Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás fórum

Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. szept. 28. 16:41
:)
2010. szept. 22. 12:23
Évivel ma voltunk uh-n,kislánya lesz és egészségesnek tűnik egyenlőre,reméljük minden rendben lesz:-)
2010. aug. 11. 21:04
Köszi!Gondolom a rokonok is csak segítenek bevinni-nagyon remélem...
2010. aug. 11. 20:11
ja igen feltétlen fontos! ne emelje a dobozt inkább engedje be vele a postást mert nehéz egy várandósnak!
2010. aug. 11. 20:10

JÓ HÍR:D

HOLNAP MEGYEK A JÁTÉKOKÉRT ÉS KIS RUHÁKÉRT!!!!!!

PÉNTEKEN AZT HISZEM FEL IS TUDOM ADNI AZ ELSŐ CSOMAGOT :D

AZTÁN ELKEZDEM A MÁSODIKAT GYŰJTENI

2010. aug. 11. 20:07

szegényke

de ha eddigi élete nem volt jó, szép

higgyétek el, most már csak az jöhet!!!!

mindig csak a rossznak nincs értelme!

a babavárás már eleve jó, akármilyen félelmei is vannak! majd ha látja a kiutat már sokkal könnyedebben lesz a lelke

2010. aug. 11. 13:35

Vallásos volt mindig Évi(mostanában igaz hanyagolja ahogy nekem sincs időm meg energiám templomba járni)

És azt az egyet kérte Istentől hogy 1babája lehessen,nem biztos hogy az égiek keze van ebben vagy a sors vagy akármi,de megkapta és ha elveteti,ez az ajándék talán csak egyszer adatott meg!

2010. aug. 11. 11:42
amúgy nem értem mi ez a meg van kódolva a jövője dolog...
2010. aug. 11. 11:27

Na akkor én is elmondom!

Én hál istennek abba a szerencsés helyzetben vagyok és voltam hogy a szüleim mindig is a mai napig is nagyon szeretik egymást, családba nőttem fel, és mindenem meg volt ami kellett! És van két öcsém! imádom őket el sem tudnám képzelni milyen lehet egykének lenni, persze ezt se neki ne vegye magára!!! nem azért írtam!

Viszont egyik barátnőm, bár a szülei együtt voltak inkább lettek volna külön! az apa kergette az anyát a gyerek félt és sokszor hozzánk menekült! a szülök persze jöttek és fenyegetőztek rendőrökkel stb mert anyu nem engedte ki a barátnőmet! mondta nekik hívják csak ki azok majd rögtön szólnak a gyámügyiseknek ugyanis drogoztak ittak hadd ne meséljem a lány a mai napig nem tud normális életet élni, nem volt példája!

De van egy másik példa is! és a világon sok száz, olyan nők akik egyedül nevelik becsülettel a gyermeküket

Itt egy véletlen gyermekáldásról van szó hiszen az orvosok szerint nem is foganhatott volna meg...

Persze szegénykém mivel a kapcsolata nem komoly volt így járt, de még mindig jobb ha egyedül neveli minthogy ha a pici miatt élnének 3an egymás életét megkeserítve!

Úgy döntött sanyarú sorsa ellenére hogy megszüli, mert hát ott van hogy lehet ez egy ajándék és ha elhalasztja soha többet nem lesz rá esélye hogy babát várjon

Május te ezek tudatában is elvetetted volna? mert én nem...

Sajnálom amik veled történtek, és ezen okokból maradtál egyedül minden téren...

nem ítélkezni szerettem volna írtam is nem ez volta szándékom sem hogy bántsalak! rózsaszín köd? hol? ki él a mai világban ebbe?

én azért nem szerettem volna hogy felvedd vele személyesen a kapcsolatot mert őszintén attól tartottam volna hogy csak felelősségre vonnád hogy lehetett ennyi esze???

Évának lesz segítsége és vannak mellette hiszen a családjára is támaszkodhat ott lakik a Papájánál, és majd elmegy dolgozni meglásd helyre állnak!

Sokan elítélik a döntését, de szerintem ehhez senkinek semmi köze se joga se...

Én speciel örülök hogy a családi életet választotta annak ellenére hogy nehéz lesz.

Az idő mindenben nagy döntőbíró

492. homokóra (válaszként erre: 473. - C75565e593)
2010. aug. 11. 07:20

"Egy gyermek azon felül, hogy vannak bizonyos tulajdonságai. . kell az odafigyelés, törődés.

Nagyon sok számít a szülőkön. . a családon. )"


Valóban? Erre nem is gondoltam:)

Egyébként nekem sem volt fényes gyerekkorom, és mégis itt vagyok..becsülettel, szeretettel felneveltem a gyerekeimet.De ha nem lett volna jó az "alaptermészetük", felköthettem volna magam, akkor sem tudtam volna jobbat kihozni belőlük.

Tehát..sok függ a génektől, az örökölt adottságoktól azzal kapcsolatban, hogy milyen felnőtt lesz a gyerekből.Állhatsz te a sarkában napestig, ha ne adj isten narkóhoz, vagy piához nyúl...nem tehetsz semmit..sok olyan családot ismerek,akiknek olyan gyerekük van, hogy ezeken él,pedig adott az a családi és az anyagi háttér..

Hát ezért írtam azt, hogy ember tervez, isten végez..mindenkinek adott a SORSA!!!

491. c75565e593 (válaszként erre: 487. - Bettike2007)
2010. aug. 10. 13:27
ezt csak te tudhatod.....
490. c75565e593 (válaszként erre: 489. - Bettike2007)
2010. aug. 10. 13:26

én meg soha nem kaptam anyagi, sem más segítséget:(

amikor terhes voltam 3 éve ígértek nekem fűt fát..aztán tudod milyen egyedül maradtam? Mint az ujjam:((

ezért én ilyen szkeptikus, és kissé racionális ember lettem..de ez nincs káromra!

489. bettike2007 (válaszként erre: 486. - C75565e593)
2010. aug. 10. 13:24
A másik az amikor megszületett a lányom szinte mindent kaptam olyan embertől akit nem is ismertem csak anyu,és egy olyan személytől is akitől nem is vártam,ruhákat,mérleg,babakocsi,hordozó stb ami talán összeségében nem oldja meg anyagi dolgainkat de arra a pár hónapra sem kellett ezeket megvenni most mondok összeget kb 100ezret nem kellett kiadni ami nagy segítség volt!
488. bettike2007 (válaszként erre: 486. - C75565e593)
2010. aug. 10. 13:21
Jó talán nincs pénzem és anyagiban nem igen segíthetek neki de amim van megosztom vele és mindig felhívom vagy elhívom ha lehetőségem adatik rá!Már 21éve a barátnőm nem fogom pont most cserben hagyni..
487. bettike2007 (válaszként erre: 484. - C75565e593)
2010. aug. 10. 13:20

Nem veszem,te így döntöttél vele kell élned és ezért nem ítéllek el,megvolt az okod,inkább mint a fagyóban kössön ki a gyerek...már nem rád értettem de van ilyen..


Hiába van kapcsolatom,megtanultam hogy anyuékon és magamon kívül senkire sem számíthatok!

2010. aug. 10. 13:17
mások segítségében én nem tudok hinni!
485. c75565e593 (válaszként erre: 484. - C75565e593)
2010. aug. 10. 13:17
23??:) 32
484. c75565e593 (válaszként erre: 483. - Bettike2007)
2010. aug. 10. 13:16

most ezt ne vedd már magadra!

Ezt általánosságba írtam..nem kérdőjeléeztem meg, hogy létezik e..ez a lány..

én reálisan nézek dolgokat...te kissé másképen, de nem hinném..én ezért rosz ember lennék..én szeretek..racionálisan dolgokat nézegetni!

nem hiszem a mások segítség nyújtásában...én annyit tapasztaltam a 23 évem alatt, hogy csak saját magamra számíthatok!

Ezt nekem a sors megtanította!

2010. aug. 10. 13:06

Nem fogok senkit hitegetni arról hogy létezik és őszinte vagyok!ha akarod hiszed ha nem nem,ha leírom 5ször sem biztos hogy elhiszed!


Nekem az a lényeg hogy van aki igen és szeretne segíteni,nekem mi célom lenne azzal ha ilyet kitalálok van elég dolgom a lányommal és elfoglaltságom..

2010. aug. 10. 13:04
popsitörlő
2010. aug. 10. 13:04

azért, nézem meg általában e fórumot, mert érdekel ennek a csajnak a sorsa....és persze ismeretlenül...gondolok rá...

természetesen, honnan tudja én, hogy létezik ez a lány?

Ez egy fórum..mindenki azt ír amit akar....de remélem...létezik...és Betti elég őszinte...és elhiszem, hogy van ez a lány ismerőse...de néha szkeptikusnak is kel lenni!

Amikor ít eről a lányról...próbáltam segíteni...sőt Kecskeméten felhívtam egy anya otthont...

Minden esetre várom a fejleményeket...így ismeretlenül is...

én sem torpanok meg ha segíteni kell!

a saját körülményeimhez képest én is fogok segíteni...ha nem mással egy csomag pospitörlővel....

De decemberig van még idő....

480. c75565e593 (válaszként erre: 465. - 116212323c)
2010. aug. 10. 12:58

Most nem akarok szemét lenni, de kódolva van annak a gyermeken a sorsa:(

Persze ne így legyen...arra nem lehet építeni egy gyermek születésést, hogy majd mások segítenek!

mert mondani lehet, ígérni..de attól az a nő egyedül van!!!

És én nem írigylem, mert hálistennek ehet gyermekem...nem vagyok beteg..a lábamtól eltekintve...de én tiszta szívből kívánom, hogy ennek a fiatal anyának..szépen alakúljon a későbbi élete, és amit írtam, hogy előre kódolva van..ne úgy legyen...

de majd a sors....megmutatja annak a nőnek..mit hogyan?

de a a többi ember mikor gáz van nem segít!!

És annak a babának bizony ennie kel, és az anyukának!

479. bettike2007 (válaszként erre: 477. - C75565e593)
2010. aug. 10. 12:57
itt de nem ismered lehet a gyerekkel játszik,de hogy velem milyen nem tudhatod..
478. c75565e593 (válaszként erre: 477. - C75565e593)
2010. aug. 10. 12:53

És amiért így döntöttem,nem hinném, hogy vad idegeneknek én számot adjak a döntésemről!

Ez az én döntésem!

hogy ki mit csinálna, ezt tegye fel mindenki magában..de ti nagyon rózsaszn felhők közt éltek...szerintem ti hozzátok még nem volt elég kegyetlen a sors...

egy boldog párkapcsolatban, a nők természetesen, hogy elítélik az abortuszt..hisz én is...de megtettem,mert akkor nem volt más lehetőség.

DE MEGBÁNNI SOSEM FOGOM..LEGFELJEBB OTT VAN AZ A KÉRDÉS MI LETT VOLNA HA???

De szerencsére a sors adott nekem egy új életet, egy boldog kapcsolatot, amelyben teljesülhet a vágyam, és a párommal közösen eldönthetjük, hogyan tovább..?

És ha majd babát várunk..együtt megyünk orvoshoz...és együtt boldogan várhatjuk a szerelmünk gyümölcsét!

Az eddigi kapcsolataim nem erről szóltak....

De végre 32 évesen érzem nincs akadálya egy babának!

477. c75565e593 (válaszként erre: 475. - Bettike2007)
2010. aug. 10. 12:48

de ott a párod?

és nem tudod mit hozott volna a sors ha egyedül maradsz??

ezt a kérdést tedd fel magadnak...

Amikor én ebbe a szituba voltam, elmentünk a szoc.munkáshoz..és közölte sajnos ha az ön párja ívott, drogozott..nincs semmi garancia arra, hogy a gyermekük egészséges legyen!

És én erre gondoltam, amikor döntöttem...

476. c75565e593 (válaszként erre: 465. - 116212323c)
2010. aug. 10. 12:45

Nem bántam meg amit tettem!

1.Az akkori párom sajnos nem élt egy tiszta életet, mindennapjai része volt az alkohol és a drog...ezért így döntöttem!

2.Amit egyszer meghozok döntést, azt soha nem bánom meg!

3.Beteg gyermeket nem szerettem volna szülni, az lett volna a felelőtlenség!

4.tudjátok olyan egyszerűen tudtok ti itt fogalmazni, de nem kívánom, hogy pl megtapasztaljátok, azt ha egy nő totál egyedűl marad, és kilátástalanul...

Addig mindég könnyű prédikálni, ameddig az élet nem sodor titeket egy ilyen kemény helyzetbe!

Mind anyiótoknak megértő párja van...így jóval könnyebb mint egyedül...

Csak azért szóltam eddig is hozzá, mert magam átéltem sajnos mindkét helyzetet....és nektek nem szeretném azt kívánni amit én eddig átéltem, már immár 2X

475. bettike2007 (válaszként erre: 474. - C75565e593)
2010. aug. 10. 12:44

Én is csonka családban nőttem fel,megvan a férfiakról a véleményem,inkább csak anyu lett volna az első 3évben mint egy olyan apa aki a szemem láttára verte meg anyut!Nem felejtem el pedig 3sem voltam!És nyomot hagyott bennem és akkor megútáltam apámat!


Elváltak szerencsére és majd 6évesen lett nevelőapám akit igazinál is jobban szeretek mintha apám lenne,hisz az is mert szeret és nevelt!Az igazit mert leköpni sem tartom érdemesnek!Ennyit az apákról!Nekem jobb lett volna az első 3évem ha nincs apám!


És ha ilyen lenne a párom is biza vállalnám egyedül a felnevelését,de nem ilyen szerencsére..

474. c75565e593 (válaszként erre: 473. - C75565e593)
2010. aug. 10. 12:38

én nagyon egyszerű körülmények közt nőttem fel.

de amikor a szüleim külön váltak senki nem törődött azzal, hogy mi lesz majd belőlem...

És én ebből tanultam....rám nem figyeltek mikor kellett volna...én nem szeretném ezt tenni...nekem elég egy gyermek..de anak mindent meg szeretnék adni, főleg lelkileg...nem pénzt...meg márkás holmikat....

A GYERMEKET SZERETNI KELL ENYI!

turkálóból is lehet baba holmikat venni..sőt jobbakat mint egy boltban...

473. c75565e593 (válaszként erre: 470. - Homokóra)
2010. aug. 10. 12:34

Egy gyermek azon felül, hogy vannak bizonyos tulajdonságai..kell az odafigyelés, törődés.

Nagyon sok számít a szülőkön..a családon.)

nekem meg van az elképzelésem a leendő gyermekemről..legyen az majd fiú vagy kislány...tudom mit adok át neki aból, amitén megtapasztaltam eddigi életem során.

valóban nem a pénz a döntő....de hiszem azt, hogy egy gyermeknek apa és anya is kell!

Figyelj amikor 3 éve volt egy vetélésem az akkori párom nem akarta a gyermeket...sőt megvert, és ennek következménye lett a vetélésem:(

és harcoltam a bennem lévő gyermekért, mert tudtam bármi jön mi akkor is együtt maradunk...de sajnos nem így lett!

nekem sem volt pénzem...de sokszor bizony zokogott a lelkem, amikor megláttam egy gyümölcsöt és nem tudtam megvenni, pedig kívántam...

tudom milyen nehéz....és mikor vizsgálatokra mentem és én egyedül voltam fájt, hogy engem nem kísér el a párom...nem kívánom senkinek ezt a kegyetlen érzést.

de az a tudat, hogy van bennem egy élet erőt adott...

az anyai ösztönök erősek voltak...harcoltam a végsőkig!

De hiába.((

472. bettike2007 (válaszként erre: 471. - Bettike2007)
2010. aug. 10. 09:34
bocs dolgokat kaptak...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook