Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rossz alvó! fórum

Rossz alvó! (beszélgetős fórum)


29. ccd8b44456 (válaszként erre: 21. - Fancsika09)
2010. máj. 7. 13:01
hat a viburcol kup sajna nekunk semmit nem er
28. ccd8b44456 (válaszként erre: 25. - Bebe83)
2010. máj. 7. 13:00
utobbi negy nap kapott nurofent ejjel akkor jobb volt ket orat de hat mindnap azt nem adhatjuk sajna!
2010. máj. 7. 12:58
enis ket fozit adok neki mert jkon foga es azt legalabb szereti nem ordit!
26. zsanci79 (válaszként erre: 25. - Bebe83)
2010. máj. 7. 12:46

A Nurofent nem szabad állandóan, huzamos ideig alkalmazni, rá is van írva a dobozára.

A homeos kúp is nagyon jó, tényleg azt elfelejtettem. Vibrucol asszem a neve.

25. Bebe83
2010. máj. 7. 11:53
En meg azt ajanlanam hogy adj neki ejszakara nurofent az megnyugtatja, az ejszaka nekunk is csak azutan aludt nyugodtan miutan ejjel 2kor beadtam a nurofent dugtam 1 homeos bogyot es szopi aztan 3 ora alvas. Biztos a foga!
24. fancsika09 (válaszként erre: 23. - Zsanci79)
2010. máj. 7. 11:11
köszike, remélem beválik.most elköszönök, mert a kis tünemény is csépelni kezdi a billentyűzetet!
23. zsanci79 (válaszként erre: 22. - Fancsika09)
2010. máj. 7. 11:09
Elküldöm priviben
22. fancsika09 (válaszként erre: 18. - Zsanci79)
2010. máj. 7. 11:08
bocsi, csak nem rég regisztráltam, és most látom, hogy nem kérdezhetek termék nevet, vagy árat, vissza az egész.
21. fancsika09 (válaszként erre: 18. - Zsanci79)
2010. máj. 7. 11:01
ezekről a bogyókról már hallottam, de nem túl sokat. légyszi írd már meg a nevét és az árát, hátha nekünk is jó lenne.köszike
2010. máj. 7. 11:00
Amúgy akisfiamnál mostanában annyi probléma volt, hogy elkezdett rászokni, hogy csak velem alszik el. Mikor már úgy gondoltam, hogy na ebből elég, én úgy oldottam meg, hogy kicsi ringatás után betettem a kiságyába és ott simogattam a hátát míg elaludt. Pár nap, és így beállt. Éjszaka ha véletlenül megébredt, akkor is bent hagytam és símogattam. Nálunk a közelségem kell, és meg kell nyugtatni, hogy igen anya itt van. Próbáld meg esetleg a kiságyban így visszaaltatni, mert pikk-pakk rászoknak hogy kivegyék őket, mert persze az nekik sokkal jobb, de a szülőnek hosszútávon sajna nagyon kimerítő. Én a sírni hagyást nem támogatom, nálunk ez a kiságyban simizás bevált.
19. fancsika09 (válaszként erre: 17. - Russodebby)
2010. máj. 7. 10:59
köszi, aranyos vagy, hogy segíteni próbálsz.Már vettem éjszakai tápszert, pépet, a vcukrot még nem tettem bele, ma megpróbálom.
18. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Fancsika09)
2010. máj. 7. 10:56

ne haragudj, de milyen védőnőd van aki azt mondja, hogy a fogzás még odébb van??? Ezt ne hidd el.

Ilyenkor nagyon sok gyerkőcnél már 2 db fogacska kint van legalább, de biztos hogy dolgozik belül már.

Nekünk nem volt sok éjszakai fentlét, mondjuk amint láttam hogy talán kezdődik, elkezdtem homeopátiás bogyókat adni neki, és bevált.

Természetesen nem mindenkinek válik be, minden baba más és más. Most pl. másfél évesen 4 rágófoga jött ki, de nem éreztünk belőle semmit.

2010. máj. 7. 10:49

Szia!

Az éjjeli ébredések lehetnek a fogzástól. A kisfiam is kb. ennyi idősen 3 hónapon keresztül max. fél órát aludt egyhuzamban éjjel,de volt,hogy csak 10 percet. Próbáljatok meg másik tápszert,lehet nem ízlik neki és ezért nem hajlandó meginni/enni. Vagy próbálj belerakni kis vaniliás cukrot,nálunk ez vált be.

2010. máj. 7. 10:39
Már ott tartunk, hogy köztünk alszik, de csak arra volt jó, hogy nekem de.10kor a fejem leesik a fáradtságtól!
15. Christineee (válaszként erre: 14. - Fancsika09)
2010. máj. 7. 10:33

Köszi szépen aranyos vagy:-D


Hát azt nem hiszem hogy szándékosan idegesítene, csak valami nyűgje van éjjel. Ha valamelyikőtökkel alszik akkor is felébred? Ezt nem próbáltátok még?

14. fancsika09 (válaszként erre: 13. - Christineee)
2010. máj. 7. 10:26
Szerintem a hasfájáson már túl vagyunk, inkább csak az idegrendszeremet akarja kiborítani a kis bestia! A cumi nálunk létfeltétel! gyönyörű a kisfiad! Gratulálok!
2010. máj. 7. 10:17

Hu hát ez így egész jó de nehéz lehet nagyon az estétek. Nálunk cumival a szájában hamar elalszik.

Hasa nem fájhat? Gondolom ennyi idősen már nem szokott. De gyanús hogy este jön elő ez nála.

12. fancsika09 (válaszként erre: 11. - Christineee)
2010. máj. 7. 10:15
Próbálom rendszerezni a kajálását, ált 8 körül reggelizik, 12 után ebéd, 16,00 után uzsonna, és utána kálvária, főleg a fürdés 20,,00 után. nyávog, nyekereg, de enni nem akar, szinte mindennap sírva alszik el! őrület!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. Christineee (válaszként erre: 10. - Fancsika09)
2010. máj. 7. 09:57

Nyugi az én fiam 3 hónaposan 66 cm és 6,3 kg.


És akkor eteted mikor kéri vagy van egy rendszer?

10. fancsika09 (válaszként erre: 8. - Christineee)
2010. máj. 7. 09:55
A főzeléket szereti, de félek, hogy délben is és este is túl sok lenne, akkor meg azért nyávog, mert túlkajáltattam!Szerintem ott tartunk, hogy éjjel megint enni fog, de már így is majd kipukkan! 6 hós, 70 cm, és fél hónapja volt 8,10kg!
2010. máj. 7. 09:50
Nálunk este 8 kor van kaja, és utána csak hajnali 4-kor de akkor csak 130 ha eszik, És alszik is tovább.
8. Christineee (válaszként erre: 5. - Fancsika09)
2010. máj. 7. 09:49

Hát teljesen megértem hogy ki vagy:-(


És hogy vetted észre szereti nap közben a főzeléket?

Mi az amit igazán szeret?

És mindig eszik mikor felébred?

7. fancsika09 (válaszként erre: 3. - Bebe83)
2010. máj. 7. 09:44
Szia!Reggel 180ml táp, ebéd 1 üveg húsos főzelék, du fél üveg gyümölcs. Talán tényleg a foga, de nappal nem nyűgös! Ha fogzik, akkor nappal is fájna neki, vagy ez nem így van? Nem tudom, áll az agyam!
6. fancsika09 (válaszként erre: 4. - Monizsofi1982)
2010. máj. 7. 09:40
Hellóka!Legalább a foga lenne!Mert akkor csak vége lesz valamikor, de a védőnő szerint még az messze van.este ha el is fogad valami kaját, hajnal 1kor kezdi a műsort.Talán az a megoldás, hogy akkor is éhes?Akinek eszik éjjel a gyereke, mennyit és mikor?Fanni kb 2 hónapja nem evett éjjel.
5. fancsika09 (válaszként erre: 2. - Christineee)
2010. máj. 7. 09:35
Szia! Próbáltam már a szilárdabb kaját is, de semmi változás.Reggel nehezen, de megeszi a tápot, délben főzelék, du fél üveg gyümölcs: barack, alma, szilva. Sajnos nincs tejem, csak 2 hétig volt. A védőnő azt mondta, hogy a fogzás még odébb van.Ma hajnalban 4kor megivott 100 ml tápot, úgy, hogy 23.00kor a 150mlt, így 6ig aludt,de összesen kb10szer megébredt. Már kivagyok!
2010. máj. 7. 09:25

Sziasztok!

Az én kislányom kilenc hónapos,nappal 2-3-szor alszik FÉL órát kb.3 hónapos kora óta.Éjjel is párszor felkel,1-2,vagy 3-4-szer,mikor hogy.Amikor jöttek a fogai felül,akkor 16-szor kelt fel,10 percenként.Ha még nincs kinn a foga,akkor valószínű,hogy az a baja.

Az evés:nos,mi eddig úgy esziztünk,hogy du.-n gyümi,fürcsi előtt először tápszer,mamd később tejpép.Aztén most néhány napja felcseréltük:uzsonna tejpép,és este gyümi.Előfordul,hogy néha este nem eszik,vagy egész nap szinte tömöm,hogy egyen valamit.Volt ilyen,meg lesz is.

Reggelire tápszert kap,tízóraira jogjurtot,vagy gyümit-attól függ,ebédre főzeléket,majd tejpép és gyümi.

A doktornőnk azt mondta,hogy vacsorára is mehet a főzelék,de este nem akarja elfogadni,úgyhogy...

2010. máj. 7. 09:17

Az en fiam is 6 hos mult de nem eszik meg semmit csak szopizik, igy ejszaka is 2-3x kelunk cicizni.

Szerintem a foga johet azert kel ejszaka olyan sokszor az enyem is amikor fogzik sokszor fenn van.Estere talan probalj meg valami kemenyet adni valami fozeleket. Es reggel meg de mit eszik? Ejszaka ha kel eszik is?

2010. máj. 7. 09:12

Szia!


Hát én nem is tudom mi lenne a megoldás nálatok. Nálunk a fiam még csak 3 hónapos, és nagyon jó evő. Leginkább tápszeresek vagyunk de éjjelre tejcsit kap.

Tudsz neki valami nem tápos enni valót adni neki este?

Burgonyás, sütötőkös, vagy valami hasonlós hamit adni neki.


Próbáltál már ilyeneket?

2010. máj. 7. 09:08
Sziasztok! Kislányom Fannika 6 hós, pár napja nagyon rosszul alszik, kb 10szer felébred, napközben olyan 3 órát alszik, eszik rendesen, 8 kg, viszont az esti tápszert nem fogadja el, csak éjjel 11 után, utolsó etetés 16.00 gyümi, szerintetek mit tegyek, hogy 21.00körül egyen?Egyébként a tápszert is utálja.Ti este mit adtok, ha nem eszi a tápszert?A tejpéptől egyenesen öklendezik, viszont du néha megeszi. sos!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook