Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bedugult orra ötletek? fórum

Bedugult orra ötletek? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 21. 09:07
nasonex orrspray, nekem csak ez vált be
2014. febr. 21. 02:17
Torokcsakra probléma.
2014. febr. 20. 15:33

igen, a sós öblítés jót tesz.

eukaliptusz v mentol a párologtatóba...


de igazából ki kell várni, hogy meggyógyulj :(

2014. febr. 20. 15:05
Tengeri sos oblites? Diolevel-tea is mindenre jo, olvass utana. Kamillas gozoles sem arthat.
2014. febr. 20. 06:22
egyel tormat,vagy eros paprika.....
3. mirror (válaszként erre: 2. - Monika0104)
2010. máj. 14. 11:14

Szegényke! Jobbulást kívánok Neked!

Sajnos a Párom fafejű, nem tudom rávenni hogy orvoshoz menjünk.. "Nincs ideje!" :D

2. monika0104 (válaszként erre: 13. - Mirror)
2010. máj. 14. 11:03

Szia nekem ugyanezek a tüneteim csak nekem még fáj a fejem is meg az orrom, homlokom is ég az orrom belülről , orrdugulás éjszaka február óta járok orvostól orvosig, mindenféle gyógyszert kipróbáltam , az orrcseppek sem használtak sőt már vérzett tőle az orrom is.

A fejem meg egyre jobban fájt, most elértem odáig, hogy megtükrözték az orrom és kiderült orrkagyló nagyobbodásom és orrsövényferdülésem van.

Most a jövő hónapba megyek Ct-re és utánna vissza kell mennem a főorvoshoz a gégészetre.

Persze azt még nem mondtam az allergia tesztem is negatív volt .

Szerintem mennyetek el a fül-orr gégészetre , majd ott úgy is meg mondják mi van ha nem múlik el semmitől és régóta van ez.

2010. máj. 14. 10:23
nekem azt mondta egy barátom. tegyél hagymát az orrodba... azt tuti kihoz mindent :) nem merném kipróbálni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook