FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ultracell ultrahangos zsírbontás - tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3
83. anacica262014-06-17 08:17
Véleményeket szeretnék a gépről illetve van e valakinek úgy eladó hogy részletekben fizetném ki vagy bérelném a gépet. köszi

82. vronka2014-06-07 22:53
Részemről érdekelne egy ilyen gép. Üzenetet tudsz írni itt a hoxán belül, ha van eladó valakinek.

81. Ildi902014-06-02 17:18
Kedves Pony, a narancsbõr eltüntethetõ, csak tudni kell miért van ott, mibõl àll és milyen stàdiumban van. Csak biològia az egész.

80. sziám2014-03-23 20:49
Mivel nagy az érdeklődés ..a gép ára 85000ft.

79. sziám2014-03-11 17:48
Várom a jelentkezőket forever_Slim kavitációs zsírbontó készülékre 2db ultrahanzselével együtt.Ár megegyezés szerint.cs.magdolna@t-online.hu

78. Safysz2014-02-26 11:13
Szia!

Mennyiért adnád el a géped?
Üdv:
Szandra
(válasz vik7450 77. hozzászólására)

77. vik74502014-02-25 11:39
Kedves Érdeklődő,
én eladnám alig használt 2013. márciusában vásárolt forever slim készülékemet 2 db. géllel, én 7 kg - t fogytam vele, bár futottam is. Nekem abban segített, hogy az évek óta meglévő külső comb zsírt vitte le, ami alkati adottságomból fakadóan sporttal sem tűnt el. Várom válaszodat, ha még aktuális a vétel. Üdvözlettel viki
(válasz Klara89 75. hozzászólására)

76. Muflon2014-02-16 18:21
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, mivel csak egy kúrához lenne szükségem egy ilyen készülékre, bérelhetném-e pár alkalomra az eladásra kínált gépet (Budapesten)? Ha igen, akkor várom a biro.sarolta@gmail.com e-mailcímemre jelentkezéseteket. Nagyon köszönöm.

75. Klara892014-01-29 12:11
Vásárolnék alig használt Forever Slim kavitációs gépet zselével együtt,kedvező áron. Akinek van eladó az kérem írjon a : urbanklara2@gmail.com e-mail címemre. Köszönöm
(válasz Annuska89 74. hozzászólására)

74. Annuska892013-11-26 15:16
Eladnám 4 hónapos, alig használt Forever Slim ultrahangos készülékemet.
Akit érdekel, kérem írjon! Ár megegyezés szerint.

73. Édesangyal2013-11-20 10:18
Kedvező áron eladom a forewer slim ultrahangos készüléket. Zselét és zsírégetőt is adok ajándékba.
Ajánlatokat priviben várom!

72. sziám2013-09-02 20:22
Ultrahangos készülékemet én is eladnám,mert sikerült azt a pár centit lefaragnom amit akartam.Én mellette használtam vibrációs trénert is ami szintén nagyon hatásos volt.Szóval akit érdekel írjon priviben!:-)

71. Nyafi782013-08-30 16:27
Eladnám néhányszor használt kavitációs ultrahangos zsírbontó készülékem, mert végre az a szerencse ért, hogy majd hat év után teherbe estem! :)
És így természetesen nem használom!
Egy teljes kúrát nem sikerült végig csinálnom, Szerencsére, de láthatóan vékonyabb lett a zsírréteg a hasamon! :)
3 bontatlan zselé ajándék hozzá!
Ha valakit érdekel, kérem írjon, az árról megegyezzünk!

70. iilisz2013-07-20 12:34
Sziasztok!
Nekem is van egy eladó,párszor használt ultrahangos zsírbontó készülékem, 6 darab bontatlan zselével! akit érdekel, az e-mail címemen érdeklődhet: iilisz@citromail.hu

69. Wildcat752013-07-08 15:51
Sziasztok!
Az én ajánlatom is áll még, ha valakit érdekel...
Komoly érdeklődők jelentkezését várom!

68. eserem2013-07-02 13:00
Sziasztok! Ismételten eladásra kínálom a használt Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülékem. 4db bontatlan zselét adok mellé.
A korábbi vevőm átvert, ezért az ismételt meghirdetés.

A készülék használt, de újszerű állapotban van, nagyon megkíméltem. Rendszeresen használtam, nekem jók a személyes tapasztalataim. Osztom azoknak a véleményét, akik azt írják, hogy csodát csak ettől a géptől nem lehet várni, ez így is van, azonban az is igaz, hogy a gép adhat olyan kiegészítő támogatást, amellyel eredményes bármilyen kúra, vagy edzésterv. Nekem segített úgy is, hogy amikor már a pokolba kívántam minden megvonást és lemondást és edzést, akkor is tudtam használni a gépet és átlendített a nehéz pillanatokon. Nekem egyébként a méregtelenítésnél segített sokat, és a használata pedig kifejezetten egyszerű és kellemes volt.

A gép ára 100.000.-Ft, ez nem alkuképes. Ha postán kell küldenem, 5.000.-Ft a postadíj - ezt előre kérem átutalni - a vételárat a postásnak kérem kifizetni. A gép egyébként Vas megyében van.

Nem fogok hosszú levelet írni senkinek, a személyes tapasztalatomat és véleményemet megírtam.
Amennyiben valakit érdekel, kérem, jelezze emailban: drpe1@citromail.hu

Kérem, hogy csak a komoly érdeklődök jelentkezzenek, nem szeretnék még egyszer úgy járni, mint a korábbi vevőnél.

67. Pony2013-06-14 09:09
Kedves Érdeklődők!
A készülék elkelt már ne írjatok.
A nagy érdeklődésre való tekintettel leírom a tapasztalataimat. Ezzel a géppel nem fogtok lefogyni és a narancsbőrt sem tünteti el. Kiegészítő kezelésnek viszont tökéletes. Én 170cm és 60kg és 24éves vagyok rendszeresen sportolok és még nekem is van narancsbőröm ez a nők természetes velejárója mindig is volt és lesz és plasztikával sem lehet eltüntetni. Nekem arra kellett hogy edzés előtt jól felmelegítsem vele a zsírszövetet így könnyebben ég. Azt javaslom hogy a pénzt amit mindenféle kezelésre terveztek elszórni inkább fektessétek egy személyi edzőbe és ha pár hónap után úgy érzitek képesek vagytok egy életre változtatni az életmódotokon magatokért és nem a férjetekért, pasitokért akkor fektessetek egy ilyen készülékbe. Kegyetlen sok munka és lemondás van egy jó test mögött. Ha pedig az a gond hogy vannak területek ahonnan sem diétával sem edzéssel nem tűnik el a zsír el kell menni plasztikai sebészhez hogy leszívja mert semmilyen kezelés sem ultrahang sem vákuum sem mezoterápia nem fogja eltüntetni. Tapasztalat...

66. eserem2013-06-05 20:50
Sziasztok! Családi okok miatt (külföldre költözés) eladom használt Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülékem. 4db bontatlan zselét adok mellé. A készülék használt, de újszerű állapotban van. Rendszeresen használtam, nekem jók a személyes tapasztalataim. Amennyiben valakit érdekel, kérem, jelezze emailban: drpe1@citromail.hu

65. Pony2013-05-21 17:09
Sziasztok! Eladnám alig hasznàlt Forever Slim ultrahangos zsírbontó készülékem. 2db zselét és egy masszírozó gélt tudok mellé adni. Érdeklődni lehet: varga.zsofi1989@gmail.com

64. Lissette2013-04-29 12:06
Szia! Szerintem neked elektromágneses hiperérzékenységed van. Eddig összesen 3 emberről hallottam, akiknek ez volt a problémájuk, pontosan ugyanezen panaszokkal küzdöttek, hozzáteszem egyik sem magyar, két francia nő és egy kanadai pasi, csak a nehézség az, hogy mivel még nem elfogadott, hogy ilyen egyáltalán létezik, kezelni sem tudják. Remélem tudtam valamennyit segíteni. Jobbulást kívánok!
(válasz Kavitacio84 57. hozzászólására)

63. harmónia4442013-04-09 21:38
Sziasztok!
Szeretném megtudni miért váltok meg a Forever Slim gépektől többen is? Rossz tapasztalat, nem elég hatékony stb...
Nagy segítség lenne ha válaszolnátok, köszönöm előre is!

62. Wildcat752013-04-09 16:29
Szia!
Nekem is van ilyen gépem, el szeretném adni...
Kérlek jelezz, ha érdekel...
Köszi!
(válasz marcsi19920108 60. hozzászólására)

61. julcsi20122013-04-05 17:16
Sajnos a gépet eladtam.

60. marcsi199201082013-04-02 20:03
Engem érdekelne ha még eladó
(válasz julcsi2012 59. hozzászólására)

59. julcsi20122013-03-12 21:54
Sziasztok! Ha valakit érdekel eladó egy alig használt Forever Slim ultrahangos otthoni zsírbontó készülék. Teljesen újszerű hibátlan állapotban. A készűlékre 5 hónap garancia van. A készülékhez adok 2 db zselét.

58. csorieva2012-12-11 08:47
én nem ismerem és nem is próbáltam ezt az eljrást, de az biztos, hogy ilyet nem okozhat, főleg, hogy 8 hónpja tartanak a rosszulléteid.

Azt tudnám tanácsolni, hogy menj el egy általános vérvételre. Ha az nem mutat5 ki gyulladást a szervezetedbe, akkor fordulj neurológushoz (Ő nem ideggyógyász, hanem a szervezet idegi problémájával foglalkozik), és kérd meg, hogy utaljon be agyi ct-re, nyaki röntgenre és nyaki ultrahangra. Az agyi ct-n válaszd a kontrasztanyagos ct-t.

Én októberben voltam ilyen istentelenül rosszul, minden külső ok nélkül, egyik napról a másikra lettem rosszul és egyre rosszabbúl. Először én is idegorvoshoz, fordultm, hogy biztos valami idegösszerioppnásom van (csak azért az vvolt a gynus, hogy nem volt mitől) z idegorvos mondta, is, hogy a tünetek nem idegösszeroppanásra utalnak, és Ő küldött neurológushoz, ki a fenti vizsgálatokat csináltatta velem, de közben irt fel 2 féle gyógyszert. Attól ugy kb. 2 hét elteltével jobban lettem, de ettől függetlenül beutlt korházba infuziós kezelésre. Most éppen itt vgyok a Rókus korház neurológiai osztályán és ma kapom a 7. infuziót (egyébként 10 infuziót adnk). Ja és köszönöm jól vagyok.
Szóval próbálkozz neurológusnál
(válasz Kavitacio84 57. hozzászólására)

57. Kavitacio842012-12-11 06:20
KERLEK, SEGITSETEK, ADJATOK TANACSOT! En elmentemtem kiprobalni egy ultrahangos radiofrekvencias hasi kezelest. A kezeles utan azonnal rosszul lettem. Fejfajas, szedules, lataszavarok (vibralo kep, eles-homalyos latas valtakozasa), izomremeges, rangas. Ejjel alvasbol torteno egesz testre kiterjedo rangatozas, hasito fejfajas. Alig tudok aludni, felebredek. Napkozben koordinacios zavarok, gondolkodasi nehezsegek, memoriazavarok, hanyinger, oklendezes. voltam kivizsgalason, az orvosok nem ismerik az eljarast, ezert azzt mondjak, hogy biztosan a stressz okozza. Igy dolgoztam 8 honapig, es aztan mar annyira rosszul voltam, hogy azota a napi teendoiemet is alig tudom elvegezni. Kerem, segitsetek, hogy kiderithessuk, mi tortenik velem, esetleg olyan orvost ismertek, aki nem csak annyit mond, hogy pihenjek egy kicsit es elmulik. En igy nem tudok elni sem, nemhogy pihenni! Allitolag ez egy mellekhatasoktol mentes eljarasnak van hirdetve, akkor mi tortent? Kerlek segitsetek!
(válasz Z. Betti 27. hozzászólására)

56. marcsi0702012-10-03 05:32
El kelt a gép.
(válasz marcsi070 54. hozzászólására)

55. muybien2012-10-01 19:10
Szia! Engem érdekel. Eladó még? Mennyit használtátok és mennyi az ára? Én Pesten lakom. Hogyan lehetne eljuttatni hozzám?
Köszönöm.
(válasz marcsi070 54. hozzászólására)

54. marcsi0702012-09-28 17:42
Sziasztok.
Forever Slim ultrahangos otthoni zsírbontó készülék eladó 5 hónapos garanciával+5db ajándék zselével.
Békés megye.

1 2 3