Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás fórum

Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Abortusz - örökbefogadás - örökbeadás

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. jan. 24. 11:15

Ha örökbeadnál olvassd el ezt a pár sort!Köszönöm.


[link]

650. csabani
2017. jan. 20. 18:22
Kedves Kismama.Mi már több mint 10 éve együtt élő házaspár vagyunk.Pest megyében kertes családi házban normális anyagi körülmények között élünk.Ha olyan helyzetbe kerültél hogy nemtudod felnevelni a születendő babádat és te szeretnél keresni örökbefogadó szülőket neki akkor írj a : gyermek@gmail.hu email címre.Jogerős határozattal rendelkezünk és már csak egy pici baba hiányzik a teljes boldogságunkhoz és ahhoz hogy családként élhessünk.Ha megismernél minket kérlek írj,emailen fényképet és több információt is szivesen küldök ha komolyan gondolod.Tisztességtelen ajánlatokat nem várunk és nem is teszünk de amiben tudunk segítünk.
2017. jan. 20. 10:11

Kedves kismama!

Már Nyíltan fogadtunk örökbe egy kisbabát.Szeretnénk mégegy babát/ikreket/testvérpárt örökbefogadni.Ha olyan helyzetben vagy hogy nem tudod megtartani kérlek keress meg. orokbebabuka@gmail.com

2016. okt. 31. 23:14
Írtok totocskanak és már törölte a profilját???😥
2016. okt. 31. 23:13

Én elhiszem hogy mindenki aki itt ír hogy minél hamarabb szeretnének babát. Mi is vegigjartuk az egészet ,vártunk ,és vártunk.

Mindenkinek aki ebbe belevagott lesz babája. Én úgy gondolom egy baba sorsa nem itt dől el.szerintem ilyen nincs hogy itt valaki "felajánja valaki meg még megkapja

Nem egyszerűen nem értem

Olvasom itt az egyik komentet "van 2 lovunk"

És????Nem értem

646. meluss73 (válaszként erre: 642. - D64890c1ac)
2016. okt. 26. 14:16

Kedves Totocska2016!


Most keveredtem az oldalra. Biztosan sok ajánlatot kaptál, de muszáj megpróbálnom nekem is. Kiegyensúlyozott anyagi körülmények közt élő 40-es fiatalos házaspár vagyunk. Sajnos nekem nem lehet gyerekem, de nagyon szeretnénk kisbabát, és mindent megteszünk majd, hogy boldog életet biztosítsunk számára. Érvényes határozatunk van. Budapesten kertes övezetben lakunk. Saját gyerekszobát tudnánk neki adni és a jövőjéről is gondoskodnánk, ahogy neked is amíg a baba meg nem születik tudnánk támogatni. Amennyiben szóba kerülhetünk akkor kérlek írj a meluss73@gmail.com címre. Köszönöm szépen.

645. syl7711
2016. okt. 17. 17:32

Sziasztok!

A férjemmel szeretnénk örökbefogadni gyermeket, már 3 éve van jogerős határozatunk most hosszabítottunk + 1 évet.Nagyon vágyunk már gyermekre férjem 36 én 39 éves vagyok.

Gyönyörű kisvárosban élünk kertes házban,van kutyánk és két lovunk is.

Budapesthez közel lakunk.

Káros szenvedélyünk nincs!Hobbym a horgolás kis szerethető figurákat készítek gyermekek és felnőttek részére is,férjem pedig zenél,gitározik.

Szerető családja lennék egy kisbabának akit már egy berendezett babaszoba vár! :)

Kérlek jelentkezz az email címünkön ha úgy érzed örökbe szeretnéd adni babádat.syl7711@gmail.com

Köszönjük : Szilvia és Tamás

2016. okt. 4. 12:47

Sziasztok!

A párommal keresünk olyan várandós hölgyet, aki nem tudja felnevelni a születendő gyermekét, de örökbeadással gondoskodna a jövőjéről. Érvényes határozatunk van. Én 36 éves vagyok, a párom 46.

Mi mindent megadnának a kicsinek, semmi káros szenvedélyünk nincs, nagyon jó anyagi körülmények között élünk Budapest környékén. Készek vagyunk bármire, hogy legyen családunk.

Köszönöm! Toldy Katalin, toldy.katalin@gmail.com

643. andika.77 (válaszként erre: 642. - D64890c1ac)
2016. szept. 8. 16:08

Kedves totocska2016!


Írtam privát üzenetet, szeretnénk Veled felfenni a kapcsolatot.

2016. szept. 8. 15:23

Sziasztok!

Sok gondolkodás és álmatlan éjszaka után úgy érzem nem tudom megoldani másképpen az életemet és gondoskodni a kisbabámról minthogy örökbe adom. Olvasom hogy milyen sokan várotok arra hogy gyermeketek szülessen így arra gondoltam megpróbálok itt új szülőket keresni a babámnak. Olyan családot szeretnék neki amelyik a szeretet mellett biztonságot is tud neki adni amit én nem így jó körülmények között élő örökbefogadók jelentkezésére számítok. Alapítványhoz nem akarok menni mert saját magam szeretnék választani hogy tudjam hogy jó helyre kerül és úgy gondolom tőlük támogatást sem kaphatok úgy mint a kicsim leendő szüleitől.

2016. szept. 8. 10:11

Kedves Örökbeadó szülő/szülők!

30-as éveiben járó házaspár vagyunk. Nagy szeretetben, harmóniában, egy kertes házban élünk. Vérszerinti gyermekünk nem lehet ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát, hogy mi is családdá válhassunk. Amennyiben nem tudod születendő babád nevelét, gondozását vállalni,kérlek írj a következő email címre:

andika.77@citromail.hu (a név után a pont fontos); vagy sarkanyos@gmail.com


Köszönjük!

2016. szept. 7. 21:36
Sziasztok! Harmincas, 10 éve szeretetben élő házasok vagyunk. Az élet úgy hozta, hogy sajnos nem született eddig gyermekünk. Mindketten úgy gondoltuk, nem jelent problémát, ha ez a gyermek nem vérszerinti, így döntöttünk az örökbefogadás mellett, és december óta jogerős határozattal rendelkezünk. A babaszoba készen áll, mindegy, hogy kisfiú, vagy kislány a baba várnánk szeretettel. Ha úgy gondolod, hogy nem tudod születendő gyermeked megtartani, és szeretnéd szerető körülmények közé adni, ahol mindent megkap (a szeretetet is) jelentkezz privát üzenetben.
2016. jún. 2. 14:15

Sziasztok!


Harmincas, 10 éve szeretetben és harmóniában együtt élő házaspár vagyunk. Az örökbefogadás útján fogunk továbbhaladni, mivel nincs gyermekünk. Egyetlen álmunk az életben szülőkké válni, így ha olyan kismama vagy aki nem tudja vállalni születendő babáját, kérlek jelentkezz privát üzenetben vagy eszter.2016@citromail.hu e-mail címen. Mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat, ígérjük a kicsi szerető családban, biztonságban fog felnőni.

638. newsi (válaszként erre: 637. - Orokbeadnam)
2016. ápr. 19. 14:20

Kedves Örökbeadó Szülő!

Ha még aktuális az örökbeadási szándékod, kérlek írj a bekiagipisti@freemail.hu e-mail címre.

Köszönettel, Ági

2016. ápr. 5. 19:02
Kedves Örökbefogadók! Szeretném örökbeadni hamarosan születendő gyermekem,ezért olyan pàrt keresek akiknek biztos hátterük van. Gondolok a kapcsolatukra munkahelyükre. Én sajnos egyedül maradtam és anyagilag egyáltalán nem tudnék felnevelni még egy gyermeket ezért olyan párokat keresek akik mindent megtudtnak adni mindent tudnak biztosìtani amit én nem. Szeretnék annak tudatában lenni hogy olyan párhoz kerül akiktől megkapja azt a szeretet amit ő is megérdemel. Köszönöm a figyelmet!...
636. Dormi79 (válaszként erre: 635. - Hirosima)
2016. márc. 15. 13:25
Köszi!!
635. hirosima (válaszként erre: 634. - Dormi79)
2016. márc. 15. 13:22
Szia nem kell regényt irnicsak röviden a nevetek szül adatik mióta probálkoztok stb
634. Dormi79
2016. márc. 13. 21:17
Sziasztok! Kerdesem hogy a Tegyeszhez mennyire reszletes bemutatkozo levelet kell irni?koszonom
2016. jan. 30. 09:26

Sziasztok!

Harmincas, 10 éve szeretetben és harmóniában együtt élő házaspár vagyunk. Az örökbefogadás útján fogunk továbbhaladni, mivel nincs gyermekünk. Egyetlen álmunk az életben szülőkké válni, így ha olyan kismama vagy aki nem tudja vállalni születendő babáját, kérlek jelentkezz privát üzenetben vagy eszter.2016@citromail.hu címen. Mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat, ígérjük a kicsi szerető családban, biztonságban fog felnőni.

2016. jan. 24. 12:08

Kedves Kismama,

Kilenc éve boldog házasságban élő, de sajnos gyermektelen házaspár vagyunk. Legnagyobb vágyunk, hogy az élet egy gyermekkel ajándékozzon meg minket, de eddig minden próbálkozásunk sikertelen volt. Az örökbefogadás mellett döntöttünk, ezért kérünk, ha abban a helyzetben vagy, hogy gyermeked felnevelését nem tudod vállalni, de szeretnél számára kiegyensúlyozott, boldog jövőt biztosítani, keress meg minket a pimboli73@freemail.hu címen.

Megkeresésed előre is köszönjük.

Andi és Tamás

2015. nov. 13. 10:05

Kedves kismama!

Már Nyíltan fogadtunk örökbe egy kisbabát.Szeretnénk mégegy babát/ikreket/testvérpárt örökbefogadni.Ha olyan helyzetben vagy hogy nem tudod megtartani kérlek keress meg. orokbebabuka@gmail.com

630. ani8603
2015. okt. 29. 09:34

Kedves örökbeadó szülők!


Sajnos tudomásul kellet vennünk hogy nekünk soha nem lehet saját gyerekünk.

Elhatároztuk hogy örökbefogadunk egy csecsemõt.

Kérem aki tudd segitsen...bármiben.. Mit tegyünk? Esetleg ismernek-e olyan személyt aki várandós és nem szeretné,nem tudja felnevelni a kisbabát...? Kérem segítsenek hogy örökbe fogadhassunk egy csecsemõt!!!!

Olyan hölgyet keresünk aki nem tudja megtartani születendő babáját és Ő szeretné kiválasztani az öröbefogadó szülőket.Kérem ha van itt olyan nő aki ilyen helyzetben van írjon és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretnénk egy kisbabát akit elfogadunk és teljes szivünkből szerethetünk!

ani8603@gmail.com

2015. szept. 5. 13:24

Sziasztok!

Kiegyensúlyozott, boldog házasságban élő pár vagyunk, akiknek sajnos nem adatott meg a gyermekáldás. Túl vagyunk már számos műtéten és lombikon, minden eredmény nélkül.

2015. januártól örökbefogadási engedéllyel rendelkezünk és egy olyan kismamát keresünk akinek nincs lehetősége felnevelni születendő gyermekét és örökbe adná nekünk.

Ha Te vagy az ismerősöd ilyen helyzetben van, kérlek bátran jelentkezz az alábbi e-mail címen: katika0523@gmail.com


Köszönöm!

628. T.Szil
2015. júl. 7. 18:59
Sziasztok! Gyermekét kereső fiatal pár vagyunk. Minden lehetőségre és helyzetre nyitottan várjuk olyan várandós jelentkezését, aki bármilyen okból örökbe szeretné adni gyermekét. Köszönjük!
2015. jún. 26. 20:13
Három év próbálkozás után úgy érezzük, hogy az örökbefogadás útján szeretnénk tovább haladni, így ha kisbabádat nem tudod felnevelni, kérlek, keress bennünket, mert nekünk minden vágyunk egy életen át gondoskodni Róla! Rendezett körülmények között, kulturált, kellemes környezetben élünk, az otthonunk közelében számos park, játszótér található, zöldövezeti részben lakunk, csendes, biztonságos környéken. Harmincas, kialakult egzisztenciájú, harmóniában élő, életvidám házaspár vagyunk, akiknek egyetlen álma az életben szülőkké válni, így ha Nálad kopogtatott a gólya, és úgy érzed, tévesen, mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat! Ígérjük, hogy a kicsi a legnagyobb szeretetben és biztonságban fog felnőni, a család szeme fényeként! Kérlek, privát üzenetben keress, azonnal válaszolni fogunk, szívesen küldünk fényképet, örömmel találkozunk személyesen is bármikor! Kérlek, privát üzenetet írj!
2015. ápr. 19. 21:58

Ha esetleg örökbeadnád olvassd el ezt a pár sort:


[link]

625. ani8603
2015. ápr. 14. 11:45

Kedves örökbeadó szülők!


Sajnos tudomásul kellet vennünk hogy nekünk soha nem lehet saját gyerekünk.

Elhatároztuk hogy örökbefogadunk egy csecsemõt.

Kérem aki tudd segitsen...bármiben.. Mit tegyünk? Esetleg ismernek-e olyan személyt aki várandós és nem szeretné,nem tudja felnevelni a kisbabát...? Kérem segítsenek hogy örökbe fogadhassunk egy csecsemõt!!!!

Olyan hölgyet keresünk aki nem tudja megtartani születendő babáját és Ő szeretné kiválasztani az öröbefogadó szülőket.Kérem ha van itt olyan nő aki ilyen helyzetben van írjon és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretnénk egy kisbabát akit elfogadunk és teljes szivünkből szerethetünk!

ani8603@gmail.com

624. Emy75
2015. jan. 23. 22:17
Sziasztok! Mi külföldön èlő Magyar hàzaspàr vagyunk ès nagyon szeretnènk egy kisbabàt örökbefogadni.Rendezett anyagi körülmények között élünk.Ha terhes vagy ès gyermekedet nem tudod megtartani, terhessèget titkolnod kell fordulj hozzànk bizalommal! Segìtünk , nàlunk kihordhatod gyermekedet!
2015. jan. 3. 17:28

Kedves örökbeadó anya!

Mi egy két gyermekes család vagyunk. Nekem sajnos egészségügyi okokból nem lehet több babám, de nagyon szeretnénk még gyermeket. A hozzánk kerülő babát sajátként fogjuk szeretni mi a szülei és két testvére is. Nagy kertünk van, sokat vagyunk itthon, de sokszor kirándulunk, biciklizünk is. Fontosnak tartom, hogy taníttassuk a gyermekeinket, lehetőségük legyen a sportolásra és szép gyermekkort biztosítsunk számukra. A gyerekeinkkel sokat foglalkozunk, sokat mesélünk nekik, játszunk velük. Mivel már van két gyermekünk, ezért úgy gondolom, elég gyakorlottak vagyunk a gyereknevelésben. Jogerős határozattal rendelkezünk. A babát illetően nyitottak vagyunk. Ha olyan anyuka vagy, aki ilyen családot keresel kisbabádnak, akkor várjuk jelentkezésedet!

622. syl7711
2015. jan. 2. 21:23
Sziasztok!Mi is örökbefogadásra várunk,2013 augusztusa óta van jogerős határozatunk.Nagyon szeretnénk egy kisbabát örökbe fogadni!Sajnos nekünk nem lehet saját babánk,volt már három lombikunk petesejt donoros programok voltak mert nekem nincs petefészkem,volt már 13 kissebb- nagyobb műtétem.Ma már szerencsére egészséges vagyok!!!Nagyon hiányzik az életünkből egy baba.Ha szeretnéd babádat biztonságban és szerető családban tudni kérlek jelentkezz privátban!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook