Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csak kvízjátékok kedvelőinek! I. fórum

Csak kvízjátékok kedvelőinek! I. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csak kvízjátékok kedvelőinek! I.

13. syria (válaszként erre: 12. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 12. 07:25
Köszönöm. :)
2017. nov. 11. 08:32
Az igen, ügyes vagy!
11. syria (válaszként erre: 10. - 124637ff9b)
2017. nov. 11. 08:04

Köszönöm.

Olvasd el a cikk 2. részét is, ott nem vesztek el a hozzászólások. :D

Én is észrevettem, hogy a cikkeimnél eltűntek hozzászólások. Sajnos túl későn ahhoz, hogy reklamálhattam volna. Szerintem a mentések, visszatöltések körül történhetnek hibák.

Pl. az is furcsa, hogy a „Női táskák és rejtelmeik” című, 2014-08-24 09:08-kor megjelent cikkemnél a lista szerint az utolsó hsz. időpontja 1970-01-01 01:00, amikor még nem is létezett ez az oldal. Érdekes módon, onnan nem hiányoznak hozzászólások.

2017. nov. 10. 12:32

Gratulálok!


Hiányolom a hozzászólások jó részét, szívesen elolvastam volna azokat is :/

9. syria (válaszként erre: 8. - Cilamama)
2010. júl. 5. 09:08
A sok "pénznyerő" vetélkedő közt ezt tartottam a legélvezetesebbnek, legszínvonalasabbnak.
2010. júl. 4. 18:01

én is szeretem az ilyen játékot.

sok okosságot lehet megtudni

több ilyen kéne.

7. syria (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2010. máj. 22. 18:00
Igaz, elég későn, tegnap este 9 után.
2010. máj. 21. 22:05
Megjelent a folytatás:)
2010. máj. 21. 10:35
mikor lesz a folytatás?
2010. máj. 16. 17:48
Alig várom a folytatást. :)
3. syria (válaszként erre: 28. - Nagypanka)
2010. máj. 15. 15:59

Ezt úgy ismerem: lépcsőházi logika.

Vagyis, amikor az emberrel történik valahol valami kellemetlen, távozik, de már a lépcsőházban rájön, mit is kellett volna mondania.

2. syria (válaszként erre: 19. - Kriszpy)
2010. máj. 14. 11:24

Fábry egy bohóc, s neki is élnie kell valamiből. Egyetlen mentségük, hogy a nyereményekből jótékony célra is jut. Ettől függetlenül az eredeti játék csúfos lealázása; nem is értem, az ötletgazdák hogyan engedhették meg.


Azért a Széf-et megvédem.

Egyrészt nagyon sok benne a földrajzi, történelmi, irodalmi, gasztronómiai tárgyú, valamint általános műveltséget igénylő kérdés. Bulvár elvétve akad.

Másrészt Balázs igazán aranyosan vezeti. Ha valamilyen csoda folytán ismét lenne „Legyen ön is...”, és Vágó nem vállalná, egyedül őt tudnám elképzelni olyan színvonalú játékvezetésre, mint amit V.I. produkált.

Ezzel együtt nem szeretem az egymás elleni játékokat, meg azokat a vetélkedőket, ahol több szerepe van a szerencsének, mint a tudásnak.

1. syria (válaszként erre: 17. - Szanád)
2010. máj. 13. 10:10
És ami a leundorítóbb a műsortervezésben, hogy különböző csatornákon párhuzamosan adják az ugyanolyan típusú műsorokat. Pl. Vágó műsorával egy időben ment egy másik adón Jakupcsek „Multimilliomos”-a. Abban többnyire embert próbáló kérdések voltak. Aki ott nyert, az garantáltan nagy tudású volt. Gondolkodtam, hogy jelentkezem, de aztán elálltam, mert nem tetszettek a szabályok.
Szerintem Gabi azt a műsort pont olyan profin vezette, mint Vágó a magáét.

Ugrás a teljes írásra: Csak kvízjátékok kedvelőinek! I.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook