Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás fórum

Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. nov. 28. 22:42
Szeretnék örökbe fogadni egy kisbabát.
2014. nov. 25. 11:25
Sziasztok! Olyan anyukát keresek, aki terhes vagy már épp van gyereke, de anyagi vagy más okokból nem tudja a gyermeket megtartani és szeretné örökbeadni egy olyan házaspárnak, akik szeretetben élnek és nagyon vágynak egy kis babára. A többi infot privátban.
2014. nov. 23. 16:47
Mi is örökbefogadni szeretnénk. Keressük azt az életadót, aki minket szeretne vállasztani. Ha szeretnél megismerni akkor Írj!
2014. nov. 20. 14:28
Sziasztok! Nagyon szeretnénk babát örökbefogadni! Teljessen mindegy hogy lány vagy fiú. Ha valaki nem szeretné megtartani vagy nincs lehetösége rá, mi nagyon szívessen örökbefogadnánk és szeretetben , jó körülmények között,igazi családként felnevelnénk.
2014. okt. 26. 13:55
SZeretnénk örökbe fogadni egy kisgyereket. Ha valaki tud segítsen.
2014. okt. 18. 10:31
Olyan nőt keresek, aki titkolja a terhességét és szerető szülőkre akarja bízni a születendő gyermekét. Mi hivatalos örökbefigadók vagyunk, jó anyagi körülmények között élünk, sajnos nem lehet saját gyermekünk, de saját házban élünk, megvan a gyerekszoba is már csak egy kis csöppség hiányzik. Ha esetleg te is titkolod a terhességedet és örökbeadnád gyermekedet írjál nekem priviben, hogy átbeszéljük hogyan és miképp ismerhetnél meg minket.
615. ildiko19811 (válaszként erre: 614. - 16db4cbd08)
2014. szept. 8. 15:16
köszi <3
2014. szept. 8. 14:45

Szerintem inkább az Örökbefogadás - Örökbeadás topikban kérdezz: [link]

Ezenkívül van egy nagyon jó oldal, amit szintén ajánlok: [link] Az első lépéstől kezdve minden elolvasható ott.

613. ildiko19811 (válaszként erre: 612. - Marcsika0123)
2014. szept. 8. 11:49
köszönjük! Itt is kérdezhetek vajon,és aki ért hozzá válaszol? Vagy várjak míg valaki jelentkezik hogy segítene? üdv
612. marcsika0123 (válaszként erre: 611. - Ildiko19811)
2014. szept. 8. 11:38
Csak őszintén!Sok szerencsét Nektek!
2014. szept. 8. 09:18

Sziasztok!

Teljesen új vagyok mind itt,mind a témában. Segítségez szeretnék tőletek kérni,mert mi is szeretnénk örökbefogadni egy kisgyermeket. Tud valaki segíteni hogyan zajlik és mit kell vagy mit nem szabad mondani a pszichológusnál, vagy hogy ha van már egy gyermekem és ezért nem dolgozom mert ő beteg, mit szólnak ,ha nekem nincs keresetem? Ilyen és hasonló kérdésekkel kihez fordulhatunk?

Köszönettel: Ildikó

(06204066780)

610. toby (válaszként erre: 607. - F05e3755f6)
2014. szept. 6. 14:34

Ajanlom neked az orokbe blogot. Egyebkent a varakozasi ido sok mindentol fugg. Lehet fel ev es lehet 4 ev. Az meg hogy a nagyszulok lathatjak-e meg az unokat, nem attol fugg, hogy ki mikor szul, az en nagyim a dedunokakat is latta, pedig 40 volt mar amikor a harmadik gyereke szuletett. Van aki meg 50 evesen meghal sajnos...

A varakozas pedig hidd el, lehet hogy nehez, de kozben sok minden tisztazodik az emberben.

Maganutas of-t marc. 15-tol nem lehet civil szervezet vagy tegyesz kikerulesevel vegigvinni (szerencsere).

609. toby (válaszként erre: 608. - Rúzsvirág)
2014. szept. 6. 14:28
Irta, h. van hatarozatuk.
608. Rúzsvirág (válaszként erre: 607. - F05e3755f6)
2014. aug. 29. 09:41

Szia!

Nekünk már van egy örökbabánk, így én nem azért írok, mert babát tudnék adni, hanem mert azt nem írtad, hogy megvan-e már az örökbefogadáshoz szükséges jogerős határozatotok. Először azt kell intézni, mivel sok esetben fél év is eltelik, mire megkapják a párok, és az mindenképpen kell.

2014. aug. 27. 15:33

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni abban a reményben, hogy hátha valaki tud segítséget nyújtani.

Történetünk 4 évre nyúlik vissza a férjemmel ugyanis ekkor döntöttük el, hogy kisbabát szeretnénk. Ahogy a nagy könyvben megvolt írva volt szép esküvőm,lett szép házam és persze saját szoba a kicsinek, de sajnos a várva várt gyermekáldás csak váratott magára és eltel majdnem egy év mire rájöttünk, hogy hát teherbe esni nem is olyan könnyű. Persze mondanom sem kell, hogy amikor erre rájöttünk nagyon nehezen tudtunk feldolgozni, mint szerintem annyi sok nő és férfi, akik kölcsönösen szeretik, tisztelik egymást nehezen tudják elfogadni, hogy nem lehetnek család márpedig amíg gyerek nincs addig ugye családról sem lehet beszélni. A lelki sokk után jött a fizikai sok, amit a magyarországi meddőségi kivizsgálás nyújthat. Nem szeretnék senkit sem untatni a sikertelen inszeminációink történetével és abba sem szeretnék belemenni, hogy milyen módon tudják az embert megalázni az orvosok, nővérek és ápolók a lényeg, hogy kimondták az ítéletet papír is született róla meddők vagyunk. Akármit is csinálhatok sajnos az is maradok. Mert persze utána jött a tagadás én nem vagyok meddő, jött az alternatív gyógyászat, talpmasszázs, egyél méhpempőt, fürödj hideg vízben és más egyéb népi babonák persze ez mit sem változtatott a dolgokon meddő maradtam. Ezután jött az elfogadás időszaka. Oké meddő vagyok ez van most mit lehet tenni hogyan tudnék gyereket szülni, ha nem lehet természetes úton és jött a másik út amin elindultunk több száz sorstársammal az örökbefogadás útja. Halottunk itt is különböző történeteket, sztorikat 4 és 8 év várakozási időkről, széthullott családokról és nem akartuk elhinni, mondván ilyen nincs ez nem lehet ez biztos nem így van. Aztán rájöttünk, hogy sajnos de így van. Ott tartunk, hogy van egy szép határozatunk arról, hogy örökbe fogadhatunk, persze várni kell és vagy lesz gyerek vagy nem, de te csak várjál szépen türelemmel. Hát sajnos nem tudok várni. Elnézést mindenkitől és tisztelet azoknak, akik tudnak várni 4 illetve további éveket, de mi nem. Sajnos felettünk is ketyeg a biológiai óra és én szeretném,ha az én gyermekeim még életünkben látnák a nagyszüleiket, nem úgy ahogy én és a férjem, hogy nem is ismertük őket, mert késői gyerekek voltunk mind a ketten.

Aztán innen kezd érdekes lenni a dolog. Az egyik ismerős mondta, hogy miért nem írok be ide hátha tud valaki segíteni, hogy keressünk olyan nőt, asszonyt, anyukát, aki lemondana vagy titkolja a terhességét és szeretné kisbabáját örökbe adni. Mondtam is az ismerősömnek, hogy ez biztos nem, de csak nem hagyott nyugodni a gondolat és hát mondván próba szerencse hát megnézzük ezt is magunknak.

Szóval, ha esetleg tudnátok segíteni vagy tudtok ilyen hölgyről vagy esetleg ti vagytok ilyen helyzetben kérlek írjatok nekem privátban hátha összeérnek a szálák és végre mi is boldog szülők lehetünk.

Ha nem tudtok ilyenről, akkor elnézést a zavarásért egy próbát megért.

606. Fancsii
2014. máj. 1. 19:38

Kedves Kismamák!

Azon a házaspárok közé tartozunk akik babát szeretnének. Sajnos több év sikertelen próbálkozás után úgy döntöttünk, hogy szeretnénk örökbefogadni. Ha olyan kismama vagy akik titkolt terhesség, vagy esetleg nem várt terhesség miatt úgy döntesz, hogy anyagi, vagy más körülmények miatt nem tudod megtartani a babádat, mi nyílt örökbefogadással magunkhoz vennénk. Rendelkezünk örökbefogadói határozattal,rugalmasak vagyunk. Olyan kismama jelentkezését várjuk aki átgondolta az örökbeadási szándékát. Segítsünk egymásnak, mi egy olyan lehetőséget kaphatunk Tőled, ami a családunkat boldoggá és szebbé tehetné, hiszen sajátunkénk szeretnénk. A kismama pedig egy új lehetőséget kaphat ezáltal, hogy a nem kívánt terhességére megoldást találhatunk. Adjunk egymásnak egy új esélyt!

605. liza33
2014. ápr. 24. 13:09

Kedves Kismamák!

Ha úgy érzed, hogy anyagi okokból, vagy nem tervezett terhesség miatt születik meg a babád, akit egyedül vagy pároddal nem tudsz felnevelni, mi egy jobb életet biztosítanánk számára. Határozattal rendelkező házaspár vagyunk, és pár kudarc után úgy döntöttünk ,hogy szeretnék örökbefogadni egy kisbabát,nyílt örökbefogadással.

Kérek mindenkit, hogy ne ítélkezzen, mert sem az örökbeadó anyukának, sem pedig az örökbefogadó szülőnek nem könnyű. Privát üzeneteket kérnék szépen, és tényleg csak olyan személyektől akik komolyan gondolják.

2014. jan. 15. 14:17

Kedves!


Várom a hívásod!


ÜDv.: Ági

2014. jan. 15. 14:16

Kedves Fórumosok!


Ahogy beléptem és elküldtem az üzenetet spam vizsgálat alá kerültem, ez lehetett a fennakadás oka, de várom az üzeneteket és a telefonokat! Amikor tudok ránézek a fórumra, hogy a bajbajutottak tudják, hozzám lehet fordulni!


ÜDv.: Ági

602. Rúzsvirág (válaszként erre: 601. - Rica78)
2014. jan. 15. 11:20
:))
601. Rica78
2014. jan. 15. 10:35

Tudod mi a vicc? Hogy tényleg megnéztem kétszer is akkor és azt írta, hogy már nem tagja a fórumnak. Nem tudom, hogy hogy lehet, de esküszöm! :D

Akkor az előző hozzászólásaimat vegyétek úgy, hogy sztornóztam:D!

Ilyet még nem láttam...most ez is eljött :D!

Bocsi! :)

600. Rúzsvirág (válaszként erre: 599. - Rica78)
2014. jan. 15. 10:11
Én úgy látom, hogy nem törölte magát, és ha akarnék, tudnék írni privát üzenetet is.
599. Rica78 (válaszként erre: 598. - Orokbefogadnank)
2014. jan. 15. 10:08
A fészek alapítványos hozzászólásra gondoltam! Fészek alapítvány még a hozzászólása elküldése után nem sokkal le is törölte magát a fórumról. Nem lehet neki már privit írni, persze ettől még olvashat minden hozzászólást, ami ide kerül.
598. orokbefogadnank (válaszként erre: 597. - Rica78)
2014. jan. 15. 06:00
?
597. Rica78
2014. jan. 15. 01:16
Még aznap nem sokra rá törölte magát a fórumról az Ági.
596. ildike0523 (válaszként erre: 592. - Fészek alapítvány)
2014. jan. 14. 14:48
Huhh, de jó, hogy itt van Ágnes :D Én nagyon örülök neki, hogy egy alapítvány nyiltan felvállalja magát a fórumon :D
595. Rúzsvirág (válaszként erre: 592. - Fészek alapítvány)
2014. jan. 14. 10:56

Kedves Fészek Alapítvány!

Annyira jó, hogy végre egy hivatalos alapítvány is megszólalt az örökbefogadási fórumokon.

Nagyon sok minden szóbeszéd, meg egyéb félreértések tudnak keringeni, ráadásul márciustól a törvény is változik.

2014. jan. 14. 08:11

Valóban, az alapítvány segíteni szeretne a krízisben lévő kismamáknak, felvilágosítani Titeket a törvényes lehetőségekről, és a döntéseket hatásáról a kisbaba életére. Ha csak beszélgetni szeretnél, elmondani a gondodat, akkor is nyugodtan hívjál fel, visszahívlak! Ha mégis az örökbefogadás mellett döntessz, akkor ebben is támogatást nyújtok.

Budai Ági

593. hte23 (válaszként erre: 592. - Fészek alapítvány)
2014. jan. 13. 21:14
Itt is örülök neki.
2014. jan. 13. 19:53

Kedves Terhes Kismamák!


Budai Ágnes vagyok, a Fészek Alapítvány részéről. Terhes vagy, de nem tudod vállalni, talán titkolnod kell, nem tudod mi tévő legyél és kinek szólj. Segítek, képvisellek, ahol kell, keresünk szerető családot a babádnak. Ha titkolod, számíthatsz a teljes diszkrécióra. Hívj bátran!

30/685-8488

Fontos, különös figyelemmel támogatjuk a roma származású és más kisebbséghez tartozó gyermekek örökbefogadását. Segítjük, hogy a roma gyermekeket öröbefogadása is tiszteletteljes körülmények között történjen.


Nyílt örökbefogadást közvetítünk, azaz az örökbefogadó és az örökbeadó megismerkedik egymással.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook