Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Finom ételek, nagy választék, kedvező árak! 1-1 nyaralás alkalmával hol érdemes ebédelni? fórum

Finom ételek, nagy választék, kedvező árak! 1-1 nyaralás alkalmával hol érdemes ebédelni? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 28. 06:05
Villány: Julia vendéglő.
2009. jan. 27. 22:52
Sopron: Csőszkunyhó
2008. okt. 17. 21:02

Sárváron a Hotel Bassiana étterme. Volt külön nem dohányzó terem, amin teljesen meglepődtem, és csak mi ketten voltunk ott a férjemmel, amin már nem is lepődtem meg annyira...;-)

Nagyon finom kaják széles választékban, korrekt áron, fantasztikus környezetben, remek kiszolgálással. Én be is írtam a vendégkönyvbe, hogy elismerésem.


Hévízen sajnos nem tudom a hely nevét, de a buszállomásnál a sétálóutcák egyikében egy grilles étterem van, terasszal. Hangulatos, olcsó, nagy adagok, és finom.


Bp-en a Pestújhelyi úton a Bábelék. Kissé menza-szerű, de egyszerűen fenomenális ízek és hihetetlen adagok, nagyon olcsón.


Salgótarjánban a Galcsikban a kaja jó, árak átlagosak, adagok nagyok. De szállásra nem ajánlom.

2008. jún. 19. 07:13

Igen a pénztárca meghatározza, hogy mit engedhet meg magának az ember, de biztos mindenhol van jó hely ami megfizethető és ha mindenki irna ilyen helyet az nagyon hasznos lehet sokunknak.

Én Szegeden keresnék egy ilyan jó olcsó kellemes helyet.

2008. febr. 24. 06:21

Ha valaki Hajdúszoboszlóra menne idén én csak egy panziót ajánlok: Arany oroszlán.

A félpanziós ellátás egy hétre nem kerül 30000.- forintba sem.A kaja isteni és sok, a kiszolgálás udvarias, gyors.Igazi családias az egész.Nagyon király hely.

Ha valakinek kérdése van írjon privit.

12. dobos
2007. júl. 30. 09:19
Ez pnztárca és hely függő.
11. ec63a7fc29 (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2007. júl. 27. 19:53

Hova akarsz menni? Mert így elég tág fogalom.

Kérdezd a helyieket, vagy az utazási irodákat.

Vagy bennünket, de akkor legalább egy tájegységet, egy irányt adj meg.

10. moncsicsi83 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2007. júl. 15. 20:44
Kinek hol vannak tapasztalatai! :)
9. emagdi (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2007. júl. 12. 15:53

milyen országban, városban?

mert ez elég helyfüggő, hogy hol mit és mennyiért a legoptimálisabb enni:)))

2007. júl. 12. 15:34
Pénztárca függő.
2007. júl. 12. 13:22

Zamárdiban a parton van egy ISTENI pizzéria, fantasztikus kiszolgálással. Nem a legolcsóbb, de tuti, mindenkinek ajánlom, MAURO a neve, ha jól emlékszem.

Illetve Fertődön a kastéllyal szemben ettünk egyszer tuti jó kaját, szupi olcsón, gyors kiszolgálással. Sajnos a nevére nem emlékszem, de mindhárom féle kaját azóta is emlegetjük. A csülök hihetetlen jó volt. Sok sikert, és jó étvágyat!

2007. jún. 9. 15:24
Magán főzdékben.
2007. jún. 9. 15:06
Hol tudsz olyan éttermet, ahol finom ételeket lehet kapni? Pl én Harkányban a Dartsot ajánlom. Ott isteni finom kajákat adnak, és a kiszolgálás is jó... De tudok ott olyat is, ahova sosem ajánlanám, hogy menjen valaki... Így már konkrétabb?
2007. jún. 9. 15:04
hat szerintem minden hol jo de törökorszagban olcso is es a kaja is jo
2007. jún. 9. 14:48
ez így túl általános, kérlek kicsit konkrétabban írd le, hogy mi az amire kíváncsi vagy :)
2007. jún. 9. 14:47
Sok helyen megfordul az ember 1-1 nyaralás alkalmával. De hol érdemes enni? Ki hol evett finomat, melyik éttermet ajánlja? Mit érdemes kipróbálni?
2007. jún. 9. 14:46
Finom ételek, nagy választék, kedvező árak! 1-1 nyaralás alkalmával hol érdemes ebédelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook