Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az Uránusz a Kos jegyébe lép - milyen hatással van a párkapcsolatokra? fórum

Az Uránusz a Kos jegyébe lép - milyen hatással van a párkapcsolatokra? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Uránusz a Kos jegyébe lép - milyen hatással van a párkapcsolatokra?

2018. ápr. 23. 22:58
Kos vagyok párkapcsoaltban,de nem élünk együtt és tökéletesen működik,régóta.
8. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 6. - 91c11bdf89)
2018. ápr. 23. 22:58
Egyetértek!
2017. szept. 2. 14:11
nagyon jó cikk, köszi
2012. márc. 24. 00:53
A kérdésre válaszolva: a párkapcsolatokra semmilyen hatással nincs az, hogy az Uránusz a Kos jegyébe lép.
2011. jún. 18. 15:10
sziasztok ! én is most tanulgatom az azstrologiát és mélyen egyett érzek engesszel, már ami a bizonytalanságát illeti. én azt szeretném kérdezni hogy miért nem szeretnek nekeünk kezdőknek segiteni a tapesztaltabb asztrologusok, legalább is én mindig így éreztem. Csak a pénz lehet az oka vagy van más is amiről még nem volt szó a tanfolyamon?
2011. márc. 7. 17:12
7j6zt bgfhv úóüőpö
3. 8257e32c83 (válaszként erre: 2. - Szalszil)
2010. máj. 25. 22:00

Szűz az ascendensem, és még a merkúrom, a vénuszom, és a marsom is! Elég sok bolygóm áll a szűzben, és értelemszerűen az egyes házban.... Nincs bennem túl sok oroszlános, inkább titulálnám magam szűznek, mint oroszlánnak....

Szóval a felelősség vállalás alól való kimenekülés.... és ehhez kaptam egy jó kis nyilas rejtett aszcendenst....

Ez nagyon érdekes. Mivel asztrológiát tanulok, időnként eljátszom a gondolattal, hogy tudnék-e embereknek segíteni ezzel.... Minden elismerésem a tiétek, akik felvállalják azt, hogy megpróbálnak segíteni másoknak. Mi van akkor, ha rosszul sül el? Mert hát a pokolra vezető út is.....

A saját dolgaimért természetesen vállalom a felelősséget... sőt, a munkám is nagyon felelősségteljes, és már kezdem megszokni, hogy mekkora súlya van annak, hogy jól csinálom-e a dolgom. Egy gondom van ezzel a felelősség vállalással, állandóan úgy érzem, hogy kevés a tudásom ahhoz, hogy én bármit is felelősséggel tegyek, ezért folyamatos "tanuláskényszerem" van, mindig úgy érzem, hogy még nagyon keveset tudok, pedig ahonnan indultam......

Ez az egész így elég kaotikus. Mert én nem akarok másoknak bizonyítani, nem mondom, nagyon jó érzés, ha felnéznek az emberre, de az uralkodó szerep az nem nekem való.

Köszönöm Szalszil!

2. szalszil (válaszként erre: 1. - 8257e32c83)
2010. máj. 25. 08:36

Ez így önmagában kevés infó. A horoszkópot, ha személyes elemzésről van szó, egészében kell értékelni.

A ap-Szaturnusz együttállás a 12 -es házban (a 12 ház jegyébek függvényében) a felelősségvállaás elöli menekülést jelenti. Persze kérdés, hogy milyen fényszögeket kap ez az együttállás és a horoszkóp többi eleme melyik irányba tolja el a folyamtot.

A Mars gyors bolygó, minden évebne keresztülhalad az Oroszlánon, úgyhogy nagy hatása nincs, hacsaknem súlyosan Oroszlán vagy, azaz több Oroszlán bolygód is van, vagy az áthaladó Mars fényszöget ad, valamely más fontos helyen lévő bolygódnak.

Miközben ezt írom rájöttem, hogy a Szaturnusz együttállásod a 12-es házban az Oroszlánban jött létre: akkor néznek fel rád, ha felvállalod a felelősséget, de ez nagyon nincs ínyedre. Az AS-ed is Oroszlán, vagy Rák?

2010. máj. 23. 11:04
Szalszil, kérdezni szeretnék, lehet? Mit jelent, ha valakinek a napjával együtt áll a szaturnusza? és ráadásul a 12-es házban? Rólam van szó, úgyhogy csak kíméletesn....:) Na és állítólag a mars most halad át az oroszlán jegyen, ami az én napjegyem, mit hozhat ez most nekem?????

Ugrás a teljes írásra: Az Uránusz a Kos jegyébe lép - milyen hatással van a párkapcsolatokra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook