Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van olyan video lejátszó program, amivel a filmből ki lehet fényképezni képeket? fórum

Van olyan video lejátszó program, amivel a filmből ki lehet fényképezni képeket? (tudásbázis kérdés)


11. mese (válaszként erre: 10. - Mese)
2010. máj. 12. 17:47
már megtaláltam!:)
10. mese
2010. máj. 12. 17:41

és azt megtudja valaki mondnai, hogy a Vlc hova menti a képe? mert vágólpara nem tudom helyezni, és a program filesban sem találom mellette...

Vistám van, és lehet itt egy kicsit máshogy mentődnek el a dolgok...

2010. máj. 12. 17:18
VLC
8. mese
2010. máj. 12. 16:43

Nekem igazából egy filmből kellene fényképeznem...

Azt tudom, hogy a régi billentyűzetemen volt egy olyan gomb, ami bármely filmből, miközben néztem, pillanatképet készített, és vágólapra tette, akármilyen lejátszót használtam a gépemen...

De ma már nem találok ilyen kalviatúrátt sem, amin van ez a funkció...

hát nem tudom, hogy segíthetnék magamon, de köszönöm az eddigieket!Még körülnézek a progik közt...

a BS playert megnézem:)

2010. máj. 12. 13:37
A BS Player is tudja, bár a modernebb változata kisebb képeket fényképez ki, mint a régebbi verzió.
2010. máj. 12. 13:31
VLC media player-rel nekem sikerült.
5. SF
2010. máj. 12. 12:47
VLC?
2010. máj. 12. 12:08
Nekem anno azt mondták egy számtech boltban, hogy a mindegyikkel lehet, ami a Windows MediaPlayer-nél komolyabb...
3. zsutta (válaszként erre: 1. - Mese)
2010. máj. 12. 11:56
az tuti, hogy a saját készítésű videóból a picasaval lehet pillanatfelvételeket készíteni! de nem tudom, hogy erre van e szükséged!
2. mese
2010. máj. 12. 11:54

Én régebben ezt a funkciót a power dvd-vel tudtam elérni... de nem tud működni, megfelelőképp az operációs rendszeremen, és az a verzió, ami jó lenne, tönkreteszi a többi lejátszó progarmot. Nagyon fontos, és sürgős lenne!

valaki tud ajánlani valamit?

1. mese
2010. máj. 12. 11:52
Van olyan video lejátszó program, amivel a filmből ki lehet fényképezni képeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook