezekrol a kezelesekrol mik a velemenyek, tapasztalatok? Nem feltetlenul az 5 alkalomrol, ha kell tobbre is elmennek.


Elore is koszonom

2014. jún. 17. 08:17
Véleményeket szeretnék a gépről illetve van e valakinek úgy eladó hogy részletekben fizetném ki vagy bérelném a gépet. köszi
81. vronka
2014. jún. 7. 22:53
Részemről érdekelne egy ilyen gép. Üzenetet tudsz írni itt a hoxán belül, ha van eladó valakinek.
80. Ildi90
2014. jún. 2. 17:18
Kedves Pony, a narancsbõr eltüntethetõ, csak tudni kell miért van ott, mibõl àll és milyen stàdiumban van. Csak biològia az egész.
79. sziám
2014. márc. 23. 20:49
Mivel nagy az érdeklődés ..a gép ára 85000ft.
78. sziám
2014. márc. 11. 17:48
Várom a jelentkezőket forever_Slim kavitációs zsírbontó készülékre 2db ultrahanzselével együtt.Ár megegyezés szerint.cs.magdolna@t-online.hu
77. Safysz (válaszként erre: 76. - 450d890ac7)
2014. febr. 26. 11:13

Szia!


Mennyiért adnád el a géped?

Üdv:

Szandra

76. 450d890ac7 (válaszként erre: 74. - Klara89)
2014. febr. 25. 11:39

Kedves Érdeklődő,

én eladnám alig használt 2013. márciusában vásárolt forever slim készülékemet 2 db. géllel, én 7 kg - t fogytam vele, bár futottam is. Nekem abban segített, hogy az évek óta meglévő külső comb zsírt vitte le, ami alkati adottságomból fakadóan sporttal sem tűnt el. Várom válaszodat, ha még aktuális a vétel. Üdvözlettel viki

75. Muflon
2014. febr. 16. 18:21
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, mivel csak egy kúrához lenne szükségem egy ilyen készülékre, bérelhetném-e pár alkalomra az eladásra kínált gépet (Budapesten)? Ha igen, akkor várom a biro.sarolta@gmail.com e-mailcímemre jelentkezéseteket. Nagyon köszönöm.
74. Klara89 (válaszként erre: 73. - Annuska89)
2014. jan. 29. 12:11
Vásárolnék alig használt Forever Slim kavitációs gépet zselével együtt,kedvező áron. Akinek van eladó az kérem írjon a : urbanklara2@gmail.com e-mail címemre. Köszönöm
2013. nov. 26. 15:16

Eladnám 4 hónapos, alig használt Forever Slim ultrahangos készülékemet.

Akit érdekel, kérem írjon! Ár megegyezés szerint.

2013. nov. 20. 10:18

Kedvező áron eladom a forewer slim ultrahangos készüléket. Zselét és zsírégetőt is adok ajándékba.

Ajánlatokat priviben várom!

71. sziám
2013. szept. 2. 20:22
Ultrahangos készülékemet én is eladnám,mert sikerült azt a pár centit lefaragnom amit akartam.Én mellette használtam vibrációs trénert is ami szintén nagyon hatásos volt.Szóval akit érdekel írjon priviben!:-)
2013. aug. 30. 16:27

Eladnám néhányszor használt kavitációs ultrahangos zsírbontó készülékem, mert végre az a szerencse ért, hogy majd hat év után teherbe estem! :)

És így természetesen nem használom!

Egy teljes kúrát nem sikerült végig csinálnom, Szerencsére, de láthatóan vékonyabb lett a zsírréteg a hasamon! :)

3 bontatlan zselé ajándék hozzá!

Ha valakit érdekel, kérem írjon, az árról megegyezzünk!

69. iilisz
2013. júl. 20. 12:34

Sziasztok!

Nekem is van egy eladó,párszor használt ultrahangos zsírbontó készülékem, 6 darab bontatlan zselével! akit érdekel, az e-mail címemen érdeklődhet: iilisz@citromail.hu

2013. júl. 8. 15:51

Sziasztok!

Az én ajánlatom is áll még, ha valakit érdekel...

Komoly érdeklődők jelentkezését várom!

67. eserem
2013. júl. 2. 13:00

Sziasztok! Ismételten eladásra kínálom a használt Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülékem. 4db bontatlan zselét adok mellé.

A korábbi vevőm átvert, ezért az ismételt meghirdetés.


A készülék használt, de újszerű állapotban van, nagyon megkíméltem. Rendszeresen használtam, nekem jók a személyes tapasztalataim. Osztom azoknak a véleményét, akik azt írják, hogy csodát csak ettől a géptől nem lehet várni, ez így is van, azonban az is igaz, hogy a gép adhat olyan kiegészítő támogatást, amellyel eredményes bármilyen kúra, vagy edzésterv. Nekem segített úgy is, hogy amikor már a pokolba kívántam minden megvonást és lemondást és edzést, akkor is tudtam használni a gépet és átlendített a nehéz pillanatokon. Nekem egyébként a méregtelenítésnél segített sokat, és a használata pedig kifejezetten egyszerű és kellemes volt.


A gép ára 100.000.-Ft, ez nem alkuképes. Ha postán kell küldenem, 5.000.-Ft a postadíj - ezt előre kérem átutalni - a vételárat a postásnak kérem kifizetni. A gép egyébként Vas megyében van.


Nem fogok hosszú levelet írni senkinek, a személyes tapasztalatomat és véleményemet megírtam.

Amennyiben valakit érdekel, kérem, jelezze emailban: drpe1@citromail.hu


Kérem, hogy csak a komoly érdeklődök jelentkezzenek, nem szeretnék még egyszer úgy járni, mint a korábbi vevőnél.

66. Pony
2013. jún. 14. 09:09

Kedves Érdeklődők!

A készülék elkelt már ne írjatok.

A nagy érdeklődésre való tekintettel leírom a tapasztalataimat. Ezzel a géppel nem fogtok lefogyni és a narancsbőrt sem tünteti el. Kiegészítő kezelésnek viszont tökéletes. Én 170cm és 60kg és 24éves vagyok rendszeresen sportolok és még nekem is van narancsbőröm ez a nők természetes velejárója mindig is volt és lesz és plasztikával sem lehet eltüntetni. Nekem arra kellett hogy edzés előtt jól felmelegítsem vele a zsírszövetet így könnyebben ég. Azt javaslom hogy a pénzt amit mindenféle kezelésre terveztek elszórni inkább fektessétek egy személyi edzőbe és ha pár hónap után úgy érzitek képesek vagytok egy életre változtatni az életmódotokon magatokért és nem a férjetekért, pasitokért akkor fektessetek egy ilyen készülékbe. Kegyetlen sok munka és lemondás van egy jó test mögött. Ha pedig az a gond hogy vannak területek ahonnan sem diétával sem edzéssel nem tűnik el a zsír el kell menni plasztikai sebészhez hogy leszívja mert semmilyen kezelés sem ultrahang sem vákuum sem mezoterápia nem fogja eltüntetni. Tapasztalat...

65. eserem
2013. jún. 5. 20:50
Sziasztok! Családi okok miatt (külföldre költözés) eladom használt Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülékem. 4db bontatlan zselét adok mellé. A készülék használt, de újszerű állapotban van. Rendszeresen használtam, nekem jók a személyes tapasztalataim. Amennyiben valakit érdekel, kérem, jelezze emailban: drpe1@citromail.hu
64. Pony
2013. máj. 21. 17:09
Sziasztok! Eladnám alig hasznàlt Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülékem. 2db zselét és egy masszírozó gélt tudok mellé adni. Érdeklődni lehet: varga.zsofi1989@gmail.com
63. Lissette (válaszként erre: 56. - Kavitacio84)
2013. ápr. 29. 12:06
Szia! Szerintem neked elektromágneses hiperérzékenységed van. Eddig összesen 3 emberről hallottam, akiknek ez volt a problémájuk, pontosan ugyanezen panaszokkal küzdöttek, hozzáteszem egyik sem magyar, két francia nő és egy kanadai pasi, csak a nehézség az, hogy mivel még nem elfogadott, hogy ilyen egyáltalán létezik, kezelni sem tudják. Remélem tudtam valamennyit segíteni. Jobbulást kívánok!
2013. ápr. 9. 21:38

Sziasztok!

Szeretném megtudni miért váltok meg a Forever Slim gépektől többen is? Rossz tapasztalat, nem elég hatékony stb...

Nagy segítség lenne ha válaszolnátok, köszönöm előre is!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook