Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Béranyaság - Dajkaanyaság Magyarországon

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Anyának lenni » Egyéb az anyaságról
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

312. Olika1232017-12-15 19:01
Sziasztok en ketszer csinaltam ha esetleg lene olyan valaki aki szeretne velem eggyut mukodni annak jelentkezzen

311. arcane2017-12-01 23:11
Sziasztok!

26 éves egy gyermekes anyuka vagyok. Gondolkoztam h esetleg vállalnék béranyaságot.

Utánajárt már valaki hogy ez az itthoni törvények mellett hogy kivitelezhető?

310. Nataniel2017-11-26 18:10
Szia! Van már leendő anyuka vagy még keresed a megfelelő párt?
(válasz kismama07 307. hozzászólására)

309. Eli3212017-11-19 23:47
Sziasztok!
Én egy mozgássérült nő vagyok. A férjemmel nagyon szeretnénk gyermeket, viszont sajnos nekem nem lehet...
Szeretnénk saját gyermeket, de az örökbefogadástól sem zárkózunk el.
Aki tud a dajka anyasággal kapcsolatban segíteni írjon!
Vagy bármi segítséget szívesen veszek/veszünk.

308. adam862017-11-16 15:45
Sziasztok!

Egy örökség miatt lenne szükségem béranyára. Mindenféle lehetőség érdekelne engem, viszont a legfontosabb, hogy 2018. december 31-ig meg kell születnie a gyermeknek.

Kérlek, ha tudnál segíteni, vagy ismernél olyat, aki tudna ebben segíteni, akkor jelezz vissza!
Előre is köszönöm szépen!

Üdvözlettel
Ádám

307. kismama072017-11-10 12:45
Sziasztok !
22èves kismama vagyok .
7hónapos kisfiút várok .
makk egèzssèges hálla istennek terhesgondozóba járok mindenhova ahova kell.
Sajnos anyagi okok miatt nem tudom fellnevelni a picit.
Nevelőintèzetbe vagy bármi ilyesmi helyre semmifèleképpen nem szeretnèm adni .
viszont olyan pároknak akik jó módú jó anyagai háttérrel rendelkeznek oda szívesen adnám .
persze ha anyagilag engem is tudnak segìteni .

306. Lornamon2017-09-28 13:49
Sziasztok!
Mi pár éve próbálkozunk lombikkal, most lesz a 7. beültetésem. Elmúltam 40 éves, eddig még mindig van-volt petesejtem, de én sem leszek fiatalabb és valamiért eddig soha nem estem még teherbe. Volt egy laparoszkópos műtétem, találtak minimális mértékű endometriózist,amit eltávolítottak. Ez a második beültetés után volt, sajnos a helyzet azóta sem változott. Nem tudom még meddig tudom ezt csinálni lelkileg. Én nem estem át olyan szörnyűséges dolgokon, mint amiket itt olvasok, tényleg borzalmas, sajnálom hogy ilyen egyáltalán megtörténhet és el sem tudom képzelni, hogyan éltetek túl. Egyre többet gondolkodom a béranyaságon. Nem tudom van-e valakinek tapasztalata ebben a kérdésben. Persze gondolom, akinek sikerült és jól ment, már nem olvas ilyen fórumokat. Nagygon örülnék, ha valaki, akinél minden rendben volt, segítene a tapasztalatával, illetve persze az is érdekel, ha valaki valamilyen buktatóra mutat rá.

305. remény842017-08-13 17:53
Sziasztok.Az én történetemről csak annyit,h 3 évvel ezelőtt a méhemet el kellett távolítani méhnyakrák miatt.Mivel én külföldön élek a párommal,így elkezdtünk kutakodni,a béranyaság után.Így 3 év elteltével is nagyon nehéz beszélnem a dolgokról mivel nekünk még nincs kisbabánk.Belgiumba az orvosomtól kaptam egy elérhetőséget ami talán segíthet.Gyors telefonálgatás e-mailezés után eljutottunk a megadott kórházba ahol először pszihológushoz kellett mennünk.Kivesézett rendesen és másfél óra után közölte,h mivel nem vagyunk állampolgárok,így semmi esélyünk sincsen.Teljesen összetörtem,ezt miért nem lehetett telefonon közölni,miért kell reménysugarat adni az embernek.Hazautaztunk a párommal,h jó akkor adoptáljunk.Elmentünk az illetékes hivatalba,h mi is az első lépés hova kell menni stb..Az illetékes hölgy a hivatalba közel egy órán keresztül nyitott ajtónál hangosan osztott minket,h mit képzelünk,h ez csak ilyen egyszerű,h bejövünk ide és kapunk gyereket,de ezt mind úgy közölte velünk,h a székbe hintázva a kezét a feje alá téve,és még csak hellyel sem kínált minket.Hiába mondtuk,h információért jöttünk,mert nem tudjuk,h mi a menete,ezt meg sem hallotta.Porig alázott.Aki ilyen cipőbe jár,azt lelkileg nagyon megviseli az ilyen,és csak falakba ütközünk.Össze vagyok törve lelkileg nem tudom,h meddig bírom még.Én csak egy normális családra vágyom,nem kérek semmi mást.

304. Lucilla12017-03-15 15:34
"A béranyaság Magyarországon nem bűncselekmény, bár nem is engedélyezett, amennyiben külföldön elvégeztetik a beavatkozást a meddő házaspár és az általuk választott béranya, és utána hazajönnek, nem vonhatóak Magyarországon büntetőeljárás alá. A mesterséges megtermékenyítés ilyen formában Magyarországon (magyar kórházakban, magyar orvosok által, stb.) jogszerűen nem végezhető el."
(válasz ExtraReka 302. hozzászólására)

303. eszter1980122017-03-15 14:01
😐😐

302. ExtraReka2017-03-13 12:31
Kedves Fórum tagok!

Kovásznai Réka vagyok a Tények Extra riportere és szeretnék interjút készíteni, akár egy hölggyel aki vállal béranyaságot, akár olyan hölggyel, aki máshogy nem tud gyereket vállalni. Természetesen arc és név nélkül, ha úgy szeretné az illető.

Várom a jelentkezéseket az alábbi elérhetőségeken!
KOVÁSZNAI SZÁSZ RÉKA
riporter

E-mail: reka.kovasznai@tv2.hu
Mobil: +36-30-367-2094
TV2 Média Csoport Zrt. | H-1145 Budapest, Róna utca 174.

301. Kiscsillaaag2016-08-30 19:12
Nagyon sajnálom a ti történekeket is!! :(
(válasz Évike1973 300. hozzászólására)

300. Évike19732016-07-29 20:43
Szia kiscsillag,nem biztos ,hogy eljut hozzád ez a levél,de azért leírom,eddig azt hittem ,hogy egyedül vagyok az én estemmel,de a párom véletlenül vette észre a leveledet,velem majdnem ugyan ez történt,de nem volt ennyire súlyos,öt hónaposan halt meg bennem a baba,amúgy 42 éves vagyok,3 hétig volt bennem úgy ,hogy már nem élt szegénykém,megtörtént a kaparás ,utánna nem állt el a vérzés,megint visszatoltak a műtőbe,utána várta egy órát és addig észre vettem hogy a számon jön a vér,amivel persze nem foglalkoztak,legalább ötször szóltam ,hogy valami nem stimmel,aztán nagy nehezen kiderült,hogy nem alvad meg a vérem,de estére már annyi vért veszítettem hogy intenzív lett a vége,természetesen vérátömlesztést kaptam,egy rémálom volt,nyugtatón és altatón voltam két hétig,aztán valahogy össze kellet magamat szednem,ugyan is van két nagy lányom és nem tehettem meg ,hogy összetörök teljesen,mi is örökbefogadásba kezdtünk,még nem kaptunk babát,de még nincs kizárva a saját,persze ha találok egy normális orvost és azt mondja hogy mehet,még nem találtam dokit,sok sikert nektek,és sokat segített hogy elolvastam a leveled,puszi ,vigyázz magadra.

299. Pipacs1232016-06-18 13:37
Szia Kiscsillaaag!
Nagyon megdöbbentő a Te történeted. Én is teljesen a béranyaság és a dajkaanyaság mellet vagyok.
Nemrég született meg az újabb törvény, hogy még mindig nem engedélyezik Magyarországon. Viszont vannak országok, ahol engedélyezik, szerintem azok az országok nagyon is jól csinálják. Persze, tényleg van jó pár érv ellene is, hogy sok helyen csak a pénzről szól az egész dolog, viszont én ezt is úgy érzem, hogyha valaki képes annyi pénzt áldozni azért, hogy kezébe foghassa a gyermekét én azt is megtudom érteni, itt a legrosszabb ha a béranya nem adja a végén oda a gyermeket, de ez a politikusokat nem érintené, tehát kedvezhetnének azoknak az embereknek, akik ezt az utat találják meg és ezt szeretnék végigcsinálni a gyermekükért.
Nekem ez a véleményem róla.

298. Kiscsillaaag2016-05-07 14:19
Sziasztok! Nem tudom, él-e még a fórum, mindenesetre leírom a véleményemet és a saját történetemet, hogy Magyarországon miért lenne jó, ha engedélyezett lenne a béranyaság.
2014-ben - akkor voltam 26 éves - teherbe estem. Párommal már régóta együtt voltunk, nem igazán terveztük a babát, úgy voltunk vele, ha jön, akkor marad is :) Januárban jött is. Szerencsésnek tartottam magam, mert sokan évekig próbálkoznak szerencsétlenül. (itt is megoldást jelenthetne a béranyaság, sajnos az örökbefogadással is rengeteg idő elmegy. Annyi féle ember van, látszik is mennyire megoszlik az ember véleménye erről a témáról) Gyönyörű terhesség volt. Imádtam minden egyes percét. Nem érdekeltek a rosszullétek, egyszerűen beleszerettem ebbe az állapotba. Szépen fejlődött a kisfiunk. Álom volt az egész, egészen a 36. hétig, amikor hirtelen lesújtott a rossz. Csütörtökön voltam ultrahangon és NST-n. A baba jól volt, de voltak gyanús jelek.
- Kevesebb volt a mozgás (orvos szavai: óóó, nem mindig mocorognak ők azért annyira! Lehet a front!)
- Kevesebb volt a magzatvíz (doki: a terhesség végefelé már normális)
- Haskörfogat nem nőtt
- Nst-n csekély mozgás.
Délután mentem a dokimhoz ezekkel az eredményekkel. Nincs semmi probléma, mondta. "Ma volt ultrahangon? Akkor meg se hallgatom a szívhangot!" Méhszájam tágabb volt.
Ez volt csütörtökön. Hétfőn már elenyészőbb magzatmozgásokat éreztem. De mozgott. Kedden reggel már semmi... Hiába ette csokit, eltelt egy kis idő, és semmi mozgás. Felhívtam a védőnőt, aki kis idő múlva kijött, és doplerrel hallgatta (volna) a szívét. Nem volt. Mondta, délután menjünk hozzá vissza, lehet csak lemerült a készülék.... Visszamentünk. Megint nem volt szívhang. Ekkor a hasam már nagyon puha volt, és látványosan kisebb lett. A babát egyszerűen nem tudta kitapintani a védőnő. Irány a kórház, ahol rámtették az NST gépet, és lám, van szívhang! 134 -es frekvencia.. igen ám, de gyanús volt, mert hol kevesebb, hol több volt a szívverés. Hát persze, az én pulzusom volt, amit hallottak. Ideges voltam. Gyorsan megultrahangoztak. Láttam a dokin, nézi a képet, és rázza a fejét. Sajnálom, méhen belüli elhalás.... Magzatvíz NUKU!!!! (Csütörtökön kevesebb, kedden már semmi!!)
Nem is emlékszek már rá hogyan reagáltam le az egészet, olyan sokkhatás ért. Megindították a szülést. Délután 3 órától este 9-ig hagytak szenvedni, a baba nem akart kijönni. Vérezni kezdtem. Korai lepényleválás. Irány a sürgősségi császár. Kivették a babámat. Köldökzsinór csomó :( Erre utalhattak a jelek amik a vizsgálatokon voltak. De itt még mindig nincs vége. Visszatöltak a szülőszobába. Vártak, mert a vérzés nem akart elállni. Rengeteg vért kaptam. Veseműködésem is leállt. A helyzet uralhatatlanná vált, életveszély és extrem tachycaria miatt méheltávolítást kellett alkalmazni. Odanyomtak a kezembe egy papírt, irjam alá h kivehetik-e a méhem. (Miért ha nem írom alá meghalok én is??? pfff. Bár ez is megfordult a fejemben akkor éjjel..) Ez már valamikor éjjel 3 órakor lehetett. Aláírtam. Innentől már nem emlékszem semmire. Amit a családom aznap és éjjel átélt, nem kívánom senkinek. Az, amikor kimegy a főorvos hozzájuk és közli, hogy rossz hírt kell mondania, a lányuk nem biztos, hogy megéli a reggelt, felfoghatatlanul rossz. Aztan valami csoda történt, az állapotom rohamosan javulni kezdett. Veseműködésem újra volt (aminek sajnos utóhatásai lettek, vérnyomáscsökkentőt kell szednem), től voltam az életveszélyen. Pár napig még lélegeztetőgépen voltam, egy hét intenzív kezelés után lemehettem a nőgyógyászati osztélyra, ahol még két hetet töltöttem.
Mára már felépültem, a lelki megrázkódtatásokról most nem beszélek.
Júniusban indítjuk az örökbefgadást. De ki tudja, mennyit kell várni a babánkra... Mondta nekem a doki hogy ha van a családban olyan, aki szívesen kihordaná a gyemekünket, ő segítene ebben. De nincs. Nálunk szinte még mindenki gyermektelen.
Éppen ezért nem tartom hülyeségnek ezt a béranyaságot. Szerintem sokan vannak, akik ebben partnerek lennének. Annyi féle ember létezik. Aki úgy gondolja, ez hülyeség, megértem, de aki meg támogatná, azt is.
Ennyi a mi történetünk, vagyunk még egy páran így szerintem. huszonnyolc évesen itt vagyok, gyermeket nem hordhatod ki, nem volt könnyű feldolgoznom, talán még nem is dolgoztam fel, és éveket kell majd várnunk egy új csodára.

297. resirve2014-07-14 14:59
Nem vagy Nőgyógyász nem tudhatod Nekem Baukó Attila doktor úr Békéscsabán mondta műtét után Párommal elküld Pálfalvi vagy Ungár főorvoshoz ő megmondja Mindkettőről fejleményeket. Nő vagy vagy férfi? Hiányzik a méhem.Saját kisbabát szeretnék a petesejtemből meg a páromtól
(válasz trapiti 293. hozzászólására)

296. kiscsibe kicsibe2014-07-09 11:32
Te tényleg nem érted, vagy nem akarod érteni amit írok? Nem kell a pasinak lefeküdnie a béranyával ahhoz, hogy gyerek legyen belőle. Leírom részletesen a menetet, ha esetleg nem ismernéd hogy hogyan készül egy gyerek! Tudod van a nőnek peteérése, a férfinak meg spermája, amit ejakuláció útján nyer! Ha a béranya adja a petesejtet, akkor lehet kapni ovulációs teszteket, és amikor termékeny, egyszerűen feltolja magának az anyagot, NEMI ÉRINTKEZÉS NÉLKÜL. Ha nem házas a béranya, akkor adnak egy közjegyzői okiratot az orvosnak, aki megcsinálja a lombikot! Itt sincs nemi érintkezés, azaz szex. Csak hogy értsd miről beszélek.
Csak abban az esetben nem lehet kivitelezni a dolgot, ha az anya a saját petesejtjével szeretné. Ez esetben Ukrajnában tudnak segíteni a dolgon.
Persze, nyílván előfordulhat,hogy a béranya meggondolja magát, ez benne van a pakliban, de ne általánosíts azért, mert te egy ilyet már láttál. Én meg sok olyat láttam, ahol normálisan lezajlott az egész folyamat!
A méhátültetés sem lesz olcsóbb magyarországon, mint jelenleg a béranyaság, és míg az egyik biztosank mondható, addig a másik egy lutri, és ráadásnak nagyon veszélyes is.
Az említett házaspárnál pedig a hölgy testvérének a petesejtje lett felhasználva, nem sejtbankból ahogy írtad. A petesejt fagyasztás csak nagyon ritka esetekben engedélyezett, még nem nagyon csinálják, mert nincs rá gyakorlat, sokkal inkább a szövetfagyasztást preferálják. Az, hogy tönkrement a kapcsolatuk, nem a gyermeken múlt, nem is szabad azért szülni, hogy majd az jól összetart minket, mert ez a legkevésbé sem igaz! Gondolkozzál már légyszíves néha, és próbáld meg értelmezni a hallottakat, olvasottakat, még ha nehezedre esik, akkor is! Köszi
(válasz resirve 292. hozzászólására)

295. lila virág2014-07-08 11:25
Kimaradt egy szó: "hogy úgysem hozzá" = "hogy úgysem ért hozzá".

294. lila virág2014-07-08 11:23
resirve, hidd el nekem, nem lesz belőle semmi jó, ha ilyen rögeszmésen ragaszkodsz ehhez a méhátültetéshez. Nekem sajnos eltávolították a méhemet, és nekem sincs gyermekem, pedig nagyon szerettem volna. És igaz, ami az egyik válaszban van: lehet helyette más értelmet találni az életnek. Gondolj bele: édesanyádat is miért tennéd ki egy ekkora műtétnek? Mert bizony elég nagy műtét e méheltávolítás. Ha pedig úgy érzed, azért nem tudnál örökbe fogadni, mert nem tudnád szeretni, agyonütnéd, mint írtad, a más gyerekét, akkor miből gondolod, hogy a sajátodat szeretni tudnád? Pláne, hogy szintén te írtad, hogy neked igazából az a lényeg, hogy a terhességet és a szülést átéld, a gyerek már nem is annyira fontos - milyen élete lenne a gyerekednek? Ez az egész, amit itt folytonosan hajtogatsz, nem a gyerekedről és a jövendő párodról szól, hanem csakis rólad. Így nem lehet egészséges családi életet élni.

Tényleg az kellene szerintem, amit itt sokan ajánlanak - és nem gúnyolódásból, hanem segítő szándékból írom -, hogy elmenj egy pszichológushoz, aki segítene rendbe tenni benned, hogy mi az, amit igazán szeretnél, és hogyan lehetne azt megvalósítani.

Nekem sem lehet már gyerekem, de olyan a munkám, hogy folyton gyerekek között vagyok, és elégedett és boldog vagyok azzal, amit csinálok. Van értelme az életemnek, én is továbbadtam az életet, ha nem is egy gyermekben, de más gyerekek életében, akik a segítségemmel jobban boldogulnak az életben és több esélyük van a boldogságra, mintha nem lennék közöttük. Hidd el, az ilyen is ér annyit, mint a saját gyermek - ha ragaszkodtam volna én is az elképzelésemhez, akkor csak magam körül forogtam volna, de így adok is magamból, és anélkül nem lehet értelmesen élni.

Szóval gondold át, mit szeretnél, pláne, hogy nem tűnik reálisnak, amit írsz, és valószínűleg hiába szeretnél méhátültetést, ez nem lesz járható út az életedben. Akkor valami reális célt kellene keresned.

Amúgy meg ha nem nőgyógyász orvos ír neked ebben a témában, attól ő még lehet tájékozva arról, hol áll az orvostudomány ebben a témában, tehát nem érdemes úgy visszavágni, hogy úgysem hozzá. Nálunk biztosan jobban ért a dologhoz.

293. trapiti2014-07-07 21:31
Ezt egy héten hányszor kell leírnod?
(válasz resirve 292. hozzászólására)

292. resirve2014-07-07 16:36
Miaz ha valaki szeretne hordani kisbabát nincs méhe és nem szeretne béranyát annak való a méhátültetés török nőnel Svéd nők közül lehet méhátültetés után terhessek nem ír az újság Méhátültetés ketten és keményebben küzdötök meg a babáért.Tényleg orvos tudja megmondani Arragondolsz TERMÉKENY férfi megcsalja terméketlen nőt.Egykórházban nem csinálják Dajkaanyaságot meg Mondom a orvosnak tegye be én meg a párom sejtjeit másik vadidegen nőbe nincs külföldön Angliában van ilyen Finnországban van Béranyaság kell olyan.DAJKA BÉRANYA LEHET PÁRODRA VAN KIÉHEZVE AZÉRT CSINÁLJA SOK BÉRANYA.MÉHÁTÜLTETÉSnélk nincs olyan vitatkozni kell a gyereken.VITÁKAT IS OKOZHAT A DAJKABÉRANYASÁG ENYÉM TIED. Legyél te is Béranya oldalon nem olvastam kihordott volna egy nő házaspárnak kisbabát.PálfalviLászló főorvos szerintem mindkettőröl tud valamit mondani(Béranyaságról és a méhátültetésről is) Ő véleménye számít Majd Baukó Attila főorvos majd beküld ha lesz párom.Nekem méhem hiányzik.Nekem nem kell hogy valaki odaadja a babáját nem is imerem.Olvastam vágyakoztak közös isbabájuk legyen egy férfi se adta oda a spermáját vadidegen nőnek tényleg rokon Dajka béranya jó.Kérdeznék tőled Kiscsibe kicsibe valamit mit mondana az az orvos ha elmennék hozzá megkérném Páromtol életem szerelmétől szeretnék kisbabát nincs méhem? Várom a válaszod Azt mondanná menjek Ukrajnába 5 millióért lehet közös szerelem gyerek vagy Ungár Pálfalvi főorvos úr segítségével méhátültetés.Petefészek szövet fagyasztás is elérhető Alvó tüszök felélesztése arra célzol egyáltalán nem elérhető az ami jó pár évig nem lesz senkin sem csináltak gyorsabban jön a baba de nem biztos hogy tartós lesz a kapcsolat. Rippelék kivettek sejtbankból egty petesejtet nem ért annyit szétváltak Te sem vagy nőgyógyász kiscsibe kicsibe. KETTESBEN KEMÉNYEBBEN SZERETNÉK MEGKÜZDENI A BABÁÉRT PÁROMTÓL SZERETNÉK KISBABÁT NEM EGY ISMERETLEN SZEMÉLYSEGÍTSÉGÉVEL AZÉRT AKAROM A MÉHÁTÜLTETÉST
(válasz kiscsibe kicsibe 291. hozzászólására)

291. kiscsibe kicsibe2014-07-02 20:22
Megint kevered a dolgokat! A 35 éves korhatár a petesejt donációnál vonatkozik az adományozó nőre. Dajkaanyaságnál ilyen nincs, lévén magyarországon ezt nem szabályozza törvény. Helytelenül azt mondják, hogy tiltja, de nem, nem tiltja, pusztán nincs szabályozva. Ha a gyermekért kap pénzt, az meg már emberkereskedelemnek számít, ami viszont valós bűncselekmény itthon is. Írtam már korábban is, hogy ezer lehetőség van rá, ha valaki nem tudja kihordani a babáját, és béranyát szeretne. Sokkal jobbak az esélyei hogy lesz babája, minthogy egy ma még itthon nem létező, nagyon veszélyes, és jó pár évig még nem elérhető eljárásban bízzon. Az is felmerül, hogy a gyerkőcre hosszú távon vajon milyen hatással van az a rengeteg gyógyszer amit az anyának szednie kell, hogy ki ne lökődjön a beültetett szerv.
Nem mellékesen mire itthon is elérhető lenne, addigra a mostani generáció már túl öreg lesz nemhogy egy terhességhez, de azt a gyereket fel is kell tudni nevelni még.
És te pedig azért mert találkoztál egy negatív esettel, már azt gondolod, hogy az összes béranya ilyen, és megtartja a babát amit kihordott. Én meg találkoztam több olyannal aki igenis odaadta a babáját, és nagyon boldoggá tett ezzel egy gyermektelen párt. Nézz fel a legyél te is béranya nevezetű oldalra esetleg ha lesz időd. Meg fogsz lepődni hány pozitív példa van fent!

290. kiscsibe kicsibe2014-06-26 07:53
Össze-vissza hazudsz! Most azt írod, hogy nem vagy Budapesti, és Szarvason takarítassz. A jómúltkor engem mégis magadhoz invitáltál egy kis párbeszédre a XVII. kerületbe. Most akkor hogy is van ez?
A másik még amit akartam, nem értem miért általánosítassz!? Hallottál egy rossz dolgot egy bizonyos béranyáról, és már az össze szemét. Hallottál egy vagy két sikeresméhátültetésről, és akkor az már maga a biztosíték arra, hoyg neked is sikerülni fog. Semmi szeretet nincs benned, és ezt egy gyerek sem tudja megváltoztatni. Agresszív vagy, és tudatlan! Jobb is ha nem szaporodsz!

289. kiscsibe kicsibe2014-06-26 07:46
Te nagyon tudatlan vagy! Ne keverd a petesejt adományozást a dajka, vagy béranyasággal. Nem ugyanaz a kettő. Előbbinél csak a petesejtet kapja a kihordó anya, és az ő méhébe ültetik be az embriót, míg utóbbinál a dajkaanya hordja ki a gyereket, és szüli is meg, majd egy másik pár neveli fel.
A másik, hogy nem kell lefeküdnie a dajkaanyával azért, hogy megtermékenyüljön. Tudod létezik maszturbáció, és az ejakulátumot peteéréskor fel lehet juttatni másképpen is a dajkaanya méhébe, sőt továbbmegyek. Ha nem házas a dajkaanya, akkor visz a leendő apucival egy élettársi nyilatkozatot a közjegyzőtől, és már meg is csinálják a lombikot. Mindezt csak azért írom le, hogy ne halj meg hülyén.
(válasz resirve 262. hozzászólására)

288. Mezei Virág2014-06-25 19:43
Bencsik Andrea sem nőgyógyász.

"Optimista becslések szerint 3 éven belül lehetségessé válik a méhátültetés emberek esetében is."
[link]

Ezt egészen pontosan 2009. májusában írta.
Egyelőre ne bízz ebben. Trapitinek teljesen igaza van!
(válasz resirve 287. hozzászólására)

287. resirve2014-06-25 16:07
Trapiti nem nőgyógyász csak úgy rávágja dolgokat Szarvaso Takarítónőként dolgozom kilátásban van a párkeresés Bencsik Andrea pszichológus azt írta 2 év múlva lesz méhátültetés. Kozma dr úr is azt mondta segít. A dajkaterhességet hivatásos béranyával kell csinálni. Kihordó asszony több mint 10 éve foglalkozik kihordással akkor jó is lenne.
(válasz ildike0523 284. hozzászólására)

286. resirve2014-06-25 14:30
Miért érdemes? Lesz párom tőle szeretnék gyereket:Megnézik örökbe e fogadhatsz Nincs benned szeretet nem adnak oda kisbabát megnézik hogy viszonyulsz a a gyerekhez fontos te is Párod is szeresd a vadidegen kisbabát ő is szeressen. Méhátültetés általában méh eltávolított nőknek vagy aki méh nélkül született.Méh kell a szexualitáshoz.Nekem Dr Baukó Attila mondta szeretnék terhességet menjek el hozzá beküld Budapestre.
(válasz @ntea 283. hozzászólására)

285. Mezei Virág2014-06-24 11:01
Sajnos nem volt sikeres.

[link]
(válasz resirve 275. hozzászólására)

284. ildike05232014-06-24 10:02
Resirve!
Édes Istenem!!!!!
Trapti miért lenne tudatlan paraszt???? Olvasd már vissza, hogy milyen összefüggéstelenül írsz! Néha többször átkell olvasnom az írásodat, hogy tudjam miről van szó! Lehet ez az Én tudatlanságom!
Szerintem a Te fajtádat abszolúlt nem szaporítanám! Elég belőled egy is, sőt sok is!
Na az is nagy kamu, hogy dolgozol és nincs szabadásgod!!!! Olyan nincs!!! Hiába is próbálod megmagyarázni nekem, bár tuti kifogod tudni ezt is magyarázni!!!!!

283. @ntea2014-06-23 18:34
Nem tudatlan paraszt trapiti, hanem leirta azt, ami van.
Az anyasagon kivul van meg egy csomo dolog, amiert erdemes elni, ha nem akarsz orokbefogadni.
(válasz resirve 279. hozzászólására)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11