Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tesco pontgyűjtő akció fórum

Tesco pontgyűjtő akció (beszélgetős fórum)


11. labi (válaszként erre: 6. - Homern)
2010. szept. 10. 23:55

Végül is vettem és több ismerősöm is.

Használom,bevált.

2010. szept. 1. 19:25
hmm...
2010. aug. 20. 18:12
Ez senkinek se kell?
2010. aug. 16. 13:45
2 is van
2010. aug. 14. 14:30
Van beragasztott pontgyűjtő füzetem az új edényekre. Nekem nem kell, érdekel valakit?
2010. júl. 16. 12:57
Vett már azóta valaki ilyen edényeket?Végignéztem minden elérhető nyelven a rosenthal honlapját,van is thomas termékcsaládjuk,de mintha a cook&pure nem is létezne....teljesen más termékek tartoznak a thomas márkához..
2010. júl. 11. 22:01
Vannak tescos pontjaim, ha érdekel írj privit!
4. labi (válaszként erre: 3. - Helen007)
2010. jún. 29. 14:33
Mi lett az edények sorsa? Visszavették?
2010. jún. 16. 12:06
Ja, viszem vissza.
2010. jún. 16. 12:03

Mielőtt megvettem a Tesco Rosenthal edényeket próbáltam tájékozódni a különböző fórumokon, de nem igazán találtam használható- tapasztalatból eredő- információkat. Hát vettem egy 7,5 literes fazekat és egy 2,8 literes lábast.

A hétvégi húsleves már a fazékben főtt, de mivel ennek nincs párologtatója, emelgetnem kellett a fedőt, ami annyira felmelegedett, hogy csak konyharuhával tudtam megfogni.Kiöntője sincs, ami a leves szűrésénél okozott gondot.

A fazék alja foltokban elszineződött, mintha leragadt volna benne valami, s annak a nyoma látszott.CIF-el súrolás ,azután ment a mosogatógépbe.Amikor kivettem, láttam, hogy valószínűleg a gép tüskéi megkarcolták a szép fényes külsejét, melyet a többi BEEM márkájú edényeimen soha nem tapasztaltam.A következő alkalommal sós vízet forraltam, melytől úgy tűnt helyenként, pöttyszerűen felpattan az alja, de itt már a Cif sem segített.

A kicsi lábasban rizst főztem és rutinosan cifeztem a leragadtnak tűnő nyomokat.Kerámialapon főztem.Ezek után nem mondhatjátok, hogy előítéleteim voltak, de mégiscsak "Made in China" for TESCO, nem kínai és nem gazdaságos tesco árakon, tetszetős Rosenthal kivitelben.

2010. máj. 12. 12:31
Engem nem érdekel az a 30000ft, mert fizetek 2000ft-ért és kapok 10 pontot! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook