Tinik (beszélgetős fórum)


2010. máj. 7. 16:12
az enyémnek nincs testvére,tudom hogy ő nagyon a lelkére vesz mindent,így néha megpróbálok a lelkére hatni.egy ideig akkor minden rendben.mikor nő be a fejük lágya? én már nem bírom sokáig.
12. kenzol
2010. máj. 7. 16:00
Az enyémhez barátok se járnak,a suliban vannak haverok,de ahogy hazaér egyből a gép,ott beszéget másokkal a játékban,de szerintem az kevés.Van egy 2 évvel fiatalabb uncsitesója dettó ugyan az,nagyon szeretik egymást,de másról se beszélnek csak a játékról.Nagyon elkeserít és főleg,ahogy a hugával bánik.
11. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 10. - Kenzol)
2010. máj. 7. 15:56
én megértelek,az én fiam sem csavarog,de tudom ha nem vagyunk itthon ide jönnek a barátai.ő is sokat ül a gép előtt nem akar tanulni.az iskola egyáltalán nem érdekli pedig matek versenyekre járt.szóval nem buta gyerek de sajnos elment az esze egy ideje.
10. kenzol
2010. máj. 7. 15:43
Az én fiam,16 éves múlt.Nem csavarog eddig 4-es tanuló volt,mostanában sokat rontott.Azt mondja azok a tantárgyak úgyis csak idén vannak és nem érdekes,a fő tantárgyakból továbbra is billeg a 3-4-es között.El vagyok keseredve,szemtelen,nem akar semmiben segíteni,csak a gép elött ül és játszik,ha eltiltom akkor a tv elött ül.Totál mozgásszegény és nem is akar tenni ellene semmit. Azt hiszem valamit rosszul csinálok,és félek,mert a lányom most megy elsőbe és mi lesz,ha én hiába mondom,hogy gyakoroljon nem akar.A két testvér se érti meg egymást sok a 9 év közöttük,egymást piszkálják,ha együtt vannak olyan csúnyán beszélnek egymással,hogy fejfájást kapok tőlük.Akár mit mondok falra hányt borsó :(
2010. máj. 7. 15:32
hát igen,biztosan másként állnának a dolgok ha itthon lennék vele.de nem hanyagolom el,ő tudja ezt csak a barátok ugye...
8. 9bbc382386 (válaszként erre: 7. - PécsiGyöngyi)
2010. máj. 7. 15:26
Mellé kell állnotok.Vele kell lenni délutánonként,kell a kontroll,,,,érezze hogy otthon vagytok.Mikor egész délután dolgoztam,estig,azt megérezte a lányom.Rontott a jegyeiben is.Akkor döntöttem.Szükség van ránk.
2010. máj. 7. 15:23
én már próbáltam mindent,először büntetés,később zsebpénz megvonás,majd nem számítógépezhetett.de minden hiába volt,majd próbáltam megbeszélni vele nyugodtan a dolgokat.hiába minden elvagyok keseredve.
6. 9bbc382386 (válaszként erre: 4. - PécsiGyöngyi)
2010. máj. 7. 15:21

Hú értem a problémád....

Egyik ismerősöm fia nagyon elkallódott.Mindenki dolgozott körülötte,mármint a fiú körül,és állandóan csavargás lett...Ma már túl vannak mindenen :( és még csak 17 éves.

2010. máj. 7. 15:20

szerintem több időt kéne vele tölteni, é határozottan fellépni.

Érvelni...

vagy...Ami nálam bevált: "Tükröt tartottak nekem..."

Hogy milyen vagyok...

akkor elgondolkodtam.

nagyszájú voltam, nyughatatlan, hebrencs.

mára csak a stilusom lett szolidabb=)

2010. máj. 7. 15:19
az én fiam 13 éves,a férjem hetel csak hétvégén van itthon.én szinte mindig dolgozom,így nagyon nehéz követni hol van,kivel barátkozik.folyton vissza beszél,nála jobb gyereket nem ismertem de pár hónapja kicserélték.
2010. máj. 7. 15:18

engem a határokkal nem tudtak kordában tartani, cska jobban megvadultam...

Az észérveket viszont máig is meghallgatom,és aszerint cselekszem.

Szerintem igy...

2. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - PécsiGyöngyi)
2010. máj. 7. 15:15

Jól,rendben van -vagyunk.

17éves lesz,és mindig minden helyzetben "bírtam vele".

Igaz,mindig nyugodt volt,már a születésétől kezdve evett-aludt,soha nem hisztizett,mikor itt kellett volna lennie az idejének,akkor sem.

Az iskolát is szépen elvégezte és a gimnáziumban is ügyeskedik.Igaz nem kitűnő már,de nemcélom s neki sem....Azaz nem eminens tanuló.

Iskola után bemegy a belvárosba és 16:00kor otthon van,tanul,beszélgetünk,és 9kor már ágyban van.

Rendszer,ez a kulcsszavam,mindig erre törekedtem.

2010. máj. 7. 15:06
ti hogy birtok kamasz gyermeketekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook