Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív majd negatív?Terhesség vagy vetélés? fórum

Pozitív majd negatív?Terhesség vagy vetélés? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 7. 12:53
Szia! én nem szeretnélek elkeseríteni, de nagyon úgy hangzik, mint egy korai vetélés, vagy még talán vetélés sem, hanem sikertelen beágyazódás utáni vérzés. A pisi elvileg, ha áll is, nem változik a benne lévő hcg mennyisége.
2010. máj. 7. 12:53

Szia nekem olyan volt hogy mensi helyett csak pár csepp vér volt, + teszt, tünetek. Pár nap múlva - teszt, itt sejtettem hogy nem marad meg, és egy hét késéssel meg is jött mensi baba meg távozott vele.


Könnyen lehet hogy baba volt nálad csak nem maradt meg, nagyon gyakran előforduló dolog.

2010. máj. 7. 12:47

28-ra nem vártam.29 reggeli teszt halvány+

30 du teszt halvány+

1-e reggel erősebb+

3-a reggel ugyanolyan mint 1-én.Gondoltam 6-án irány a doki,de reggel megjött.Azért elmentem.Szte nem vagyok terhes,de vizsgálat után mintha elbizonytalanodott volna,küldött vérvizsgálatra.Itthon pisiltem,beértem a városba,vettem tesztet vérvétel előtt és csöpögtettem.Szinte semmi.Nagyon erősen kellett koncentrálni a tesztre,h meglássak vmit.Mintha lenne egy halványtól is halványabb csík rajta.Eredmény a vérvételnek hétfőn,majd újra doki.Akkor most ez vetélés?Vagy még lehetek terhes?Ma már nem olyan a mensi mint tegnap.Alig van.Vagy lehet h a teszt azért nem mutatott reggel,mert a pisit vittem magammal(1.reggeli vizelet)mert nem volt tesztem itthon és eltelt a pisiléstől kb.2óra mire teszteltem???

Ki járt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook