Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lassan 3 éve tartó hüvely környéki viszketésem van, a nőgyógyászom különböző kezeléseket ajánlott, de nem használt semmi.Mit tegyek? fórum

Lassan 3 éve tartó hüvely környéki viszketésem van, a nőgyógyászom különböző kezeléseket ajánlott, de nem használt semmi.Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 11:31
lehet a szappanra vagy allergias amit hasznalsz mikor furdesz.
2010. máj. 13. 22:03
Örülök, hogy nálatok sikerült megoldást találni. Probálkoztam én is sok mindennel, de még nem találtam meg a kiváltó okot. Az almaecetes öblítést és a Lucerna kapszulát még nem probáltam, így most legalább van megint két új lehetőség. Hátha:)
2010. máj. 13. 15:34

Nekem a tangától volt ilyen tünetem,, de ahogy leszoktam róla elmúlt. vigyázni kell, mert elég közel van minden odalent.

csak pamut alsót és semmilyen vegyi tisztálkodószert, egy kis idő után a test beáll egy "öntisztulásra" persze mosakodni kell-a jó öreg csapvíz pont megfelelő- nem kell bedőlni a reklámoknak, nincs minden nőnek gombája..

9. pgiz
2010. máj. 13. 12:49

Nekem a hófehér, pihe-puha WC-papírtól volt allergiás viszketésem. Évek kellettek, míg magamtól rájöttem. Lecseréltem fehérítetlen papírra, elmúlt.

Akkor jött az intim törlőkendő -újra kezdtem, csak most kiütésekkel és viszketéssel.

Maradt a tiszta víz és almaecetes leöblítés.

Panasz elmúlt.

2010. máj. 12. 22:24

Nekem sem találtak semmit nőgyógyászatilag.De ez a bőrgyógyász akihez most járok a hajam miatt,megerősített benne,hogy Candida Albicans és a párom diabéteszétől érzem még mindig.Nem folyamatosan,csak mikor huzamosabb időre magas a vércukra.Ez a dög cukrot zabál és hát átadja,e a klasszikus tüneteket nem prudokálj már annyira hozzázokott a nyákahártya..na mindegy.Nálam ez van,ettől függetlenül nálatok nem biztos,hogy az.

De szerencsére mostanában nem jött elő a kellemetlen diszkonfort érzett odalenn,egészen pontosan 6 hónapja amióta a lucerna kapszulát szedem.

2010. máj. 12. 20:22
Köszi! Én majd csak Június végén találok oda! Segítsünk egymásnak!
6. Doloresz21 (válaszként erre: 5. - Bbibe)
2010. máj. 12. 20:17
Ok.Időpont kérdése, hogy mikor jutok el. Kamillás lemosást szoktam esténként végzni ami után egy kicsit jobb szokott lenni, probáld ki hátha neked is segít.
2010. máj. 12. 20:08
Lehet! Erre még nem is gondoltom. Vagy bőrirritáció. Na amint tudok elmegyek bőrgyógyászhoz. Ha te előbb jutnál el akkor mond el mi volt!
4. Doloresz21 (válaszként erre: 3. - Bbibe)
2010. máj. 12. 20:02
Köszönöm, kipróbálom. Gondoltam arra is, hogy hátha bőrgyógyászati probléma és hátha kapnék valami olyan krémet aminek használata után végleg elmúlna.Szép kis álom, nem?
2010. máj. 12. 19:56
Én is végig jártam ezt, de az én dokim sem tudja. De fürdéskor intim mosakodó géllel ugye megmosom és ha nem itthon megyek wcre akkor ilyen intim törlőkendőt használok és így csak 2-3 naponta viszket! Próbáld ki hátha neked is használ. Költséges de lehet egy megoldás is!
2. Doloresz21 (válaszként erre: 5. - Anonima0611)
2010. máj. 12. 19:32
A nőgyógyászom is candidára gyanakodott és sokáig mindenféle kúpot és krémet felírt, de nem használtak.Ekkor úgy döntöttem, hogy váltok. A mostani nőgyógyász szerint sem gomba, sem bakteriális fertőzésem nincs. Nem hittem el, ezért vettem egy tesztet, de őt igazolta.Ez az egész mizéria egy szaunázás után kzdődött és azóta nem akar múlni.
1. Doloresz21 (válaszként erre: 4. - Bobomama)
2010. máj. 12. 19:27
Kineziológusnál még nem voltam, bár a természetgyógyász is mondta, hogy lelki eredetű lehet ha semmi sem használ.A nőgyógyász sem gombát, sem bakteriális fertőzést nem állapított meg és nentudja miből fakad a problémám.A cukrom sem magas. Ez az állandó viszketés borzasztóan megkeseríti a mindennapi életemet:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook